Kapat

Bir kız neden sevenden kaçar ?

Sevdiginizi söylüyorsunuz sizi gördügünde korkuyor yaklaştıgınızda kaçıyor karşı yolda gördügünde yolunu degiştiriyor

neden böyle yapar ?

Güncellemeler:
Arkadaşalar güncelleme yapıyorum kız umut veriyor ama bir anlık bakıyor sonra geri çekiyor kendini yanına gidince kaçıyor benimle egosunu besliyor

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• o da seviyor secenek bir

igreniyor secenek iki

yine ayni polemige girmekten cekiniyor secenek üc

0|0
    0|0
  • öyle davranıyosa kesin senden kaçıyor konuşmak istemiyodur bırak gitsin başka kızmı yok

0|0
    0|0
  • Sen Zorladıkca Daha Çok Kaçar Üsteleme Kendi Haline Bırak..

0|0
    0|0
    • Hayır artık karşısına çıkmıyorum zaten

• Tamam Unutursun Yakında Merak Etme :) Karşılaştıgında Bile Bişi Hissetmeyecegin Günlerde Gelicekkk Sıkma Canını Boşver Gitsinnnn...

• Belki hoşlanmıyordur belki de canı yanmıştır önceden sevmeyi göze alamıyordur. Değişir.

0|0
    0|0
  • Hoşlanmamıştır veya bağlanmaktan korkuyodur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bir benzeride benim başımda fikri olan varmı?

Herkese merhabalar,
    bahsedeceğim kıza 3 aydır ilgi duyuyorum, en sonunda açıldım. Benimle 1 hafta konuşmadı sonra 1 gün hiçbirşey olmamış gibi günaydın dedi ''hayırdır ne oldu'' dedim uzatmanın manası yok, ben seni arkadaşım olarak görüyorum abi olarak görüyorum, söylediklerine inanmıyorum senin ki heves dedi.
    umarım haklısındır ama hepsi gerçek sence kız peşinde koşacak birine benziyormuyum dedim.
    şunları sıraladı;
    1. senin ki heves söylediklerine inanmıyorum.
    2. hayatımda birini istemiyorum
    3. aynı ortamda bulunduğum kişilerle bir ilişki düşünmüyorum. herkes benim abim kardeşim
    4. bir daha bana böyle birşey hissettirme.
    Çaktırmadan bakıyor, onu önemsediğimi hissettiriyorum ( yorulma dinlen gibi), düşündüğümü hissettirmek için çikolata aldım onuda almadı
    sizce sorun ne? ne yapmak lazım herkese teşekkürler...

0|0
    0|0
  • sen onu çok seviyosundur ama o arkadaşça seviyordur. üzülmeni istemez.

iğreniyordur.

konuşma konusunda sıkıcısındır

konuşmayacak kadar değersiz biri olduğunu düşünüyordur

yada sen ona sık sık sevdiğini söylüyorsun oda bunalıyordur. sen seçersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...