Sizce de aşağıdaki sözler Atatürk'ün kafatası ırkçısı olduğuna en güzel kanıt değil mi?

Muhtaç olduğunuz kudret damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur demiş ya Atatürk. Bence ırkçıdır... Bu aşağıdaki sözleri de onun ırkçı olduğuna en güzel kanıttır.

''Şimdi dost bir ülkenin topraklarında yatıyorsunuz. Huzur içinde uyuyun. Bizim için Mehmetler ile Jonny'ler arasında bir fark yok''

"Oğullarını uzak ülkelerden buraya gönderen anneler siz de gözyaşlarınızı silin. Oğullarınız şimdi bizim bağrımızda huzur içinde yatıyor. Canlarını bu ülkede kaybederek, onlar artık bizim de evlatlarımız oldu''

Güncellemeler:
yahu ben atatürk düşmanlığı yapmadım ki kardeşim hele bir yazılanları okuyun yahuuu ırkçı olan bir adam onları demez onu ifade etmeye çalıştım

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• bırakın bu ataturk dusmanlıgını,soyun,sopun,dinin bellı sayesınde!ne ıstersın daha adamdan!

tarıhten zırnık bılgınız yok! okumakta algılama sorununuz var ustelık.. suradan bu anlamı cıkartıyorsan senınle tartsımaya gırmekde hata ama neyse oldu bı kere bı daha olmaz...

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• atatürkün kişisel olaylarını bırakıp sadecec askeri kişiliğini değendirriseniz çok daha akılcı olur.

0|0
    1|2
  • Çanakkale zaferinde anzaklar askerlerine söylenen sözler bunlar.çokta güzel demiş @taturk.sen bence saçma fikrini savunacak destekli yalanlar at

0|0
    0|3
    • ırkçı olduğuna kanıt demişsin o halde yanlış yazdın

• arada dağlar kadar çelişki oldu ben onu anlatmaya çalıştım

• Ne alaka be ırkçılıkla atatürkü pek sevmem ama sacma olmuş

0|1
    0|2
  • İşiniz gücünüz kalmadı dimi.

0|0
    0|4
  • bi bitmediniz ^^

0|0
    0|2
    • -1 okumayı bilmediğin için

Erkekler Ne Diyor 4

• alın bunu.

0|0
    0|2
  • Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk senin anca böyle aşağılık kelimeler eden insanların bu ülkede namusunu kurtarmış ve korumuş biridir.

0|0
    0|1
  • Bazen ırkçı olmak gerek.

0|1
    0|1
  • ironi mi yapıyorsun

0|0
    0|1
Yükleniyor...