Birinin ahını aldınız mı?

hiç birinin ahını aldınız mı ve tuttu mu ? tuttuysa nasıl oldugunu anlatır mısınız ?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• evet bir erkek arkadaşım vardı beni deli gibi sevdiğimden adım gibi emindim ama sıfr şımarıklıktan egomdan o kıskansın ölsün bitsin delirsin vicdan yapsın diye ayrılıp başka biriyle karşısına bişey yokmuş gibi çıktım şok oldu psikolojisi bozuldu ahı öyle bir tuttu ki o erkek beni aldattı şimdi ağlasam sızlasam boş içim yanıyor=(

0|0
    0|0
    • kötü olmuş sevmiyorsan keşke ayrılsaydın kıskandırmaya ne gerek vardı

• sözlenmişse yapacak birsey yok :(

• sorma=(

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet aldım maalesef ve o unutmuş olsada ben yıllardır rahatsızlığını çekiyorum. Ama henüz icat etmeye çalıştığım zaman makinesini bitiremediğim için şuanlık yapabileceğim bişi yok.

0|0
    0|0
    • peki bu pişmanlık ilk zamnlar mı olmaya çaşladi yoksa sonradan mı yalnış yaptgını anladn

• BEN YANLIŞ BİŞİ YAPMADIM Kİİİİ.. Onu yönlendirdim ve onun çok yararına olcak şekilde, ama o bunun farkına varamadı. Karışmasaydım şimdilerde sokağa düşmüş olacaktı belkide :-)

• Ahını almadım ama ahını alanları gördüm yaptıklarına pişman oldu hiçbir zaman unutmaa hiçbirşey kimseye kalmaz ilerde çocugundan karısından ondan ya da başka bir yerden o sana çektirdiklerinin 2 katını çeker..

0|0
    0|0
  • valla bilmiyorum aldım mı çünkü hayatımda hiçbirşey istediğim gibi gitmiyor işe giremedim çok uzun zamandır.bazen düşünmüyor değilim birinin ahını mı aldım diye

0|0
    0|0
  • ben kimsenin ahını almadım ama hiçkimse yaptığı hatayı kabullenmez emin ol kabullensede tıttık şeyleri kabul eder ve şöyle ahı çıktı böyle ahı çıktı diye sallar durur ))

0|0
    0|0
  • Almayan yok gibidir,bu kadarını söyliyim :)))

0|0
    0|0
  • ahh aldımmıı bilmiyorumm ama hergünn birilerinin dualarınıı almak içinn ugraşıyorumm diyebilirim...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• aynen aldm bir salagn tkineden hla hatrldkca uyuz kapıyrm./ bneden uzn sürdr hoslnan we hersfrnde reddttgm bir cck gcen fcedn eklms.Israrcı insnlrada acaip kıl oldgm gbi bu ogln da bni takntı haline gtrmis rsmen.ben yine ii seklde kırmdn istmdgmi anlttm ısrara dwm ednce silicgmi syldm mal giderayak bela okumsn mı yni bzılrı görldgü gbi hem yüzsz aynı zmndada serefsz olabliyr.d

0|0
    0|0
  • büyük ihtimale almışım ki allah belamı vermiş... nasılda ettiyse tebrik ediyorum buradan çok güzel tutmuş

0|0
    0|0
  • Kimseye bir kötülük etmedim içim rahat :D

0|0
    0|0
  • Sorsan herkezın ahını almısızdır

ama haklısı haksızı var bu ısın

kafasına gore beddua edende var

0|0
    0|0
  • aldım saöma sapan bir ergenlik ugruna benden hoşlanmasını sagladım sonrada teklif edince önce kabul ettim sonra sallamadım bitirdim

0|0
    0|0
  • Almısımdır cok çekdirdim eski sevgilerime çok

0|0
    0|0
  • Aldım ...

0|0
    0|0
  • ergen yaşlarımda birisi çok severdi.. ben sevmedim bir kaç ay sonrada zamanını çalmamak için ayrıldım.. fena ah etti.. tuttumu bilmem ama yaş oldu 26 bende aşk adına tık yok.

0|0
    0|0
    • umut vermemişsin ki

• evet öyle ne yazık ki. ama açmıyorum telefonlarını yuva yıkanın yuvası olmaz çünkü açarsam umut veririm.

• evet kesinlikle öyle yani sonuçta evlendiği insanın bir suçu yok

Yükleniyor...