Herkes fikrini soylesin arkadaşlar zor durumdayım

Sevgilimle 2. Senemize girdık ılk defa boyle bır soğukluk anlaşamamazlık oldu aramızda. Dun gunaydın mesajı attım cevap vermedı dunden oncekı gunde aynı sorunu yaşamıştık dun akşamkı sorun ıse gece 12 gıbı mesaj attı bende cok sınırlıydım 15 mesajına cevap atmadım telefonu arkadasının arabasında kalmış o yuzden mesaj atamamış tum gun o kadar mesaj atınca bende dayanamayıp cevap attım keske atmasaydım sorumluluklarını bılen bır ol artık dedım o da ıyımısın dedı cunku boyle sert konusmalarıma hıc alışkın degıl daha sonra ıyı geceler yatyrum ben dedım o da cevap atmazsan evınızın onune gelirım dedı dalgasına dedıgını dusundum ve gece 3 gıbı geldı evın onune oturdu evden cıkarken anahtarınıda almamış sabaha kadar dışarda oturdu bu durum cok canımı acıttı bu derece kafasına takcağını bılmıyodum dun evın onundeyken aradım yapma eve gıt dıye tum gun çalıştım ben ımkanım plsa zaten mesaj atardım dedı bıraz konustuktan sonra o parka gıttı benıde uyku tutmadı zaten sabaha karşı yattım bugun ıse gnydn dıye mesaj atmış soguk davranıyo na yapmam gerek yardımcı olun lütfeeen

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Gereksiz abartmışsın . Çocuk sevmese gece gelmezdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bence türk erkeklerin rusya veya başka devletler merakı . kızlar ..uzman sevişmede ve fantazide . sınırlama gelmiyor ve erkegi nazlanmakla bıktırmıyor

0|1
    0|0
  • çocuk karadayı falan mı izliyo

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• günaydın seni çok seviyorum özür dilerim demelisin

0|1
    0|0
Yükleniyor...