Sevgilinin eski sevgilisini takıp. Nolur bakııın

kızın adı merve. okudugunu okulu ve bölümünü biliyorum sadece bu kadar. bu kızın faceını nasıl bulabılırım nolur yardım edın

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence egolarını tatmin etmek için,sevgilinin eski sevgilisini takip etmek sadece senin için sıkıntı olur ve tabi ki ileride sevgilin öğrenirse, sizin için sıkıntı olur. Eski kıyafetlerini bu kadar karıştırma,almışsın yenisini, giy o zaman.

1|0
    0|0
    • bu arada cocukla yenı ayrıldık sadece kız cok mu guzel onu merak edıyorum

• Valla bilemiyorum ama ben ankarada oturuyorum deyip, sakarya da oturan birini bulmuştum. Takip ederek oda,tek tek aradım ve buldum eğer çok merak ediyorsan böyle yapabilirsin. Ve güzel kardeşim eski erkek arkadaşının, eski sevdiceği bu çocuğun resimlerini yorumlarını elbet beğenmiştir, o kadar zor olmamalı :)

• face i donuk onun. twitterdan da takıp etmıyor. delı olcam deli

Erkekler Ne Diyor 6

• Yok ya yapman gereken şey basit. Facebook a pc den gir. Yada telefonundan masaustu seceneginden. Ara merve diye sonra sehir egitim vs.. 3 secenek cıkacak oraya sehri okulu yaz en fazla 20 tane bulur belki daha da az. Bak onlara hangisiyse mezun olanlarla olmayanları ayırtedersin zaten

0|0
    0|0
  • Her 3 kişiden birinin adının merve olduğunu varsayarsak zor be gizli =/

0|0
    0|0
  • ne yapacan eski sevgilisi yaninizda olmayinca icin mi rahat etmiyo

0|0
    0|0
  • niye lazım dı ?

0|0
    0|1
  • bölüm neydi

0|0
    0|1
    • okulöncesi

• şu an 3.sınıf

• kız maraşlı ama bunlar değil :(

• Bolu abanttan Merve acil danışmaya bekleniyorsunuz:)))

0|0
    0|1
    • sitede boluda okuyan yok muuuu yaaa

• Ben daha ünivdeyken bizim ünive orada okuyan bir kız gelmişti yaz okuluna ama ben okulu bitireli 6 sene oldu nerdeyse. İşine yararsa bir bakayım eski rehbere:)) Gözlüğüm nerdeydi benim... Bu muhtarlık seçimlerinde ihtiyar heyetinden adayım :)))

Kızlar Ne Diyor 3

• Türkiye'de en az 3 milyon Merve vardır imkansızı istiyorsun :)

0|0
    0|0
  • Tüm Merveleri analiz edelim haydin.

0|0
    0|0
  • hangi ilden ilçeden bu kız :D hangi okul

0|0
    0|0
Yükleniyor...