Böyle olacaüı hiç aklıma gelmemişti..

Eveeet arkadaşlar daha önce de bir sorumda sormuştum. Dudağımdan operasyon olacak ,iz kalır mı diye. Ama sıradan ,zararsız bir sağlık sorunu sanmıştım. Ta ki bugün öğleye kadar. Dudağımda ufak bir kist vardı ve muayene olduğumda doktor " zararlı bir şey değil fakat her ihtimale karşı biyopsi yapalım" demişti. Yaptırdım, sonucunu bugün aldım. Tanı maalesef dudak kanseri. Henüz 22 yaşımdayım.. Tabi üzücü bir durum, gözümün önünden yapmak istediğim şeyler, hedeflerim,ideallerim geçti. Hüzünlendim. 15 gün sonra ilaç tedavisi ve radyoterapi başlıycak .Size önerim , çok planlı yaşamayın hayatı.. Ben çok plan yaptım ve şimdi onların hepsine ara vermek zorunda kaldım, başta eğitimim olmak üzere..

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Gecmis olsun canim. Hayatinds hicbirseye ara vermis olmuyorsun bunu yasaminda bir duraksama olarak dusun bu surede kendinle ilgileneceksin sadece hayattan uzaklasmayacaksin. Iyilesecegini ve cok iyi sonular alacagini biliyorum. Saglik sektorunde biri olarak tehlikesiz bir cesit oldugunu soyleyebilirim. Dudak kanseri herhangi bir yere metaztas yapmaz.. yani sicramaz. Evet ilaclar alacaksin isin tedavileri sevmeyeceksin belki ama sonucta tamameen iyileseceksin bunu sakin unutma.. gecmis olsun.. sevgiler...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• öncelikle çok geçmiş olsun senin için zor bir süreç olacak ama moralini yüksek tutmalı ve olaya iyi tarafından bakmalısın bu kanser tedavi edilebilir ve nispeten iyi sayılabilecek bir kanser türü. Tabi senin yapman gerekecek olan şey moralini çok yüksek tutmak olacaktır hayatla bağını koparmamaya çalış

0|0
    0|0
  • kavgada arkadan bacağıma 3 tane bıçak yemiştim haberim yoktu :D hissetmedim hiç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Arkadasim cok gecmis olsun..

Bir Arkadasin annesinde meme kanseri vardi. Kadin hayata sevgisini hic kaybetmedi, kendini hic bir zaman yenilmis gibi gormedi.

Moralini kaybetmemek gercekten cok, cok , cok onemli. Lutfen sende kaybetme insAllah hersey yoluna girecektir.

Planlarini silip bir koseye atma. Onlar senin hedefin ve hepsini yapacaksin, yeterki onlardan vazgecme

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun canım

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.Umarım rahat bir süreçte devam edersin.Hayata nasıl tutunursan sana o şekilde yardımcı olur.çok daha sıkıntılı durumda olanlar dahi iyilese biliyor.

0|0
    0|0
  • Çok geçmiş olsun önemli olan moral herşeye rağmen şükret dua et eminim geçecektir

0|0
    0|0
  • canım çok üzlüdm allah şifa versin .s dudağna nldu da sen hastneye gtme ihtiyacı hissettn .s

0|0
    0|0
    • alt dudağmın kenarı önce şişti, sonra içi sertleşti. 20 günden uzun sürünce doktora gittim işte..

• hayır henüz çok yeni. bu yüzden şansım yüksek.

• çok sevindim allah korumş

Yükleniyor...