Sevgilim niye böyle yapıyor, anlamıyorum?

Herşeyde kısıtlıyor beni.. Arkadaşlarımla görüşmemi istemiyor.Bi yere gidecek olsam haber vermemi istiyor bu markete gitmek bile olsa. :S Ablamla dışarı çıktım diye tavırda almıştı.Niye böyle yapıyor anlamıyorum güvenini zedelicek bişeyde yapmadım önceden böyle değildi son 2 aydır hep böyle yapıyor :S

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Sen güzel bir kızsındır sevgilin belki kendisine güvenmiyor. Sana yetmeyecğini düşünüyor olabilir.Sana bakan erkekde gördüyse kıskanmıştır.Ablanla bile çıkmana tavır alıyorsa vay haline bence sevgilinle oturup bu durumu konuş ona da sor neden böyle bir davranış sergiliyor. Sende rahatsız olduğunu söyle yani :) İlerde daha kötü olabilir

1|0
    0|0
    • Bunu kaç kere dile getirdim. İnsan kıskandığını söylemez Ama kıskanıyorum işte diyor. iyi de kıskançlığın fazlası da zarar.Ailemlede dışarı çıkamıcaksam :S

• Evlendiğinde daha beter olmasın da :D

Erkekler Ne Diyor 4

• :D ınanmazsın bende aynılarını sevgılıme yapıyom tum nedenı senı cok fazla sevıyodur sadece onla ılgılenmenı ıstıyodur :D

0|0
    0|0
    • İyi de zaten sürekli ilgileniyorum ediyorum.. Ama sonra kendisi sürekli konuşuyoruz diye konu olmuyor diye susuyo ediyo mesaj atmıyo falan sonra da benden uzaklaştın diyor :D napim yani :D

• ben değerini biliyorumda o bilmiyor. Onun yaptıklarına kimse katlanmaz.. değişik bir insan

• Aynısını sevgılım bana dıyo kımse katlanmaz sana dıye ama ayrılma onla mutlu olursun sana karsı cıddı dusundugunun gostergesı bunlar

• ortalık kaşar dolu kızım haklı.. hem kıskanclıktan cok sahiplenmedir.. o.. ne yazıkki şimdilerde insanlar domuz gibi davranmayı daha medeni zannediyorlar.. ama asıl olay budur.. erkeğin sana sahip cıkıyor sende ona cık.. kaşarlıgın luzumu yok:)

0|1
    0|0
    • bizde sahip çıkıyoruz ama karşılığında aldığımız cevap şu erkek adam hesap vermez :D

• :D adamsın bro

• tabi vermez.. layt erkekmi olak ? kendimizi size ezdirekmi ? karizmayımı cizdirek ? evde pineklerken tabi gecelerdeyiz etkisi yaratacaz:)

• seviyor işte len kıymet bilin be

0|0
    0|0
  • Bu durum seni üzecek. Size zarar verecek. Al karşına konus güzelce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eger son zamanlarda ortaya çıktıysa büyük ihtimalle birileri ona seninle yakısmadıgını senin daha güzel bir kız oldugunu seni elinden kaçırmaması gerektiğini falan söylemiştir

1|0
    0|0
  • benimkide sürekli beni kısıtlardı,kafamı yerden kaldırmamı istemezdi. sonuç; ayrıldık..

1|0
    0|0
    • Öyle olmasından korkuyorum işte.. Çokta seviyorum kırmakta istemyorum tamam diyorum ama herşeyde kısıtlama olmaz ki :S

• Tabiki olmaz. Ama beni çok seviyordu o yüzden sürekli kıskanırdı. Kimle konuşuyorsam kız bile olsa rapor vermemi isterdi. Sürekli ben Ayşeyle Ezgiyle konuşuyorum diye rapor vermeye üşenirdim. Birazda bu yüzden bitti işte. Ama bunun altında güvensizlikte yatıyor olabilir. Ona göre davran

• Hemen uzaklaş ordan, ailenle dolaşmana kızması ne demek ya bukadarına neden müsade ediyorsun kendinden az ödün vermesene be kızım evlenince evede kapatır bu seni.

0|0
    0|0
  • aynısı benimde başımda. teyzemin düğününe gittim diye tam 1 ay bana trip attı ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...