Sizce en iyi kim sneijder mi

SNEIJDER sice galatasarayın en iyi futbolcusudur diyebilirmiyiz?

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• her futbolcu kendi mevkinde iyidir bence. musleranın dediği gibi bir futbolcu hata yaparsa arkasında kaleci var. ama bir kaleci hata yaparsa arkasında sadece ağlar vardır. ve muslera da bunu en iyi şekilde yansıtıyor. bana göre takımdaki çoğu kişi çok iyi semihinden tut snijderine drogbasına kadar. ama muslera takımda ayrı bir yere sahip. barça gibi takım oynu oynasaydık muslera diyemebilridim :DD

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayır çok istikrarlı bir oyuncu değil ama buna sebebiyet veren de Mancini'dir adamı sol tarafa kitledi resmen Sneijder memnun olmadığını da gösteriyor fakat anlamıyor Mancini orada cidden başarılı değil Wes bir an önce forvet arkasında serbest oynaması gerekir ve takımımızın en iyi oyuncusu Melo

0|0
    0|0
  • Bence Felipe Melo

1|0
    0|0
  • Drogba hala var mı bilmiyorum ama bence o.

0|0
    1|0
  • Hayır genelde hep forvetler çok sevilir,begenilir ama açıkçası takımda en çok Fernando Muslera'yı begeniyorum :)

0|0
    0|0
  • daha önce drogbayı kral yapmıştınız şimdi küfür ediyorsunuz

0|1
    0|3
  • İyi futbolcu yoktur, takımına en çok katkı sağlayan futbolcu vardır. Örnek; Portekiz Milli takımını adeta tek başına Dünya Kupası Finallerine taşıyan Ronaldo...

0|0
    0|0
  • Hayır dorgba daha iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bence sabri

0|0
    1|0
  • Ben Beşiktalıyım ama o takımdaki en iyi futbolcu Selçuk İnan..

1|2
    1|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • Hem yaşı hemde kariyeri itibariyle Sneijder en iyi diyebiliriz sonuçta bir dünya markası.

0|0
    0|0
  • bana göre en iyisi melo

1|0
    0|0
  • teknik kapasitesi olarak evet. ama verim olarak şu anda takımın en iyisi tartışmasız Melo'dur. Yine de İNANcımızı kimseye değişmeyiz ;)

0|0
    0|0
  • Melo diyorum Melo Melo Melo. Gerisi hikaye...

0|0
    0|0
  • Hayır. Fernando Muslera dururken

1|0
    0|0
  • teknik ve kalite açısından evet en iyisi ama takım olarak formsuzuz buna o da dahil

0|0
    0|0
  • açıkcası o formayı giymesi galatasaraylılar için kral olması demektir zaten :)

0|0
    0|0
  • bütün gol pasları drogbadan ama

0|0
    0|0
  • sneijder dan iyisi yok bence

0|0
    0|0
  • Felipe melo bence.

0|0
    0|0
  • galatasarayın en ıyı futbolcusu snejder en yeteneklı futbolcusu ontıvero