Sana bir kitap yaz deselerdi bu kitabın adı ne olurdu.?

Arkadaşlar size bişeyin kitabı yazacaksınız deselerdi farzı misal yani siz neyin kitabını yazardınız şu hayatta tecrübelerinizi kitaplaştırmak için hangi konubaşlığında bir kitap yazıp kitabınıza ne isim verirdiniz?

0|0
18|12

En İyi Kız Görüşü

• gitmeli uzaklara.. yazasım geldi başlıyayım ben bir ara :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• "benim hayatım" bkz. benim kararlarım

hiçbir kelime büyük harfle başlamayacak kitabımda çünkü ben böyle istiyorum. benim kitabım, benim metnim, benim kelimelerim, benim harflerim. kucaklayacağı insanları kendi seçecek kitabım. kimler sayfalarına sarınacak, kimler ondan tırım tırım kaçacak kendi karar verecek. umarım bir gün onu yazabilirim.

0|1
    0|0
  • Aşuk İle Maşuk :D

0|1
    0|0
  • Borderline oldum cicis.

0|1
    0|0
  • Kibrit kutusundaki dev olurdu ismi :) farklı olaylara farklı bakış açıları ve hayatla ilgili benzetmeler olurdu içinde...

0|1
    0|0
  • ben şuan kitap yazıyorum zaten.. Hyatımı ele alan bir kitap diyelim .. ismini de koydum hatta..

' CANYARAM ' :)

0|1
    1|0
    • ciddenmi yayımlamayı düşünüyomusun peki

• Allah ım ya bide kibar bide kibar amanda aman amanda aman kırılacak:)) ben matematikçiyim benim harflerle işim yok yanlış yazdığım rakam olursa eleştire bilirsin beni bende çok rahatsızım sizi gibi bir dil katiliyle konuşmaktan lütfen bana asıldınızın farkındayım daha fazla yazmayın benden size hayır yok

CAYIRT

• Allah yazdıysa bozsun :)) hayal gücünüz yüksekmiş. Neyse gerçekten seviyeniz belli oldu ben sadece sorunuza cevap verdim bu kadar saçmalanıza gerek yoktu ve azıcık da edep olsaydı susardınız.. Şu an susmanızı bekliyorum.. BB.

• Gezegenimdeki tek isik olurdu

0|1
    0|0
  • İmkansızımsın olurdu cünkü onunla ben imkansızız

0|1
    0|0
  • Herseyden önce vicdan... Koyardım

0|1
    0|0
  • Düşsüz kişilerin hikayesi

0|1
    0|0
  • Olmaz olsun :p

0|1
    0|0
  • Belki ismini arayış koyardım

0|1
    0|0
  • S*ktir et

zaten boyle bır kıtap var

0|1
    1|0
  • mercan emin'di

0|0
    0|0
  • biraz özenti olabilir ama ismi kesin derya agladıgında olurdu çünkü şair ruhuma göz yaşlarım kuvvet veriyor dedigim gibi bu duygularımı anlatırdım

0|0
    0|0
  • yazacagım kitabın adı var zaten ve yazılmıs..

''Bukre''

yanı yazmama dusunmeme gerek yok..

0|0
    1|0
  • odunun güncesi

0|1
    0|0
  • bu kitap ismi aslında var ama bende aynı ismi verirdim kendi kitabıma...Bin yıllık yalnızlık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 1 yazılmış 5 i tasarı halinde 4 de fikrimde olmak üzere 10 tane kitap mevcut zaten ben de :)

Ama tasarılarımdan olan Efsane'yi yazarken kitapçıda İskender Pala'nın aynı adlı kitabını görünce o öyle kaldı. Gittim aldım kitabı,okudum. İsim benimkine daha iyi gidermiş. Adam artık öyle noktada ki kitabı satan adı :)

0|1
    0|0
  • yaklaşık 2.5 yıldır bir kitap yazıyorum daha bitmedi.konu ve yapısıyla çok değişik ve inanıyorum ki kitabım kötü olsa bile edebiyata yeni bir soluk getireceğime inanıyorum.çok ama çok değişik bir fikrim var.onuda uyguladım.Allah yüzümü kara çıkarmaz inşallah :)

0|1
    0|0
  • Uyku Nöbeti ya da Gece Ziyaretleri arasında kaldım... daha etkili bir şey aramaya da devam ediyorum tabi =) Buna yakın bir önerisi olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.

0|1
    0|0
  • İsmi Bi S*ktir Git olurdu heralde. Hayatımdan hiçbişey söylemeden gidenleri ve yaptıkları kalleşlikleri yazardım.Gençlere ders olsun diye.

0|1
    0|0
  • Dik Duranın Gözyaşları

0|1
    0|0
  • "kadınları anlamak!"

0|1
    0|0
  • adını sen koy olurdu

0|1
    0|0
  • Köftehor künefe

0|1
    0|0
  • ''OKUMA'' koyardım... Türkler tarafından en çok okunan kitap olur ve tarihe geçerdim...

0|1
    0|0
  • Cinsel içerikli kitap yazardım.

0|1
    0|0
  • kitabın içinde ne olduğu önemli değil adıdır önemli olan araştırmalara göre kitabın adında gizem seks ve asalet olduğunda daha çok satıldığı ortaya çıkmış bende bu üçünü birleştirip bir ad koydum kitabıma "Kontesi Kim Düzdü"

0|0
    0|0
  • koşmak yürümekten kolaydır:) anlatsam roman olur girmeyelim konuya soru güzelmiş ama:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...