Galatasaray'ın şampiyon olması hayallerde mi kaldı sizce de?

Ya arkadaş anlamıyorum Beşiktaş dün 1 puan aldı bizden bir farkları yok fakat onlara şampiyonluk şansı veriliyor şampiyon olabilirler diyiliyor bizim içinse artık hayal artık mucize artık şampiyonluktan bahsetmek fazla iyimserlik olur deniyor.Hangi yorumcuyu okusam dinlesem bu sözleri duyuyorum.Şampiyon olmamız için Fenerbahçe'nin mucize şekilde puan kaybetmesi gerekirmiş te bilmem ne.Onları evimizde ağırlayacağımızı unutuyorlar ama.Kaç gündür moralim bozuk yeter artık Galatasaray böyle bir takım değil Karabük maçında da sadece hatalı olan oyuncular da değil Mancini'de hatalı her bir şeye foul çalan hakem de hatalı.Maç alamadığımız zaman tüm suçu Drogba'ya atanlar da hatalı.Yemin ederim var ya bir daha Drogba hakkında sanki her kötü olan şeyin sorumlusu oymuş gibi suçlayanları Galatasaray'dan atar bu şekilde Drogba'yı postalamaya çalışan yönetimi de affetmem.Ben duygusal konuşmuyorum şu an Drogba ömür boyu bizle yaşasın da demiyorum ama bu şekilde kimse gönderemez babayı.Bu oyuncuları bu hale getiren de biziz.Geçen sene Terim'li dönemde Drogba çok iyiydi ama şu an Mancini Bosna Hersek'e gidip Dzekolar hakkında röportaj veriyor sıkıldım artık bu tavırlardan geriliyoruz taraftar olarak oyuncular da kendine gelip artık 2 hafta sonra ki Konya maçını kazandırsın bize! Bu takım 2 sene üst üste şampiyon oldu ŞL'de Schalke,R.Madrid,Juventus gibi devlere kafa tuttu bu sıralamaya inşallah Chelsea'da girecek ama taraftarsız takımım çok yalnız kalıyor Londra'da çok zor bir karşılaşma olacak.Günlerdir dua ediyorum her iç saha maçımızda Allah büyük yardımcı oluyor ama deplasmanda şans hiç bizden yana değil.Bu takım bu sene şampiyon olsun gelecek 10 yıl içinde de şampiyon olmasın biz hep Avrupa'da boy gösterelim yeter bizim asıl yerimiz Avrupa asıl yerimiz Şampiyonlar Ligi buna da itirazı olan yoktur herhalde? Başarılar diliyorum takımıma

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş oyun ve mücadele acisindan daha diri olduğu için şampiyonluk şahsi çok gibi gorunsede bu hakemlere şampiyonluk beklemek hata olur. Galatasaray ise özellikle deplasmanlardaki isteksiz oyun anlayisi yüzünden şampiyonluk şansini düşürüyor

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Fenerbahçe kaybedeceği puanları kaybetti dahada kaybedecektir ama biz o fırsatları değerlendiremedik sadece Arenada rakipleri farklı yenmekle Şampiyon olamayız deplasmanlarda oynadığımız futbol çok kötü ayrıca bu forvetlerle ileride ne pas yapabiliyoruz ne çalım atabiliyoruz elimizde tekniği olan sadece Drogba var ama o da eski seviyesinde değil Burak ve Umut sadece savunma arkasına koşan oyuncular bu sene Şampiyonlar ligindeki çeyrek finali Şampiyonluğa tercih ederim sezon sonundada bir forvet ve bir kanat oyuncusu alıp tekrardan eski gücümüze döneriz

1|0
    0|0
  • Zaten bir iddiası yoktu

1|1
    1|0
  • Fener bugün kazanırsa şampiyon olur..Boş hayal kurmaya gerek yok.

Zaten bu sene Fenerin arkasında 2. olmak şampiyonluk kadar değerli çünkü Ş.Ligine direkt katılma şansı var..

Beşiktaş ve G.Saray arasındaki 2.'lik yarışında şanslar eşit.İki takım da sürekli puan kaybediyor, ne olacağı belli olmaz..

2|1
    0|0
  • Kendim Galatasaraylıyım fakat bu sene fener şampiyon olacak diyorum.Çünkü bizim takım bitmiş oyuncular zombi gibiler fener puan kaybeder bizimkiler maça asılmaz fırsat teperler sürekli.O yüzden ben şampiyonluğu hak ettiklerinede inanmıyorum olacaksa fener olacak veya beşiktaş şampiyon olsun.

