Sevdiğiniz herhangi birisi ya da platonik aşkınız vs. burada olsa yazdıklarınızı görse ona ne demek isterdiniz

Sevdiğiniz herhangi birisi ya da platonik aşkınız vs. burada olsa yazdıklarınızı görse ona ne demek isterdiniz ?

Bu herhangi birisi ve herhangi bir söz olabilir.

İlk ben yazayım bana nedensiz kırılan çok sevdiğim birisi için, şu an kendisi de burada zaten ve profil resmimin sahibi <3

Bir insana tamamen güvendiğinizde iki sonuçtan birini elde edeceğiniz kesindir.

Ya yaşam boyu dost,

Ya hayat boyu bir ders.

Sen benim yaşam boyu dostumsun belki de ilerde dosttan öte olacaksın Mira <3

İnanıp inanmamak sana kalmış, bil yeter..

0|0
25|10

En İyi Kız Görüşü

• Bu aşk çok değişik bişey.Öyle değil mi? Gözlerine bakarsın, başkalarının göremediğini sen görürsün onda, ona aşık olduğunu göstermeye çalışırsın, bakış atmaya çalışırsın ama utanırsın heycanlanırsın, bakamazsın gözlerine, birden çıkar karşına, o gülüşü var ya o gülüşü bitirir seni.En kötü anında bir bakışı, bir gülüşü alır götürür seni her şeyi unutursun onun yanında, saçlarının ve o güzel gözlerinin birbirini tamamlamasına hayran kalırsın, dünya tatlısı olmasına gerek yoktur, başkaları ''Çokta tatlı değil'' der ama sence o dünyanın en tatlısıdır .Ona dokunmaya kıyamazsın, ''Ağlarsam başımı koyabilir miyim omzuna?'' der sen de ''Hayır, çünkü senin ağlamanı istemiyorum'' dersin.O sana dikkatli bakar ve sen de ona, evet, dakikalarca hatta saatlerce bile öyle bekleyebilirsin, öpmek istersin onu, kıyamazsın, utanırsın.Şarkılarda onu hatırlarsın, hep o vardır, gelecekte onu hayal edersin, sonra onu nasıl koruduğunu hatırlarsın, birisinin ona zarar verdiğini duymak çıldırtır seni, birisi ona sinirlenirse tüm dünyayı o kişinin başına yıkarsın.O, senin herşeyin olur bir anda.Sohbet edersin, sonra belli bir süre belki 1 hafta belki 2 hafta başka yerlere gitmek zorunda kalırsınız , onu 1 gün görmemeye bile dayanamazken günlerce onu göremezsin.Fotoğrafına bakarsın, özlersin onu ama sonra kavuşacağın gün gelir aklına mutlu olursun.Onu herşeyle mutlu etmek istersin.Ona bişey olsa, hıçkıra hıçkıra ağlamak istersin, ama sen ağlarsan o da üzülür tutarsın kendini, ağlayamazsın.O gülüşünde farklı bişey bulursun, onun senin hakkında ne düşündüğü umrunda olmaz, seversin, çok seversin.Müzik dinlemek, evet müzik dinlemek iyileştirir ancak seni, o zaman onu hatırlarsın hep, aklından çıkmıyordur da zaten.Ona aşkını anlatmaya hiç bir şey yetmez, ama ağzından kelimeler dökülür; Beni seviyormuşsun gibi sev, tıpkı yaptığın gibi, bana sıkıca sarıl ve bırakma... Seni seviyorum her şeyim...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Ben sana kırgın değilim sadece yanlış anladım hepsi bu. Seni sevmeseydim listemdeki tek erkek sen olmazdın

1|5
    0|1
    • ulan aşk, bizede uğrasan ne var? ne olur yani. bizim sevmeye hakkkımzı yok mu? allah ayırmasın arkadaşlar, darısı bizlerin başına.

• Çok teşekkürler ama sevgili değiliz.. Arkadaşlıktan biraz daha ileri sıkı dostuz..

