1 senede vücut geliştirilir mi?

Yaşım 19 boyum 180 kilo 85 civarı bir senede vücut geliştirebilir miyim ? Adonis çıkma ihtimali falan var mı 1 yılda :) tabi ki spor salonlarında

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• Disiplinli olursan 1 senede çok yol katedilir.

link

0|1
    0|0
    • Nası gidiyo? Basmaya devam mı

• sigara metobolizmayı hızlandır mıyor mu ya ?

• Kandaki oksiyen oranı düşer, damarların daralır. Besinlerin emilimini de kötü yönde etkiliyor bildiğim kadarıyla. Nikotin metabolizmayı hızlandırıyor olabilir belki ama eksileri çok daha fazla.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 yılda adonis oluyorsa bende yapcam

0|0
    0|0
    • zayıflamak kolay iş ama olur mu bilmiyorum işte

• öyle kolay değil bu işler...biraz gelişir tabi senelerce emek vermen gerekir disiplinli olman gerekir ve azimli. her yiğidin harcı değil :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 1 yıl kısa bir zaman değil. Benim 3 ay giden arkadaşım vardır. Kol ve göğüs iyi olmuştu, yani şişkinlik gömleklerden falan belli oluyordu. 1 yılda oldukça güzel gelişirsin ara vermezsen.

0|0
    0|0
  • Kıvanç Tatlıtuğ vücudunu 4 ayda yaptı, sen 1 senede hayli hayli yaparsın ama iyi bir antrenörle çalışman ve verilen programı uygulaman şart.

0|0
    0|0
  • sıkı çalışma ile olur..

0|0
    0|0
  • Geliştirilir. Minimum süre de budur zaten. Yani en az 1 sene düzenli ve sıkı çalışmalı, aşırı dikkatli beslenmeli, çok iyi uyumalı ve takviye ürünler kullanmalısın..

0|0
    0|0
  • düzenli ölçülü calısırsan elbet iyi olacaktır.bırak bir yılı düzenli bir program da 5 ay da bile rahat toplarsın.ben 4 ay da iyi olmustum.ve bir programı 2 ay düzenli calısmıstım..yemelerine de dikkat etmelisin.

0|0
    0|0
  • İlk 4 ay önemli.. Düzgün bir programla karın kasına ağırlık vererek çalışırsan yaparsın..

0|0
    0|0
  • 1 senede sıkı çalışırsan çok çok ilerleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Ne takıksınız şu bilmem ne kasına yaa.Sen kas yaptın diye sana bakmayan insanlar sana aşık olmayacaklar merak etme bence.Ayrıca evet yapılabilir.

0|0
    0|0
  • doğal kas yapacaksan 1 seneden çok daha uzun süreyi bulur ilk 3 ay vücudun alışma dönemidir ondan sonra iğneyle flan hemen şişersin bence doğal beslenip ek proteinlerle doğal kas yap (uyku ve beslenmeye çok önem vermen gerekiyor)

0|0
    0|0
Yükleniyor...