Kapat

Ülkemizde ilişkilere ve kadın erkeğe bakış açısı sizce nedir ? :))

kadının ilişkiye erkeğin ilişkiye ve genel olarak ilişkiye bakış açımız nedir sizce ? :))

izlemelik: link

lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HEPİNİZE +1 <3 ;))

• Kızım sen sevgilisi olan bir erkeğe yazmaya devam ettikçe "zoru seven kız" ya da "istediğini alan kız" olmuyorsun. Bildiğin yollu oluyorsun :))
    A seç
  • 3 kenarı olana üçgen,4 kenarı olana dörtgen,başı kıçı ayrı oynayana gotgen denir! bakış açıları dar,kıç açıları çok geniştir.Çapı yoktur :))
    B seç
  • Bazı ilişkiler çok garip. Arkadaş kalınmıyor, sevgili olsan olmuyor, en iyisi bacanak olmak :))
    C seç
  • Yolda çarpık yürüyen kızlara Türk yorumu; yeni yemiş la bu :))
    D seç
  • Geçen kız arkadaşıma trip atayım dedim, ne olduğunu anlamadan o bana trip attı 2 gündür konuşmuyo profesyonel olmuşlar artık :))
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
neden sürekli "hepinizi çok seviyorum" diye yazıyorsun salak böyle kız ayarlayamazsın diye bana mesaj üyelere sesleniyorum: öyle bir amacım olsa istekte atarım takip de ederim istekte kabul ederim sitede asıldığım tek bir kişi bile olmadı. kusura bakmayın güncelleme için gelen mesajların haddi hesabı yok bende gerek duydum güncellemeye. özür dilerim :(

Kavga ve nefret için çok bahanemiz var, Oysa sevmek için Efendimiz sav'in tek bir sözü kafi

"..Birbirinizi sevmedikce iman etmiş olmazsınız

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu konu hakkında bir makale falan yazarım,o kadar geniş bir konuki, içimdekileri buraya dökmeye karakter sayısı yetmez :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızım sen sevgilisi olan bir erkeğe yazmaya devam ettikçe "zoru seven kız" ya da "istediğini alan kız" olmuyorsun. Bildiğin yollu oluyorsun :))

Şıkları okumaya bıle usenıyorlar :)

0|1
    0|0
  • link

çıkar dünyası ne yapacaksın :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...