Kemal Kılıçdaroğlu Otopark yapıcakmıs arkadaslar

Kürsüde konuşmasına devam ederken CHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ecevit Keleş'i yanına çağıran Kılıçdaroğlu, Keleş'in 30 Mart'tan sonra Kent Meydanının altına otopark yapacağının sözünü verdi. Ancak Kılıçdaroğlu'nun konuşmasını yaptığı Kent Meydanı'nın altına AK Partili Sakarya Büyükşehir Belediyesi 2007 yılında zaten otopark yapmıştı.

Buda videosu arkadaslar ne dusunuyorsunuz ? :))

link

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• ahahaaahhahaahahahaha dur bir balkona çıkıcam atcam kendimi aşşa çok garip oldum su an shashd mala bağladım hbshdshfsf

0|2
    2|0
  • nereye yapcakmış

0|1
    0|0
  • birşey düşünmüyorum sevgiselii :/

0|2
    1|0
  • yav he.

0|0
    0|0
  • bence bu adamlar pahalılığa bir çare bulsunlar herşey ateşpahası normal bir aile kırmızı eti ayda 1-2 kere yer veya yemez maaş düzeyinde faturalar ödüyoruz ...artık devlet millet için değil millet devlet için çalışmaya başladıki milletvekillleri resmen görünmez işsizlik hiçbişey yaptıkları yok yinede bunlara verilen olanaklar trajikomik bikere adamların akrabalarına takacakları düğün altınının parasını biz niye veriyoruz kim ne derse desin bu ülkede aylık geliri 15 bin olmayan bir aile adam gibi yaşayamaz akpnin yaptığı şeyler çoktu ama durum ortada ülkedede parti yok kim bu ekonomiyi düzeltirse oyum bundan sonra onadır ülkedeki adaletin çarpıklığına değinmek bile istemiyorum hele 30 dolarlık şeylerin 140 liraya satıldığı bir ülke yabancılar 30 doları aynı ürüne pahalı derken siz bide türkiyedeki fiyatına bakın demeye utandım

0|1
    0|0
  • Ben bir arkadaşa bakıp çıkacağım :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...