Kadınların erkeklerden üstün olduğu alanlar?

Evet bayanlar, sizce erkeklerden üstün oldugumuz alanlar nelerdir? Tabii ki bayların da yorumlarını bekliyorum.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• bir insana hayat verme gucu . kadinlarin en buyuk ustunlugu. diger konularda esitlenebiliyoruz :)

1|0
    0|0
    • bak şimdi de bol kremalı kahve oldun

• en iyi cevap senin bence etmus :)

• tesekkurler :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Gerceklerden ve ciddi olaylardn bahsedelim.

Bir kız işe girdiginde sac rengini sorun etmezler

Kulagında kupeyi sorun etmezler

etek yada pantolon farketmez giydiginde

Ağır Angarya işlerle ilgilenmezler biri cıkar taşır ne varsa

iş yerleri genelde işe alırken bayan alır. bankalarda alışanlar bayandır.

Evli bayanların işyerinden hamilelik izni vardır.Kocası ona yardım etmesi icin izin alamaz

ERkeklerde birsürü eksik var işte.

Bu durumd aiş hayatında üstün kadınlar

Her meslege de el attılar zaten

0|0
    1|0
  • Sayıyorum.

1- Ayakta işeyebiliyoruz.

2- Oturarak da işeyebilme opsiyonumuz var.

3- Fotoğraflara istediğimiz yaşta istediğimiz pozları verebiliyoruz.

4- Ağır işlerde çalışıyoz, hadi bakalım kamyon tekeri sökün takın :P

5- Askere gidebiliyoz, sizi almıyolar naber.

6- Sünnet oluyoz, etimizden et, canımızdan can alıyorlar. :'(

7- Birayı fazla kaçırmadığımız sürece bizdeki yağlar azami hızda eriyebiliyor.

8- OFFSIDE NEDİR BİLİYORUZ!

9- Kırk yılda bir gün laf yeriz geri kalan 40 yılda dinlemeyiveririz çıldırırsınız olur biter.

10- Bir aslan kafesinin kapısı açılsa ve aslan bir kıza bir de erkeğe bakıp hangisini yesem acaba diye düşünse, kesinlikle en fazla 10 adımda kızı yiyeceğini bilir, çünkü kızlar her zaman bir topuklu sevdasıyla ölür gider esas.

11- Straplez giyip giyip her seferinde millete bakın bunlar bende der gibi ellerimizle yukarı çekmeyiz.

12- Maç yapabiliyoruz.

13- Anlaşabiliyoruz.(Erkek - Erkek)

14- Kavga bile etsek bir çözüm yolu buluyoruz.(Erkek - Erkek)

15- Bir video vardı kız sabah 6'dan 12'ye kadar hazırlanıyor, erkek uyandığıyla ayakkabısını giydiği ve buluşmaya gittiği bir oluyor. Bu da bize bir artı olarak işleyebilir.

15 adımda erkek olmanın getirdiği güzellikler. :)

0|0
    0|0
    • her sabah traş olmak zorunda değiliz

evde banyoda kıl tüy dökmeyiz

kas olucak diye bir sorumlulugumuz yok

Kırmızı ışıkta yanımızdaki arabanın bizden önce çıkması yada bir

aracın bizi sollaması hiçbir şey ifade etmez

Biri birimizin ağzını yüzünü kırdığımız sporlar yapmıyoruz.

horlamıyoruz yaş ilerledikce :)

kel olmuyoruz

yemek yapmak için mutfaga girip ortalıgı şavaş alanına cevirmiyoruz :)

kavga sırasında gayet sakin bir şekilde konuşabilirz.

devam etmemi istermsinn...:))

• En en en iyiside ereksiyon olamama problemımız yok :)))))))

• bence kadınların erkeklerden üstün olduğu en önemli yanları "erkeklerden üstün oldugumuz alanlar nelerdir"? sorusunu sorabilmeleridir? :))) Ben bu tip kıyaslamaları sevmiyorum. Elmayla armut kıyaslanabilir mi hiç. Kadın farklı erkek farklı şekillerde yaratılmışlardır. Bazı konularda kadınların özellikleri daha belirginleşirken bazılarında da erkeklerin..

