Sevgilin Yakışıklı/Güzel olmadığını söylese naparsın?

2 yıllık ciddi bir ilişki evlilik falan düşünüyorsunuz, herşey süper, genelde benim için çok yakışıklısın derdi, Bir kavga anında kızdı ve içinde tuttuğu şeyi söyledi sanki ben birini kötülerken "git kendine bak aynaya bak sanki sen çok şeysin, sanki brad pitt sin" falan dedi. Size Şu an yapılsa ne yaparsınız?

Güncellemeler:
tamam iddialı değilimde bu tavır çok garip geldi bana ya size olsa naparsınız?

Bir daha "seni seviyorum gibi cümleler" demesi falan samimi gelmez gibi geliyo bana

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Kavga veya tartışma anında ağzını bozan veya geleni söyleyen birine eskisi gibi samimiyet beslemiyorum ve hayatımdan çıkarıyorum...ben öyle yetiştirilmedim çünkü adam kavga da belli olur bize böyle öğretildi...

Ağzını tutmayı bilmeyenle işim olmaz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• git benden güzelini bul tipsiz der giderim

0|0
    0|0
  • bişey dememiş ki kız, havalanmasaydın. bana çirkinsin dese "defol git aynaya bak daha güzelini bulabiliyorsan onunla ol" derdim...

0|0
    0|0
    • ben ona çirkin demedim ki. çocuğun birine diyodum

• Asil.insanin icindekiler sinirliyken cikar ha dikkat et :)

Yirtarim adami hele bir desin :D

0|0
    0|0
  • adı üstünde kavga anında kızdığı için öyle söylemiş anlar hatasını

0|0
    0|0
    • bak ben birini kötülüyoken bunları dedi, normalde sen benim için şöylesin böylesin diye över yalan söylemiş mi oluyo bu durumda bana daha önceleri?

• bana kızma da yardım et ya lütfen. Sen mesela birini hem sevip,yakışıklı olduğunu söyleyip hem de tipsiz olduğunu düşünebilirmisin?

• düşünmem. ama şöyle düşün. sevgilinden ayrıldın ve o yeni biriyle çıkıyo. içten içe o çocuğun yakışıklı oldugunu düşünüp sinir oldugun için tipsiz tipsiz diyosun. umarım açıklayıcı olmuştur

• Beni cirkin buluyosun madem ne işin var kizim yanimda deyip basip giderdim.sende bosa durma bu laf karsisinda.kücüldükce kuculme.erkeklik onurunu unutma.sahsen benim nisanlim dicek bana ole Nisan yuzugunu atarm kafasina.bak cidden

0|0
    0|0
  • Bana aynı durumda aynı sözler söylenecek evliliği iptal ederim çok net .çunku bunu söyleyebilmesi değer vermediğini gosterir

0|0
    0|0
    • ciddi misin? içinde varmıydı sence bu düşünce? veya şöyle düşün sen sevgilini tipsiz bulsanda onu sevip övgüler yağdırabilirmisin

• İnsanlar bir tuhaf artık.sen orda başka birini yeterken kendine bak demiş bu çok ciddi bir durum bence

• sinirle sölenmiş bir söz bence takılma fazla yani çok yakışıklı olmasanda sevmiş bir kere artık ona önem vermez oda arayı düzeltir heralde yumusaynca

0|0
    0|0
    • bak ben birini kötülüyoken bunları dedi, normalde sen benim için şöylesin böylesin diye över yalan söylemiş mi oluyo bu durumda bana daha önceleri?

• yalan solemıs olmuyo bnce olablır bole seler kendıne guvenıosan sorun etme ama kırıldığını bllı et bakalım ne der sana o zaman nasıl bı açıklama yapar

• terkederim herhalde

0|0
    0|0
  • Ee zaten brad pitt olmadigina gore bu soze alinmaman gerekiyor seni begenmis ki seninle beraber bence bu mevzuya cok takilma

0|0
    0|0
    • benim zaten öyle bir iddiam yok ama bu şekilde söylemek çok kötü sana yapıldığını düşün öyle cevap ver ben mantıklı karar vermeye çalışıyorum ama yaptığı çok yanlış

• Bu kadar takma derim

• Sokaga cikar birkac erkegin bana baktigini gorunce kendime gelirim.

0|0
    0|0
  • öle bişey dicegini sanmıyorum :D

0|0
    0|0
  • Sen ne dedin ki bunu söyledi

0|0
    0|0
    • ben çocuğun birine ne gerizekalı tipmiş falan dedim o da böyle yaptı ama normalde gerçekten çok farklı güzel bir ilişkimiz vardı. naptı daha önceleri de beni beğenmiyomuydu bana bakarken hoşuna gitmiyosa nasıl o kadar güzel şeyleri söyler bu kadar zaman?

• Bir anlık sinirle söylenmiş bir şey. Fazla üstünde durma. Özür dileyip yaptığı şeyin yanlış olduğunu farkettiyse unutabilirsin bence.

• sinirden demiştir onu

0|0
    0|0
  • benim sevglmde çok yakışklı değil. ama asla böle bir kelime kullanmadm 3 senelik birlikteliğimde. bu onu üzerdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dur dur, orada bir dur. Şu Brad Pitt olayına uyuz oluyorum. Onca yakışıklı Müslüman-Türk sanatçı dururken o piçin kıstas alınması deli ediyor beni. Aynı şekilde onun balon dudaklı karısına hayran olan erkeklere de uyuz oluyorum. Ulan ne kompleksli bir milletiz. Hayır, dünya bize hayran... Nedir bu aşağılık kompleksi anlayamadım gitti.

0|0
    0|0
  • Tipimden kaynakli seviyosan sevme zaten derim

0|0
    0|0
  • valladirek ayrılırdım. çünkü bu saatten sonra her dediği yapmacık gelicek sana

0|0
    0|0
  • fuck off de ve uzaklas ondan

0|0
    0|0
  • kıza bak iki yıldır neleri biriktirmiş içinde yol ver gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...