Erkek deyince aklınıza ne geliyor ?? günümüz erkeklerinden bahsediyorum ? :))

günümüz erkeklerine özgü neler var sizce ? :)))

izlemelik: link :))

lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HEPİNİZE +1 <3 ;))

bu gecenin bununla beraber toplam soruları: 1- link 2- link beklerim ;)

• 9 ay boyunca çıkmaya çalıştığı yere, bir ömür boyu girmeye çalışan canlıya erkek denir.. :))
    50% (5)40% (2)47% (7)Oy Ver
  • Mağazada 2 saat kesiştiğim kadının cansız manken çıkmasına mı yanayım, yoksa kasiyer kızdan cansız mankenin numarasını istediğime mi :))
    10% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Bir erkeğe eski sevgilisinin gidişi değil, perdeyi takarken “düğme atlamışsın oğlum” diyen annenin lafı yıkar :))
    10% (1)40% (2)20% (3)Oy Ver
  • - Sinemaya gidelim mi kanka + Gidelim kardeşim - Film güzeldi dimi bitanem + Evet bencede aşkım :))
    10% (1)20% (1)13% (2)Oy Ver
  • Pembe pantolon giyen bir erkek, evin direği falan olamaz, olsa olsa çamaşır yumuşatıcısı olur m.k :))
    20% (2)0% (0)13% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
neden sürekli "hepinizi çok seviyorum" diye yazıyorsun salak böyle kız ayarlayamazsın diye bana mesaj üyelere sesleniyorum: öyle bir amacım olsa istekte atarım takip de ederim istekte kabul ederim sitede asıldığım tek bir kişi bile olmadı. kusura bakmayın güncelleme için gelen mesajların haddi hesabı yok bende gerek duydum güncellemeye. özür dilerim :(

Kavga ve nefret için çok bahanemiz var, Oysa sevmek için Efendimiz sav'in tek bir sözü kafi

"..Birbirinizi sevmedikce iman etmiş olmazsınız

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Pembe pantolon giyen bir erkek, evin direği falan olamaz, olsa olsa çamaşır yumuşatıcısı olur m.k :))

0|1
    0|0
  • Şıklarına bayıldım ya :D güldürdün gece gece

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Günümüz erkekleri deyince, günümüzde yaşayan bütün erkekler aklıma geliyor.

Senin şıklar 0-18 yaş arası nesle hitap etmiş, zamane veletleri deseydin uyardı. İşaretlemedim. Ayrıca sana puanım sıfır.

0|1
    0|0
  • Pislik abazalar

cayırt

0|1
    0|0
  • lan o perde şeysini dötümde hisettim acısını serefsizim :DDD

0|1
    0|0
  • D sıkkına guldum =)

0|1
    0|0