0|0
    0|0
  • Ablam bak şimdi ben sana şöyle bir gerçeği söyleyeyim. Ona göre sen tekrar düşünür bir sentez yapar o sentezi benimsersin.

Dünyada hiç bir kadının bir erkeğe üstünlük gösterebildiğini gördün mü?

Bir çocuk padişahın karşısına çıkıp "Dijuvv dijuvv seni vurdum öl." dediğinde, padişah "Sen nasıl beni öldürürsün" mü der? Yoksa "Aaaah vuruldum, bakın şuna padişahını nasıl da vuruyor." mu der?

Doğada asla ama asla üstün gelebildiğiniz noktalar yoktur. Objektif gözle çok rahat görebilirsin. Sadece verilen tavizler vardır.

0|0
    0|0
    • neden soruyu başka bir yöne cekiyorsunn ? gayet normal bir soru hamile kalabilrimsn en basit örnek

• valla benim bi kadın olarak erkeklere karşı üstün gelme gibi bi mazoşistliğim yok allaha şükür

• neden başka yere cekiyorsunuzki ? anlamadım o halde cevap vermeyinn bu kadar basit

• ailesine ve eşine sorumlu olması ve ev işlernde çalışma yöntemlerinde marifetli olmaları gösterblr..:)))

0|0
    0|0
    • evt erkekler bayanlara karşı biraz tembel biz kadınlar arkanızı topluyoruzz :) özellkle corapları bir yerlere sıkıştırmanız deli ediyorr biz bayanları

• yoo çözmek değilde senin yazdıgın yorumlrdan azda olsa biraz fikir sahibi oldum :)

• buda bii başarı ;)

• Hayatın onlar için çok daha kolay olması bence en büyük üstünlükleri.

1|1
    0|0
    • neden bayanlar icin hayatın o kadar kolay oldugunu düşünüyrsun?

• İş yaşamında daha çok tercih edilirler. Genelde ağır işleri erkekler yapar..

Kafede barda hesabıı ödemek zorunda değillerdir..

Fakir biri isen evlilik yapıp bu durumdan kurtulabilirsin.

Kocan sana bakmak zorundadır. Erkek çalışmazsa olmaz ama kadın çalışmayabilir.

Moda denilen sektör onlar için vadır..

Yatakta geç boşalmak yada sürekli cinsel organını kalkık tutmak zorunda değillerdir.. Seri boşalırlar..

Akıllı ve güzelse bir kız dünya onun için döner kısaca.. Bu benim fikrim.. :))

• :) güzel bir cavpp bayanlarr evet birazcıkk şanslıı

• arkadashlar tartishmaia chok fazla da gerek yok bence, chunku, tarihe, bu gune bir de gelecege bakalim, dunyayi yonetenler ve yonetecek olanlar erkeklerdir. Neden kadinlar yonetmiyor, neden bu sorun erkeklerin sorunu? chunki erkek bu, neden insanoglu-deniyor da, insankizi denmiyor

0|0
    0|0
  • Çok konusmada üstündürler. Birde dekolte giydikleri her an kadını üstün kılar . bunun sebebi erkeğin aptallasması aslında, kadın erkek ayırmadan kimseyi kendimden üstün görmüyorum , mütevazi olamadım ama :D

0|0
    1|0
  • kendilerini üstün görmede! üstünler. =)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seksist soruları sevmiyorum. İnsan faktörü diyor ve uzaklaşıyorum...

0|1
    1|0
  • Aşk konusunda daha üstün olduğumuzu düşünüyorum . Kadınlar daha çok sever ...

0|0
    1|1
    • daha çok sevip baglanabiliyorlar hayatının merkezine koyabiliyrlar.

• Laf sokma kabiliyeti ;)

1|0
    1|1
Yükleniyor...