Eskı sevgılımden facebook şifresını ıstedım ..

arkadaşlar hemen başlığa bakarak nasıl olsa eskı nıye ıstıyosun falan demeyın lutfen.. olayın gidişatı şu şekılde; eskı sevgılım benimle barısmak ıstıyo türlü türlü şeyler yaptı. neyse bunun face adresını bız ayrıldıgımız zaman engellemiştim ben. ama şifresınıde bılıyordum kızlara ne yazdıgını neler soyledıgını bılıyorum . başka bı face adresınden benı eklemıs bu arada face adresı ıkımızın adı mesela(ezgi ali gibi) dün face şifresını ıstedım vermedı . ısrarla ıstedım vermıyo hemen kapatıcam dedı . bktım kapatmıs? sizce o kızlarla yazışması can sıkıntısımı yoksa benımle dalgamı gecmeye calısıyor?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• bu ne ulan

artık çıftler bırbırlerını facebook denen nalet ile deger taşına yatırıyo

yok facede sunu yaptı

facede bunu yaptı

acaba baskalarıyla kırıstırıyormu facesını elegecırırsem anlarım

ulan ben kaçak et keseceksem facebook denen mezbaaya hayatta ugramam

yuh be facenız batsın instagramınız batsın whats up'unuz kokuşsun

yeter la!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ayrıldığınıza göre seni ilgilendirmez. Senin onun hayatında olmadığın dönemde ne yaptığına göre yargılama- yorumlama hakkın yok. Ayrılmasaydınız o halde. Ala ala ya..

0|0
    0|0
  • Bir birinizi face den mi takip ediyorsunuz...

Sen adama ona güvendiğini hissettir, aldatmak istese de yapamaz bir yerden sonra merak etme...

0|0
    0|0
  • başkasının face ya da öe beri şifresini istemek ne demek yahu . biri benden güvenmesede isese anında engellerim onu hayatımdan

0|0
    0|0
  • yok yok ne dalgası zaten kızlar bölelerinden hoşlanır bizim gibi dürüstlerde evde kalır koş peşinden aldatmaya devam etsin seni

0|0
    0|0
  • Eski sevgilinde ayrı bir cinsmiş yahu ayrılıyosun niye şifreni değiştirmiyosun?

0|0
    0|0
  • okumadım da iyi yapmışsındır kesin

0|0
    0|0
  • Uzun süreli ilişkinin sırrını açıklıyorum sana. Face book kapalı olmalı

0|0
    0|0
  • bendende istedi vemedim :D nikahlım mı ki istiyo

0|0
    0|0
  • bu face geldi hep yakalandık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bırak eskide kalsın dediğin gibi.

Bir şeyler saklıyor.

0|0
    0|0
  • çalışmıyor bildiğin dalga geçiyor

0|0
    0|0
    • ben şifresını ıstedıgım de ben zaten onu kapatıcam vs. laflar edıp kapadı

• saklıyo degıl ben hepsını bılıyorum zaten :)) yakında acığa cıkarıcam da . madem facede mutlusun nıye peşımde dolasıyor onu anlamıyorum

• canı sıkılmış sarıp sarıp duruyor hamcık herif dur arkasından atalım:D

Yükleniyor...