• Ah sevgilim birak bu bencilligi

Komsuya giderke bile soruyorum ama sen hep ben hep ben diyosun 1 saatte ne vardi yani bana bukadat kizdin gonlunu anlamamada musade etmedin kizdin gittin :(

0|2
    0|0
  • ''Sen benim ilk aşkımdın. tabii ki sana hala aşık değilim. ama seviyorum. bu aşk sevgiye dönüştü. umarım çok mutlu olursun. umarım, senin kadar mükemmel bir insanla beraber olursun.'' Bu sözleri ona son konuşmamızda da söylemek istemiş ama bir türlü yalnız yakalayamamıştım :/

0|1
    0|0
  • inandigim en guzel yalansin.

0|1
    0|0
  • seviyorum seni kısa ve öz :)

1|1
    0|0
  • link <3

0|1
    1|0
  • nerdeysen gel, çık artık karşıma çok sıkıldım=)

1|1
    0|0
  • Beni sevmenden umudumu kestim... Umarım hayatın cennet olur.

0|1
    0|0
  • ''Hayatımın en büyük ve en güzel hatasısın''

0|1
    0|0
  • Benim için endişelen lütfen; hiç olmazsa böyle anlayayım az da olsa sevildiğimi. Ya da unutsan da olur boş ver! Zaten hiç bilmedin kıymetimi.

0|1
    0|0
  • Hepiniz adina diyorum; ben böyle aşkın izdirabina... sfghhhdf

0|1
    0|0
  • yaşadığımız her haltı burada anlattım ama kötü niyetli değildim olur

0|1
    0|0
  • Bırak şimdi bensiz olan geçmişi,biz beraber geleceğimizi düşünelim :)

1|1
    0|0
  • Özledim...

0|1
    0|0
  • Olduğun yer de kal, iyi mi.

0|1
    1|0
  • şimdi baktım da; gözlerin o kadar da şeytani değilmiş.

0|1
    1|0
  • öle bırı olmaz olsada buraya yazmam :D

0|1
    0|0
  • senin ben ağzını kırayım

0|1
    0|0
  • Allhin cezasi ne cektrdin bana gosterip gostrip cektin :D

0|1
    0|0
  • duyacak kimse yok.

0|1
    0|0
  • Sevdiceğim gelirken yoğurt al <3

0|1
    1|0
  • Onu seviyorum :)

1|0
    0|0
  • Yanındaki kız bokum gibi.

2|1
    0|0
  • canın cehenneme umrumda değilsin

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• How are you

0|1
    0|0
  • ne olurdu ha beni anlasan, beni sevsen. çok mu şey istiyorum senden. hiç bir şey istemedim senden. tek isteğim beni sevmen...

0|1
    0|0
  • sevdiğimi salla şuan hoşladığım bir sarı varr ah bosnalım sen yürürken saçların rüzgarla eşlik etmez mi kalbim sanki çocuk gibi salıncakta sallanır :D hele o bakışların yok mu içimi eritiyor :D sana açılmadan boğulacağıma üzülüyorum :D seni sevmiyorum ama hoşlanıyorum :D Ahh bosnalı sarım olur ki Allah kaderimizde birbirimizi karşılaştırırsa bu senin hayatındaki en büyük şansın olacak :D

0|1
    0|0
  • sanmam takip etmez ya

0|1
    0|0
  • Omg .

0|1
    0|0
  • keşke bırakıp öldürmeseydin beni

0|1
    0|0
  • seviyorum ulan kahbenin kızı seni seviyorum anla beni seviyorum lan allahsızzzzzzzzz.

0|2
    0|0
  • Özledim lan çıkta gel..

0|1
    0|0
  • Benimkide burada olsada gorse edaaaa <3

0|1
    0|0
  • Var tabi kanka eski sevgilime seslenoyorum kiz ben senin bip biip ;((

0|2
    2|0
Yükleniyor...