Squat hakkında bilgisi olanlar ?

Bacaklarımı inceltmek ve kalçalarımı şekillendirmek adına squat yapmaya karar verdim . Ne kadar sürede etki eder ve etki ettikten sonra bacaklarım ve kalçam güzel görünür mü ?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Vereceğim programı yaparsan sonuçlarını hızlı bir şekilde alırsın.

Squat : 3x10*

Thigh Abduction : 3x10 (bu daha etkilidir basenleri sıkıştırır)

Dumbell lunges : 3x10 (en yorucusu budur,bütün bacaklarını ve kalçalarının sıkılaştığını ilk günden itibaren hissedersin.)

*3 set 10 tekrar

0|0
    0|0
    • Aynen dediğiniz gibi ben bir kaç ay aralıksız squat uyguladım salonada gidiyorum. Kalçalarımı şekillendirdi. Ama inceltti mi derseniz 3 ay yaptım 1 cm belki.. Bende squatı bıraktım onun yerin deadlift, lunges gibi hareketler yapıyorum dumbella. Daha faydalı oluyor gibi. Soracağım şu ki, lunges daha mı etkili olur incelmesi için? 16x4 yapıyorum ben..

• güzel program,kolay gelsin:)

• Dumbell lunges yaparken yorulmuyorum ama ben

Erkekler Ne Diyor 11

• 4-5 hafta sonra etkisi görünmeye ve his edilmeye başlar ve Evet kemik yapın düzgün ise süper seksy oluverirsin...:-)

0|0
    0|0
  • Squat hareketi vücudun bi' çok yerini çalıştıran güzel bi' harekettir kalçaları sıkılaştırmak için yapılan en güzel hareketlerin başındadır. ne zaman güzel olur konusu sana bağlı, senin azmine beslenmene vs.

0|0
    0|0
  • squat efsane bir harekettir. 2 haftada hissetmeye başlarsın dambıl ağırlık felan eklersen ki ilerleyen zamanlarda müthiş olur

0|0
    0|0
  • Evet görünür.

link

İncele.

0|0
    0|0
  • uzun zaman gerektirebilir. Sana tavsiyem spor yapıp sıkılaşmak emin ol daha yakın sonuç alırsın misal Jen Selter ya da Jennifer Nicole Lee tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • evet bacak ve parça hareketi zaten squat google yaz squat yapan kadınla yapmayan kadın arasında farkı gösteriyor ordan feyz al :D

0|0
    0|0
  • güzel görünürmü bilmemde fazla yaparsan ayaga kalkamazsın agrılardan :)

0|0
    0|0
  • Bölgesel yağ yakımı ve incelme diye bir şey yoktur . Vücudun tamamını çalıştırmalısınız başarılar

0|0
    0|0
  • ne kadar sürede etki eder bilmiyorum ama bacakları çok kötü arıtıyor alışman bir kaç gün sürer.

0|0
    0|0
    • ama daha sonra tekrar denicem az zaman geçsin:(

• valla korkuyorum ama bilmiyorum çömelirken kramp girdi çanağımı kırıyodum düşerken daha temkinli olucam teşekkürler.(

• uzun vadede bacakları kalınlaştırır. ya spor inceltmez arkadaşlar. aç kalmaktan başka çareniz yok

0|0
    0|0
  • kalçaların dolgunsa bırak öyle kalsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• valla ben gecen günlerde yapmaya calıstım diz kapağım kasıldı krapm girdi bir gün boyunca seke seke yürüdüm çok zor ya:(

0|0
    0|0
    • ben ilk yaptım gün yürüyemiyordum bile alıştım ama her yaptımda hayla hafif ağrılar vuruyor :S

• çok kasma kendini dicem ama elde olmuyor bir kaç güne alışırsın .

• aman dikkat et bende teşekkür ederim :)

• Ben bir kaç ay aralıksız squat uyguladım salonada gidiyordum. Kalçalarını şekillendiriyor, kaldırıyor kalçayı. Ama inceltti mi dersen 3 ay yaptım 1 cm belki.. Bende squatı bıraktım onun yerin deadlift, lunges gibi hareketler yapıyorum dumbella. Daha faydalı oluyor. Squatta yap ama tek ona bağlı kalma yani.

0|0
    0|0
  • Sunu deneyebilirsin link

0|0
    0|0
  • Herkesin genetiği aynı değil ideal süre 3-6 ay

0|0
    0|0
  • bnde baladım 3/4 gün oluyoo yapıyyomm baya fark var seksi ve .çekici suruyor

0|0
    0|0
    • 3-4 günde etki etti mi yani ?

• evet sarkmalar falan toparlanıyo ama bacak kaslaır fena aprıyo meridven inip çıkamıo insna

• Ben yapa yapa bacaklarım kaslandı. Aynen devam..

0|0
    0|0
    • Yağları eritti mi peki ?

• Ben zayifim zaten yağım yok. Kilo alıp vermekten bacaklarimda hafif sarkma oluştu bir de selülitlerim var hafif, onlar için yapıyorum. Popomda şekillenme var.

Yükleniyor...