1|0
    1|0
  • 9 hafta var

hiç yenilmemesi lazım beraberlikte kurtarmıyor

ayrıca fener puan kaybını zor yaşar

Zor gözukuyor şu göruntude

2|0
    0|0
  • Hakemler hem beşiktaşın hemde galatasarayın yolunu fena kesiyor ve galatasarayda ayrıca deplasman fobisi var adamlar deplasmanda tutukluk yapıyor. Hayal bile değil artık şampiyonluğu unut. 2. bitirelimde en azında şampiyonlar liginde oynayalım yine.

2|0
    0|0
  • Sampiyon olmak demek ne demek? Sen ligteki 17takimdan daha iyisin demek..sen gidip rizeyi antalyayi karabuku antepi yenemiyosan deplasmanda puan alamiyosan sampiyon olma zaten...ben galatasarayli oldugum halde biraktim maclarini seyretmeyi sadece avrupa maclari okadar..kendi sahanda yen deplasmanda puan alama..sen koskoca galatasaraysin yaa ayiptir ayip

1|0
    1|0
  • 1'inci bellide 2'nci kim onu düşünüyorum ben..

1|1
    1|0
  • hakemler olduktan sonra şampiyon olamayız burdisso ontiviero ya noldu cok güzel oyunculardı hani

1|0
    0|0
  • feNerasyon ve fb formalı hakemler oldukça işimiz zor ama daha önce durduramadılar şimdide durduramayacaklar bide işin şu tarafı var Galatasaray 3 kulvarda mücadele eden tek takım olduğu halde her 3 ündede iddaalı başarılı

1|0
    0|0
  • Galatasarayin'da ve hatta Galatasaray yuzunden Besiktasin'da onunu kestiler.Umutlar sampiyonluk yuzunden her iki takimda da kesildi ve Galatasaray direk sampiyonlar ligine gidebilmesi icin Besiktasin onunu kesiyorlar.

1|0
    0|0
  • Ben Bi Galatasaraylı olarak fener bu sene ligi 1 oalrak bitirir ama Galatasaray ligi bıraktı Şampionlar ligine asılacak bu sene çok umutluyum Galatasaraydan inş birinci veya ikinci oluruz

1|0
    0|0
  • Şampiyonluk çok büyük bir hayal bizim için. Feneri burada 3-0 yenip beşiktaş ve bir takıma daha yenilmesini beklicez buda imkansız gibi.

Bizimkilerin maç seçmesinden bıktım artık. Resmen Arenada işine geldikleri gibi oynuyolar dışarıda hiçbiri oynamak istemiyor.

Drogba'ya suç atmaktan önce selçuk kaç haftadır sahada yok bunu niye kimse görmüyor.

Futboldan anlamayan sabriyi niye oynatıyor eboue varken önemli olan bunları konuşmak.

0|0
    0|0
    • Selçuk takımda en çok koşan oyuncu oluyor ama ne Sneijder ne de Selçuk koşması gereken oyuncu tipi değiller bu oyuncuların top alması lazım

• Selçuk koşuyor ama boşa koşuyor.

Selçuk'un bir tane isabetli pası yok nerdeyse ve hep geriye dönük oynuyor eğer selçukta geriye dönük oynucaksa bu takım bitmiş demektir.

Sneijder elinden geleni yapıyor.

• galatasarayın başarıları fatih terimle sınırlıdır fatih terim gittiğine göre bundan daha fazla başarı beklemeyin. bundan sonra galatasarayın çöküşü devam edecek. ne zaman 2011 deki gibi dibe vurur o zaman yine terim gelip ayağa kaldırır.

0|0
    1|0
  • Ya iyi güzelde bu kadar kasmana gerek yok.

Sen burada yırtınıyorsun ama parayı orada onlar götürüyor.

Onların umurunda değilsin.

:)

1|0
    1|1
  • deplasmanlarda şans falan değil takım maç seçerek oynuyor bir canını dişine takan Melo ve Sneijder var pozisyonlarda ukalaca hareket edersen gol atamazsın tabi ki...Mancini için hava hoş parasını alıyor gerisi umrunda değil Terim zamanında öyle değildi Fatih hocanın bir bakışı bile takımı gaza getirmeye yetiyordu...Şimdiden söylüyorum Chelsea maçında çok farklı bir futbol oynayacağız ve turu geçeceğiz ama Türkiye liginde Fenerbahçe'nin şampiyonluğu hayırlı olsun...

0|0
    1|0
  • ne kadar uzun yazmışın ya :)

1|0
    0|0
  • hayla inanıyormusunuz yoksa :)))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Matematiksel olarak galatasarayın da şansı var tabi. Ama Fener vermez şampiyonluğu. Ne galatasaraya ne başka takıma. 1. belli o yüzden. Yani Fener dışında kimsenin şansı yok şampiyonluk için.

0|0
    1|0
Yükleniyor...