Durumlar biraz karışık :)

ablamın arkadaşının kardeşiyle kısa süreli bir flörtüm oldu. gece klüplerinde ablasının yanında baya yakınlaştık. o ara benim yeni bir sevgilim vardı. kızla bir tek alkolün etkisiyle o gece yakınlaştım. ertesi gün aramızı açtım bir daha konuşmadım. daha sonra sevgilimle ayrıldık. ayrıldığım gün bu kız bana mesaj attı sevgili yaptın bizi unuttun diye bende o ara yalan söyledim sevgilim yok nereden çıkardın filan filan. tabii kız yemedi :) aradan 1 hafta geçmeden ben yeni bir ilişkiye başladım. o kızdan da ayrılmam gerekti. şimdi aklıma geliyor. ben tekrar bu ilk baştaki kızla konuşmaya başlasam olabilitesi ne olur acaba. aradan 3 ay geçti.

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Tekrar Konuşup Napacaksın... ? Amacın Ne Yani ?

0|0
    0|0
    • çok düzgün bir kızdı ben değerini bilemedim. hep ayarsızlarla birlikte oldum gereksiz mutsuzluk. düzgün bir insanla birlikte olmak istediğimden olsa gerek. yaşananlar insana deneyim kazandırıyor. gerçekleri görüyorsun.

• biraz daha bekleme kararı aldım :) bakarsın dediğin insan karşıma çıkar. :) yaşta ilerliyor zaten.

• En iyisini yaptın :) biraz kafanı toparla pişman olmayacaksın bak :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir kiz olaraktan sana diyecegim sey ; konusma tarzini dogru secip, kendini iyi ifade eder ve makul (ufak) bahaneler uretirsen o kizin gonlu tekrar sana konacaktir. Adim gibi eminim :) ilk gunden gece klubunde onu etkilediysen mutlaka arada gecen seyleri unutup baslama okabiliteniz olacaktir.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :) umarın dediğin gibi bir şansım olur :)

• Rica ederim. Psikoloji okuyorum ve kisiligim geregi kizlarin kimyasini cozmus biriyim. Mutlaka olacaktir, guven kendine :)

• sen nasıl bir yollusun arkdşm :)

1|0
    0|0
    • erkeğin ırıspısı oldum artık.

• iyi geceler tatlım. güzel sohbetin için teşekkür ederim.

• rica ederimm :)

• vay arkadaş dönme dolaba bak :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...