Hoşlandığım çocuğun beni beğenmediğini düşünüyorum, ne yapmalıyım?

2-3 gündür okuldan bir çocuktan hoşlanıyorum ona baktığımı fark etmiş olmalı ki arkadaşlarıda bana bakıyor benim yakın arkadaşım onun sınıfında arkadaşıma çıktığı olup olmadığını sordum öğrenmek için gidip sorduğunda çıktığım yok kim soruyor gösterir misin demiş arkadaşım bugün gösterdi farkında değil gibi davrandım sonra bahçeye indi bana baktı ama bir tepki vermedi facebook falan da eklemedi beğenmediğini düşünüyorum ne yapmalıyım bilmiyorum..

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Facebooktan neden eklesin hemen. Olmaz öyle. Çocuk hoşlandı mı, hoşlanmadı mı anlayamazsın bu şekilde. Konuşmanız lazım, bir yakından görsün. :)

0|0
    0|0
    • nasıl konuşayım ki ondan bir hareket beklemem gerekmiyor mu :)

• Yakın arkadaşının yanında dur, beraber onun yanına gidin filan.. Merhaba filan de.. İlla ki karşılık verir.. Nasılsın de.. Nasıl gidiyor de.. Laf lafı açar böyle..

• Bu iyi fikir teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• eğer güzelliğin konusunda kendine güvenin varsa çocukla konuşacak cesaretinde olsun sanal olarak başlayan arkadaşlıklarda samimiyet az oluyor bence en iyisi yüz yüze konuş alacağın cevaba göre için rahatlar

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama gidip nasıl konuşacağımı bilmiyorum pat diye merhabaa diyemem ya :)

• merhaba demek basit kaçıyorsa takla atarak gel sonra merhaba de bu etkileyici olur :) baska ne yapmayı düşünüosunki git konus işte

• tabikide pat diye merhaba diceksin yaşın biraz küçük heralde tahmin edebiliyorum istersen özel mesaj at ordan anlatayım

• Herşeyi de erkeklerden beklemeyin ama ya birazda siz gidip icrat yapın .s.s

0|0
    0|0
    • benim hoşlandığımı söylediler zaten

• Cesaret bulamıyordur yada beğenmemiştir kendini güzel buluyormusun ?

0|0
    0|0
    • Açıkcası kendimi güzel buluyorum.

• benim hoşlandığımı söyledi arkadaşım ona ben gidip konuşamam ya :)

• ama hoşlandığını yazmamıssın belki çocuk salak senin kendi için değilde baska biri için sorduğunu düşünüyor .d .p

• Bekle bekle bekle. :)

0|0
    0|0
    • Bir kaç gündür baktığını hissediyordum ama haberi yoktu o zaman şimdi ne düşünüyor bilmiyorum

• çıktığı olmadığını söyledi sınıf arkadaşlarıda yok diyorlar fakat sürekli elinde telefon var

• Sıkılınca utanınca Yapılan ergenik davranışlar :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...