Spor salonu seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

spora yazılmak istiyorum fakat oturduğum yere yakın olanları tercih etmek durumundayım.sizce spor salonunda nelere dikkat etmemiz lazım,biliyorsunuzki spor salonlarıda çok ucuz yerler değil boşu boşuna paramın gitmesini istemem

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bir sene body yaptım. En büyük eksikliğim düzgün bir hocamın olmayışıydı. Salona bakmadan önce hoca ile biraz konuş. Bu işi ne denli bildiğini tavırlarından ve kullandığı sözcüklerden anlarsın. Statik makinalar yeterliyse lüksünü aramaya gerek yok diye düşünüyorum. Ayrıca duş alabileceğin yerlerin olmasınada dikkat et.

0|0
    0|1
    • benim vücudumda kas yok ve 4 gün spor yapmam doktorumun tavsiyesi ve kafama göre yapma şansım yok hoca çok önemli ama her salondada ilgilenilmediğini duydum.ben sağlık için gidiyorum yoksa dış görünüş olarak değil zaten 47 kiloyum:)

• Her salonda ilgilenilmiyor evet. Hoca programını verir ve sen uygularsın. Bunun haricinde özel bir ilgiye zaten gerek yok , eğer tam olarak yapamadığını düşündüğün hareketler varsa sorarsın.

Erkekler Ne Diyor 17

• Hocalarının kaliteli olması. Temiz olması. Alet kullanırken havlu kullanma zorunluluğu olması benim ilk 3 kuralım. Kesinlikle uyulmasını isterim. Terli terli yapışıyorlar aletlere sonra ben de gidip onun pisliğinin üstüne uzanmam. Kayıt yaparken hatta evrak imzalatırım illa temiz olacak diye :)

0|0
    0|0
  • kalitesine aktivite sayısına spinnig,crunch vs. banyo jakuzi saunası olmasına,gerekli olan antrenman program için uyguladigi efor testi(çoğu yerde sadece mezura ile ölçü almaktan başka bir şey yapmazlar) En önemlisi eğitmenlerin ilgisi bir yerde özellikle lüks bir yerde kişi sayısı fazla oldugudan sizinle fazla ilgenemiyorlar doğal olarak doluluk oranını ve lüks kalitesini dengelemelisiniz kullanılan aletler sokak aralarındaki yerlerde maksimium 10 aletle çalışırken lüks bir yerde bu sayı 30-35 değişik alete kadar çıkıyor.Sunuda unutma herşeyden önce kendine yatırım yapıyor 3e 5e bakıp dandik yerlere gitme

0|0
    0|0
  • çok üye toplamış hemen hemen çoğunun göbekli olan yeni üyeler olmasına dikkat et. içlerinde zayıflayanların olduğunu gördüğünde zayıflama yada spor yapma azmin artacaktır.

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim okulumun vardı ama kullanağınız aletleri belirleyin onların çalışıp çalışmadığına bakın ayrıca evde yapılan sporlar yani klasik pilatesi de ebru şallı ile yapabilirisniz

0|0
    0|0
  • abla temiz olması 1.sırada gelir,aletlerin yeni model olması,hocaların gerçekten eğitimli ve düzgün olması bu koşullar varsa gönül rahatlığıyla girebilirsin :)

0|0
    0|0
  • İyi bir diyetisyen , mekanın nezihliği, iyi bir spor öğretmeni, ve kullanılacak malzeme seçeneği çok olması önemli :)

0|0
    0|0
  • nerede oturdugunuzu yazarsanız size yardımcı olabiliriz belki

0|0
    0|0
    • ben 4.leventteyim

• kavacıkta gynasyum var biz ailecek oraya gidiyoruz hem çok ucuz hemde çok kaliteli yüzme havuzuda var, ama maden 4. leventtesin geçenlerde oraya yakın biryerden beniaramışlardı yllık üelik 1200 tl gibi bir rakama tam hatırlayamadım levente yakın çevrelerden bakabilirsin

• link Buranın güzel olduğunu söylüyorlar. Ben de yakında başlamayı düşünüyorum. Eğer Istanbulda ve Levent'e yakınsan bir bak istersen

0|0
    0|0
    • 2 kez bakdım konuşdum burayla.ölmedim pek ama sanırım orası gözüküyor banada..işimden yürüyerek 5 dk mesafede zaten

• :)) Neyse sen yazılırsan ya da kafana yatan bir şey olursa haber ver:) Ben de aylık üyelik için zorlayayım adamları:)

• hadi bakalım:)))))

• aletlerin durum, egitmenler ya da danismanlar, duslar, soyunma odalari , havadar mi, isisi vb nasil onemlidir

0|0
    0|0
  • öncelikle kadın üye sayısının fazlalığına

sonra kadın üyelerin güzelliğine

sonra kadın üyelerin yoğun geldiği saatlere

sonra kadın üyelerin soyunma odalarına

0|0
    0|1
    • recep ivcedikten sonra hep böyle oldu bunlar.:D

• ben sıvışmazdım üzerim değiştiri duşa girer sonrada bu seferlik böyle olsun derdim :)

• aynı memleketten olduğumuz nasıl da belli :D

• en başta tabi ki hocasına,sonra malzemelere ve çalışma arkadaşlarına bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • yakışıklı/güzel insanların olmasına

0|0
    0|0
  • Spor salonu arıyorum doktor tavsiyesi üzerine, hangi salonu seçtiniz acaba?

0|0
    0|0
  • ter kokusu olmamalı yakın olmalı çok üyenin olmaması iyi bir hoca

0|0
    0|0
  • hatun bolluğu olabilir hımm evet

0|0
    0|0
  • temizlik.haremlik selamlık olması :)

0|0
    0|1
  • Aletlerin çeşitliliği önemlidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tercihimi ben yapmadım arkadaşım yaptı bende olur dedim düzensiz bir şekilde b-fit (kadınlar var sadece) devam ediyorum

0|0
    0|0
  • Salonun ve gelen insanların temiz olması önemlidir benim için.

Aletleri kullanırken terli sırtıyla yaslanmak yerine havlu kullanıyor mu gelen insanlar ve duşlar, lavabolar, soyunma odaları temiz mi ona bakarım.

0|0
    0|0
  • Apaçi nüfusu diyorum (duzluktan çaldım).

0|0
    0|0
  • sapık olmayan bi hoca olmamasına dikkat et

0|0
    0|0
  • apaçi nüfusu.

1|0
    0|0
Yükleniyor...