Galatasaray'in deplasman kabusu...

Bu sezon deplasmanda iyi istatistikler ortaya koyamadığımiz ortada.

Ve en son dün ki Karabük maçında ilk yarı çok iyi bir oyun sergiledik. Ancak her zaman ki gibi golü bulamayan Galatasaray yine ipleri yere serdi. Sizce Galatasarayin deplasmanda ki bu talihsizligin nedeni nedir? Burak'in kaçırdığı net pozisyon Drogba'nin oyundan alınması hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Taraftarımızın eksikliğini biz çok hissediyoruz ve asıl gücümüzü onlardan alıyoruz bu yüzden Chelsea karşısında da çok zor bir oyunla karşılaşacağız diye düşünüyorum taraftar olmadan bir hiçmişiz gibi görünüyoruz Mancini'nin de elbet hataları var umarım Londra'da doğru kararlar verir adımıza yoksa işler hiç iyi gitmeyecek ben takımıma sonuna kadar inanıyorum ve umutluyum fakat Beşiktaş nasıl her maçında mücadele ediyorsa biz kazanamasak bile bizde en azından mücadele edip kendimiz hakkında iyi bahsettirmeliyiz tüm düşmanlara ve yorumculara yorumcular+taraftarın çoğu umudu kesmiş gibi ama bunun için çok erken bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mancini ve Aysal istifa etsinn Fatih Terim gelsinnn

0|0
    0|0
  • ben başta dedim mancini geldiği gün fenerbahçenin şampiyonluğun ilan ettiği gündür :)

0|0
    0|0
  • evet kazanamıyorlar bir türlü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Deplasmanda kazanamazsan şampiyon olamazsın, bu kadar basit. Burak her zamanki yaptıklarını yaptı, Drogbanın çıkmasına anlam veremedim, hele ki, çıkarılacak o kadar futbolcu varken..

0|0
    0|0
  • Taktikler iyi oyuncular sırıtıyor özellikle drogba deplasmanda çok sinir bozucu burak yine elinden geleni yapıyor.

0|0
    0|0
    • Rakip takımların galatasaraya özel futbolu var birde 1 puan almaya çalışıp oyunu tıkıyorlar serbest vuruşlar duran toplar gol için fırsat oluyor onlarıda drogba harcıyor.

• Deplasmanları kazansak şampiyonduk zaten. Suçu herkese atabilirsin...

0|0
    0|0
  • mancini takımı 5 yıl geriye götürdü malesef

0|0
    0|0
  • açıkcası düzgün top oynasınlar ligde rekabet kalmıcak yoksa.FENERLİYİM

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun. şampiyon fenerbahçe . ünayl başbakan ders olsun. fatih terimi göndermenin czası

0|0
    0|0
Yükleniyor...