Mavi beyazlı Schalke ve mavi beyazlı Chelsea hakkında ki Galatasaray gerçekleri!

link

Mucizeleri gerçekleştirmeye öyle bir gücümüz var ki Galatasarayım inşallah çok başarılı olacağız..

Mavi beyazlıların kaderi sizce aynı olur mu?

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sen buradaki bazı bencillerin yorumlarına bakma grupdan da çıkamazsınız dediler. Son maçta o karlı sahada da tur imkansızdı onlara göre. Sonra da karı bahane ettiler ya galibiyete neyse. Geçmişte Real ile süper kupa finali oynuyorsun. Real başkanı açıklama yapıyor. Diyor ki bakın bizim şuana kadar her kupamız var. Sadece ve sadece Avrupa Süper Kupamız yok. Kupayı alacağız diyor. Sen o takımı 2-1 yeniyorsun. Bazı beyinsizlere göre o zaman da kupayı alamazdık. Zaten anlamamaları normal. Anlayamazlar...

Tur şansımız tabiki az Chelsea evinde yenilmiyor ama imkansız değil bunu bir kez daha ispat edip kuşların ağzını kapatacağız...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Grup için şunları demişlerdi mesela link

Bir takım düşün avrupa hayalleri kuran ne bileyim transferler ettikleri oyuncuları falan avrupa maçları için geldiğini falan söylesin ama gelin görün ki onları avrupaya almasınlar tekmeyi bassınlar ve onların sadece hayal ettiklerini ezeli rakipleri üst üste gerçekleştirsin. Belki Chelsea bizi eleyecektir bilemiyorum sonuç ne olur müneccim değilim ama top yuvarlaktır maç 90dk ve her iki takımda on birer kişi sahaya çıkıyor ne eksik ne fazla. Ligde oynanan maçlarla şampyonlar ligi başka olur oyuncuların performansları çok daha farklı olur hele ki ligden kopan bir takımsa daha farklı olur ligde şampiyon olamayacağını düşünüyorsa elinde avrupa kalmıştır ve varını yoğunu ortaya koymak zorunda kalacaktır. Allah yardımcımız olsun. Kıskanıyorsunuz anladık ama kendinizi neden rezil ediyorsunuz ne güzel demiş atalarımız yiğidi öldür hakkını yeme.

1|0
    0|0
  • Beni en çok ilgilendiren maç gününün İngilizler ve bizim için çok büyük anlam taşıyor olması.

18 mart'ta ingilizlere çanakkalede geçit vermemiştik umarım yine aynısnı yaparız.

1|1
    0|0
  • cArsi tesadüflere karsi.hayirsi olsun

0|0
    1|0
  • renktaş bu sefer tutcağını zannetmem hepsi tamam ama 18 martıda unutmamıslardır ingilizler herhalde :)

1|0
    0|0
  • premiere ligin en üstündeki chelsea den mi bahsediyorsun ?

peki

0|0
    1|0
    • Aynen dün Aston Villaya yenilen Chelseadan bahsediyorum

• Tam kadro cıkarsa fark atar chelsea

ona bakarsan real sociead barca yı yendi. öyle düşünme.

ingilterede maç ve cok zor. kısacasıgsnin sansı yok

• nerede galatasaray varsa işte orada imkansız diye birşey yoktur,zor ama imkansız değil..

1|0
    0|0
  • link tutmayın lann beniiiii :D

1|0
    0|0
  • Ahaha sesli güldüm.

0|2
    1|3
  • Galatasaray karanlık sahneyi aydınlatacak yine

İngiltere de.

1|0
    0|0
  • İnşallah bu benzerliklerin sonuncusuda tekrarlanır ve eleriz

0|0
    1|0
  • Öyle olması dileğiyle

#kalbimizsenlecimbom

1|0
    0|0
  • Real Madrid'in başında Mourinho vardı, Chelsea'nin başında da...

1|2
    1|1
  • yanlız formalar kapışmıyor sahada

1|0
    0|0
  • iş tesadüflere kalmış desene

0|0
    1|0
  • okuyunca gaza geldim lannnn :DDD

1|0
    0|0
  • allahm ınsallah gelır tur mucıze degl