Kapat

Bunaldiniz ayrıldınız , sonra hic pisman oldunuz mu?

Bunaldiniz , cok fazla arayıp soruyor diye uzaklaştiniz ayrıldınız . Pisman oldunuz mu? Özellikle erkekler. Kız sakın birisi , herkesle arası iyi, sizin arkadaslarinizla da. Düzgün biri , ve ilk konuştuğu kisisiniz. Sizi sevdiğini de biliyorsunuz ama çekingen, herkesin icinde hislerini ifade edemiyor . Guzel de. Böyle birinden ayrıldınız diye pisman olurmusunuz ? Başka biri icin ayrılmadınız , artık sevmediğinizi söylediniz . Ama ayrildiktan sonra da sık sık bakıyorsunuz ona. Neden? Içinizde birseyler kaldı diye mi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• lan arasak suç aramasaksuç ben anlayamadım sizi :D

0|0
    0|0
    • Ayrilan ben değilim , kendisi. Amaşu ansık sık baktığı görüyorum , ben farkedince hemek kafasını çeviriyor . Etrafdayken kizlar falan konuşup gülüyor. Ne düşünüyor anlamadım

• salla gitsin yoklukta belliki

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• hiç olmadım

0|0
    0|0
  • 3 yıllık ilişkimi sıkıldığım için bitirdim ve pişman olmadım. Artık ilişki yaşamak istemiyorum, hep aynı şeyler çok monoton geliyor bana.

0|0
    0|0
    • o kızı demek ki hiç sevmemişsin sıkıldım diye ayrılınır mı hiç aşk bu kadar önemsiz mi

• uzun bir ilişkinin getırısıyle hayatında boşluk olmus olabilir o yuzden hayattan zevk alamıyr olabilirsn takmıssan tabı ayrılıgı ..yakında özlersin onu uzun bir ilişki sonuçta paylaşım olmustur anı olmustur aranızda onsuz kalınca anlarsın değerini ..bence bu kadar kolay bitirilmemeli ..

• Aradan 8 ay geçti ve en ufak özlemedim. Bence insanlar aşkı fazla abartıyor, alışkanlıktan başka bir şey değil.

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok gfazla arayuıp sormadan kasıt ndir ben anlamıyorum. Yani 10dkda bir telefon vya mesaj mı yollanıyor ? Nasıl bir şey bu çok fazla arayıp sorma.

0|0
    0|0
  • Oldum ama yapacak bişey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...