Kızın kaşında piercing olmasını nasıl bulursunuz?

erkekler sorum size bir kızın kaşında piercing'i nasıl bulursunuz?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• sevmem itici..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Piercingi vücudun hiçbir bölgesinde sevmem ama hızma fena durmuyor bence.

0|0
    1|0
  • tarz meselesi sonucunda takabilir ben severim

1|0
    0|0
  • olmazsa daha iyi bulurum o şeyden pek hoşlanmıyorum açıkcası zevk tercih meselesi tabi bir anlamı varsa eğer gerçekten anlamlı bir anlamı o zman başka

0|0
    0|0
  • yakışanı war yakışmayanı war

0|0
    0|0
  • Benim hoşuma gidiyor.

1|0
    0|0
  • bu yüzden sevgilimi terk etmişimdir, inat yaptı takarım dedi, takmassın dedim, oda dedi ben dedim, ben takcam sende beni bırakamassın bensiz yapamazsın dedim, sen takta gör dedim, 22 gün sonra buluştuk baktım takmış, hadi yoluna dedim, bi teneke parçası benden daha kıymetliymiş dedim, sonrasında it köpek oldu yalvardı çıkardım dedim pişmanım dedi, eğer bi defa sadece 1 defa teneke parçası sevgilisinin değerinde olmuşsa herleye rağmen takıyosa, o ilişkiden hayır gelmez, kesinlikle terkedin.

0|0
    2|1
  • 16-20 yaş aralığındaysa yakıştırırım. 20 yaştan yukarıdakilere pek gitmiyor..

0|0
    0|0
  • iğrenç ötesi kendini aşmış ve artık farklı şeyler arama peşinde olan kız olarak yorumlarım bide babana yada abin varsa sor bakalım ne cevap verecekler onlarda erkek sonuçta bize katılacağına eminim

0|0
    1|0
    • ne alaka ya seviyordur takıyordur. ne öyle farklı şeyler arama içerisinde diyorsun ki

• arkadaşınmı takıyor yada kardeşinmi başka çıkar yolun yok. bu söylediklerimden 1 eksiğim var kuzenin olabilir bunu onun adınamı sordun ve savunmasını onun adınamı yaptın. şimdi sen ozman şunu de o karşı tarafa :çıkart artık yada takma çünkü siz annenizden öyle görmediniz...

• hayır çevremdekilerden de kimse takmıyor

• şekerim yakışıyorsa taksın..

1|0
    0|0
  • Bazılarına yakışır; bazılarına yakışmaz.

1|0
    0|0
  • eğer gözlerdede siyah sürme varsa bayılır kalırım oracıkta.=D

1|0
    0|0
  • İtici ve iğrenç..

0|0
    2|0
  • kişiye göre değişir ama itici gibi geliyor bana ilk anda

0|0
    0|0
  • Kumral tenli Sportif tipli Ve simsiyah saçlı kızlara yakışıyor sadece

0|0
    0|0
  • öyleleri benim 1 km yakınıma yaklaşmasın

0|0
    1|0
  • SEVMEM

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• burunda iyi olabiliyor.ama kaşta ıyyyy! dediğim nadir anlardandır.

0|0
    1|0
Yükleniyor...