1 senede vücut geliştirilir mi?

Yaşım 19 boyum 180 kilo 85 civarı bir senede vücut geliştirebilir miyim ? Adonis çıkma ihtimali falan var mı 1 yılda :) tabi ki spor salonlarında

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Disiplinli olursan 1 senede çok yol katedilir.

link

0|1
    0|0
    • Nası gidiyo? Basmaya devam mı

• sigara metobolizmayı hızlandır mıyor mu ya ?

• Kandaki oksiyen oranı düşer, damarların daralır. Besinlerin emilimini de kötü yönde etkiliyor bildiğim kadarıyla. Nikotin metabolizmayı hızlandırıyor olabilir belki ama eksileri çok daha fazla.

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 yılda adonis oluyorsa bende yapcam

0|0
    0|0
    • zayıflamak kolay iş ama olur mu bilmiyorum işte

• öyle kolay değil bu işler...biraz gelişir tabi senelerce emek vermen gerekir disiplinli olman gerekir ve azimli. her yiğidin harcı değil :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 1 yıl kısa bir zaman değil. Benim 3 ay giden arkadaşım vardır. Kol ve göğüs iyi olmuştu, yani şişkinlik gömleklerden falan belli oluyordu. 1 yılda oldukça güzel gelişirsin ara vermezsen.

0|0
    0|0
  • Kıvanç Tatlıtuğ vücudunu 4 ayda yaptı, sen 1 senede hayli hayli yaparsın ama iyi bir antrenörle çalışman ve verilen programı uygulaman şart.

0|0
    0|0
  • sıkı çalışma ile olur..

0|0
    0|0
  • Geliştirilir. Minimum süre de budur zaten. Yani en az 1 sene düzenli ve sıkı çalışmalı, aşırı dikkatli beslenmeli, çok iyi uyumalı ve takviye ürünler kullanmalısın..

0|0
    0|0
  • düzenli ölçülü calısırsan elbet iyi olacaktır.bırak bir yılı düzenli bir program da 5 ay da bile rahat toplarsın.ben 4 ay da iyi olmustum.ve bir programı 2 ay düzenli calısmıstım..yemelerine de dikkat etmelisin.

0|0
    0|0
  • İlk 4 ay önemli.. Düzgün bir programla karın kasına ağırlık vererek çalışırsan yaparsın..

0|0
    0|0
  • 1 senede sıkı çalışırsan çok çok ilerleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Ne takıksınız şu bilmem ne kasına yaa.Sen kas yaptın diye sana bakmayan insanlar sana aşık olmayacaklar merak etme bence.Ayrıca evet yapılabilir.

0|0
    0|0
  • doğal kas yapacaksan 1 seneden çok daha uzun süreyi bulur ilk 3 ay vücudun alışma dönemidir ondan sonra iğneyle flan hemen şişersin bence doğal beslenip ek proteinlerle doğal kas yap (uyku ve beslenmeye çok önem vermen gerekiyor)

0|0
    0|0
Yükleniyor...