Bugün Umut Bulut'un doğum günü,yeni yaşı artık goller getirsin değil mi?

Dün Drogba'nın pasında pozisyona bile girememesi delirtti beni mutlak goldü o pozisyon ama Umut'a da kızmıyorum artık süreklilik göstermiyor bir şey yapmıyor Burak yerine Drogba'nın yerine giriyor o da son dklarda.Hocaya saygı duyuyoruz ama her kararı da doğru değil eleştirmek hakkımızdır.Sneijder'i çürütmeye devam ediyor deplasmanda kazanamazsak şampiyon olamayız diyor e tamam da biraz da iş sana kalmıyor mu.Bundan sonra deplasmanları kazandır bize Mancini.

Neyse son olarak iyi ki doğmuş Umudumuz,hayatın boyunca huzurlu,mutlu ve başarılı ol Galatasaray'la nice şampiyonluklar görürsün inşallah.

link Siz hep böyle gülün

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Dünkü pozisyonda bence Umut´un hatası yoktu Drogba zamanında atmadı sonradan atıncada Umut´un arkasında kaldı bazı deplasman maçlarında kendimin Mancini´den oyunu daha iyi okuduğumu düşünüyorum son dakikalarda yüksek top atmaya başlamışken yüksek toplardaki en iyi oyuncumuz olan Drogba Chelsea maçında olduğu gibi oyundan çıkıyor ilginç doğrusu.

1|0
    0|0
  • Cok gol atmasi için düzenli olarak 11 de başlaması gerek

1|0
    0|0
  • Futbolcuların üzerinde Türkiye gibi anlayışsız ülkelerde çok baskı vardır bu adamlar sanki herkül sürekli güçlü olmaları gerek her pozisyonda gol atmaları gerek kusursuz oynamaları gerek ve bunun suçununda oyuncuda olduğunu söyleyen bir ortamda yaşıyoruz ki aksine desteklememiz gerek bkz. Arda Turan adama dedikleri lafı bırakmadılar gitti İspanyada iyi oynamaya başladı gözü gönlü açıldı şimdi geri gelsin diyolar dediklerini unutsa bile atletico madridde çok güzel oynayan birisi olarak gelmesini kendisini harcamasını istemiyorum

1|0
    0|0
  • doğum günüyse dünkü maçın beraberliğini bugün eğlenerek kutlayabilirsiniz galatasaraylılara iyi eğlenceler :))

0|0
    1|0
  • Bence o fotoda 1 Tane kazma var. Yine umut iyide burak şampiyonluğu harcadi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...