Ne yapmalı bu durmda ?

diyelimki felç olmuş bir ilşki içindesiniz yani artık merhaba derken bile laf sokar olmuşsunuz birbirinize ve aranızda birakın soğuk rüzgarları fırtınalar kasırgalar tayfnlar tsunamiler kopar olmuş.. artık eskisi kadar konuşmuyorsunuz hatta bırakın eskisi kadarı neredeyse hiç konuşmuyorsunuz ama aklınız hala onda hala onsuz kalmaktan köpekler gibi korkuyorsunuz. Ve iki hafta sonrada onun doğum günü var. ona çok kızgın ve kırgın olduğunuz halde doğum gününü kutlarmısınız yoksa artık nasıl olsa battı balık yan gider diye hiç oralı olmazmısınız?

yalnız dipnot ekleyeyim ; bu kişi öyle alalade bir insan değil daha önce ruhunuzu , içinizi hiç kimse bu kadar ele geçirmemişti o sizin için çok farklı sizde onun için çok farklı birisiniz...

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• dostum şimdi bu durumda bir salatalığı hediye paketi yapıyosun paketin üstüne dünyanın en sağlam laf sokan adamına diye not yazıyosun.. salatalığın üstünede paketi açtığında görmesi açısından 2. bir not yazcaksın sokcak laf bulamadım sana bunu gönderdim iyi günlerde kullan diye :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yeni bir baslangic icin guzel bir nokta gibi durmuyormu sencede ?

Karsi tarafinda senin gibi iyilesmeye ihtiyaci varsa ; tam yerinde bir adim olurdu supriz dogum gunu

0|0
    0|0
  • dogum gununu kutla.. bir sey olmaz sen ona verdigin degeri göstermis olursun

0|0
    0|0
  • bıldıgın gıbı yap

0|0
    0|0
  • Niye aranız bu kadar açıldı madem o kadar seviyordunuz birbirinizi ?

0|0
    0|0
  • Bende ayrıl.

0|0
    0|0
  • kutlardım ne olrsa olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Herseyi alttan al. Ondan nefret ettigini bir gunlugune unut. Gozlerini kapat. Ilk defa biriyle tanisiyormussun gibi yap ve cok guzel bir dogum gunu hazirla. Bence iliskideki sorun ikiniz de alttan almak istemiyorsunuz. Sen yap pisman olmazsin

0|0
    0|0
  • kutlardım

fakat ilişkiyi düzeltmeniz lazım bu sekilde nereye kadar sürer

0|0
    0|0
  • aynı durumdayız o kadar zor ki ayrılmak bir yandan da yaşananlar ne onunla ne onsuz çaresiz kalmak

0|0
    0|0
    • :( ki ben her konuda netimdir ama konu aşk olunca darmadağın oluyorum :(

• ben de netimdir ama olmuyo işte 3 senedir birlikteydik hep kavgalarımız vardı ama son 2 haftadır birbirimize öyle şeyler yptık ki kendimden utanıyorum kendimi kaybettim çok pişmanım ama geri dönüşü yok olmuyo onca şeyden sonra devam etmek bana da ona da ağır geliyo ama onsuz bir hayat da düşünemiyorum ben çok acı çekiyorum

Yükleniyor...