Sevgilim evlilik düşünmüyor kanser olucam

Bugün sevgilim , en yakın arkadaşı ve onun sevgilisi oturuyoruz. Konu evalmaktan açıldı meğer çiftimiz evlilik düşünüyormuş. Fiyattan nerden alaınacağını falan konustular biz de katıldık sohbete ama , öyle mal gibiydik ki onların yanında.

Sevgilim gibi en yakn arkadasının da maddi drumu pekiyi değil ama nyeti olunca insanın düşünüyormus demekki evliliği .

Sonra yanlarında keyfim kaçtı sustum kaldım. Ayrılırken de sevgilime kötü davrandım . Kafasında evlilik yok çünkü ve cok üzülüyorum bu duruma sevdiğim adamla hayaller kuramayacak mıyım ne yapsam ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğu erkek evleneceği kızla uzun uzun çıkmaz, uzun uzun çıktığı kızla da evlenmez. Muhtemelen daha iyisini bulamadığı için hala seninle çok üzgünüm. Cinsel olarak senden alabileceği herşeyi aldıktan sonra seni bırakacaktır. Geçmiş olsun...

0|0
    0|0
    • cinsellik olarak baktığını düşünmüyorum ruh ikizi olduğumu söylüyor

• hayır ikizler :)

• Iyyyykkk... Başta söyleyeydin muhabbeti keseydik :(

Erkekler Ne Diyor 4

• yaşınız kaç ki ilk önce iş lazım sevgilin askere gitti mi geldi mi işi var mı durum bunlar önemli

0|0
    0|0
    • bn 22 o 25 askerliği bitti ve calısıyor benim de üni btti calsyorm

• tanımıyorum ki hiç onu hakkında fikir belirtsem tutturamam ki Allah gönlündekini onun gönlüne yazsın dilinden tez zamanda dökülsün diyebilirim sadece : )

• insallah tesekkür ederim :)

• Konuyu ac ve dusunmuyosa birak

0|0
    0|0
    • ilerde düşünme ihtimali olmaz mı sizce hiç

• Beyin error verdi

Tayyip para yedi

Millet evleneceği zaman

800 tl ile ortada kaldı

0|0
    0|1
  • yani sizinle gönül eğlendirdiğini düşünüyorsunuz...doğrumu anlamışım.

0|0
    0|0
    • sevdiğini düşünüyorum ama evlilik düşünmüyor en ufak bir eğilim göremedim

• amin tesekkür ederim hepimize. ben senin bildiğin kızlardan değilim tarzı bişi yapmadım :) ama ilerde evlilik istediğimi belli ettim çok üstüne gitmeden. sen beni bırakana kadar seninleyim dedi...

• ev almadı diye kimseye tavır yapmayın...varsın kulübe olsun içinde huzur olsun

huzur olmayınca villa bile çöplük..iyigeceler

Kızlar Ne Diyor 2

• Evliliği düşünmüyormuş vay be.. Seven öyle bir düşünüyor ki. Arkadaşımın sevgilisi evlilik ile ilgili hayal kuruyor kıza mesaj atıyor durduk yere. Evleniriz sen bana yemekler pişirirsin,evimiz olur diyor. Kötü bir niyetide yok çocuğun çok saf bir aşk yaşıyorlar. Aynı evde kalıp sarılıp uyudurlar gerçekten de :) Tabi arkadaşım anlattı güvenim sonsuz benim ona yalan söylemez.

1|0
    0|0
  • Açık açık konuş dusuncesini sor

Dusunmuyorsa ayril

Boşuna kendi kendini yeme

0|0
    0|0
    • kimseyle evliliği düşünmüyor kendi söylüyor zaten

• O seni bırakacaktır. O zaman sen çok ağlarsın bence. Birde bence sen değerinden daha fazla bir erkekle berabersin bu yüzden bırakamıyorsun. Yanlış anlama davul bile dengi dengine çalar bu seninle eğlenir bırakır hep içinde yara kalır yol yakınken dön derim...

• değerimden daha fazla olacak bir durum yok yani yakısıyoruz brbrimize cok sükr crkn değilim

Yükleniyor...