Beşiktaşın maçlarında neden her hafta hakem rakibe çalışıyor?

Beşiktaşın maçlarında neden her hafta hakem rakibe çalışıyor? bu hafta yine rizenin 2 golü penaltıdan

Güncellemeler:
utanıyorum bu hakemlerden

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Son 6 haftada 3 gol yedik 3 ude penaltıdan

o kadar buyuksunki Beşiktaş hakkini yiye yiye bitiremediler

0|3
    1|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Atiba'nın pozisyonu penaltı da Pektemek'in verdiği penaltı tartışılabilir Ali Palabıyık değil ama Cem Satman iyi bir maç yönetmedi bence

0|0
    0|0
  • bizzim takımda iş yok.sans gelmiş eline.kaçırıyosun.stadımız olsa böyle olmazdı

0|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 13

• Yaşadıkları bazı olaylar neticesinde annelerinden tiksinmiş "ne vardı da beni doğurdun" demiş insanların Beşiktaş yani Yaşamla ölüm arasındaki hayat olan Beşiktaş'tan intikam alma girişimidir.

Kahrolsun Hakemler

Kahrolsun Şampiyonluk.

Sadece BEŞİKTAŞ!

0|1
    0|0
  • Dün GS ye verilmeyenh penaltı bugün Beşiktaş alehine verilen ilk penaltı dicek bişey yok..

0|3
    0|1
  • Sen beşiktaş taraftarı olduğundan sana öyle geliyor. Zaten Feneri batıran da hakemler, Gs yi bitiren de hakemler.. Peki bu hakemler kime çalışıyor anacığım yahu..

0|0
    0|2
  • reise kurabiye dediğimiz için :) birde beşiktaşın lobisi yok tff mh pfdk beşiktaş düşmanı. geçmişte çalınan şampiyonluklar yanında bunlar hiç birşey aslında

0|1
    0|1
  • bu tamamen haksizlık maç beşiktaşın hakkıydı ama ilk penaltı diildi

0|2
    0|0
  • Beşiktaş'ın hakkı yeniliyor.

0|4
    0|1
  • Penaltıları geçtim, 2-2'ylen Rizespor'lu oyuncunun eline değdi ceza sahasın içinde, Atiba'nın elini gören aynı çizgi hakemi o pozisyonu göremedi..

0|2
    0|2
  • Dün bizi biçti hakem bir pozisyonda; bugün de Beşiktaş'ı...

0|3
    0|1
  • Olsun be herşeye rağmen bu gün ki oynumuz çok güzeldi

0|1
    0|0
  • çünkü bu sebepten link

0|0
    0|0
    • link enteras bir şekilde açılamıyor, engel koymuşlar videoya, kaldırılmada youtube ye gezi 3 yazın, ilk çıkan video

• siyasete takılmıyom oyumu boş atıyorum ama yalan bunlar ülkenin başbakanı beşiktaş yönetimine ana bacı küfür edemez yanındaki adama söylemişte oda telefon açıyor.

• evet ilkinde yanlış anladım tekrar izledim gerçekten dedin gibi gezi olayları için başbakan beşiktaşı ve yönetimini tehdit etmiş olabilir.

• Bu beşiktaşlılar bu hakemler olmasa suçu kimi atacak merak ediyorum :)

0|0
    0|2
    • çünkü suçlu hakemdi gerçekten, ama suçluda olsa sizin bağırıp çağırıp tff ye yürüyüş yapmıyoruz, başkanınız gibi herkesi tehdit etmiyoruz,

• beni fenerli sandı sabi :)

• galatasarayın önüne geçmesinler diye olabilir

0|0
    0|0
  • maçı izlemedim hata var mıyokmu bilmiyorum.

0|0
    0|3
    • videonun tamamın izlemedin herhalde, başbakan küfür etmiyor, sadece inceden tehdit ediyor, stadın inşatının iptal olabileceğini ima ediyor, fikret ormana küfür edern orada İBB eski Meclis üyesi Ahmet Hamdi Çamlı. bu kayıtlarda montaj değil bu arada artık çıkan hiç bir tapeyi de yalanlamıyorlar, gerçek bunlar yani

Yükleniyor...