Gereksiz soruların bendeki olumsuz etkisi..!

çok çok önemli bir soru sormak arzusundayım vede soruyorum bayanlar, baylar neden bukadar çok gereksiz mantıksız vede amaçsız sorular soruyosunuz anlamış değilim.yok efendim hangi müziği dinlersiniz yok neymiş hangi tatlıyı pastayı yermişik yok hangisi en iyiymiş.sormuş olmak için sormayın Allah aşkına böyle kişisel zevkler içeren,çok farklı ve saçma cevap gelmesi muhtemel sorular.sordun soruyu şöyle hangi ...yı seversiniz.? hayır yani 1500 kişi cevap yazdıysa hepsini okuycakmısın(...ah okursun)hadi diyelimki 1000 okudun en az ne geçicek eline sanane benim zevkimden öğrenince ne olacak amacın ne,ne ayaksınız...! of of çok kızdım kusura bakmayın bir kaç tane dengesizin sorduğu soruları gördüm de sinir yaptı bende :(

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• ev adresimi cep numaramı almadıkları kaldı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aaaa bak o sorular olmazsa olmaz

0|0
    0|0
  • herkesin merak ettiği şey farklıdır.

yeni şarkılar dinlemek, öğrenmek istiyorsa ne dinlediğini sorar

yeni tadlar öğrenmek isteyen ne yediğini sorar

bunda bir saçmalık yok.

ergenlerin gereksiz aşk hikayelerine bile cevap veriyoruz, çünkü yaşı gereği bazı şeylerin farkında değil ona önemli geliyor sordukları.

adamın biri sevgilinizle en son ne zaman birlikte oldunuz diye soru soruyor ona kimse tepki göstermiyor.

0|0
    0|0
  • Elestirmis olmak icin elestirenlerin de ben de etkisi olumsuz.

1|0
    0|0
  • gereksiz sorular gereksiz insanlar boşa giden zamanlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu sitede bu saatte takılan biri için ne gerekli olabilirki mesela sizi örnek alalım işsizlikten bu duruma kafayı takmışsınız

0|1
    0|0
  • Her yerdeler onlar dayı, ya bu deveyi güdecen ya bu diyardan gidecen.

0|0
    0|0
  • insanın fikri neyse zikri de odur

0|0
    0|0
Yükleniyor...