Erkeklere sorumm...bu durumda nasıl davranırsınız?

diyelim ki bir kızın sizi sevdiğini anladınız. o kızı sevmiyorsanız nasıl davranırsınız,seviyorsanız nasıl davranırsınız?

Güncellemeler:
mutlaka mutlu eder bu durum ama sevdiginız kızla sevmedigıniz bir kıza bu durumda davranışınız mutlaka farklı olur,nasıl olur?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• benim sınıftan bir kız arkadaşım beni seviyordu bir yandan erkek egosu olarak hoşuma gitti tabi birsinin beni sevmesi ama ben o kızı sevmiyordum tapkim şuydu: nezaman yanıma yaklaşa bir bahane bulup başka yerlere giderdim bir arkadaşa takılıp kantine giderdim sıra arkadaşım yokken yanıma birini alır o boş oldugunu görüp gelmesin diye ve bunun benzeri yani (kız tam açılıyodu bana anladım açılacak ban bende onun lafını keserek aniden oooohhhhbbbeee dedim oda ne oldu dedi bende bugun sevgilimin yanına gidiyorum dedim ( ozaman sevgilim yoktu varmış gibi yaptım) ) birde n sogdu bir yüzü düştü anlatamam ogün öyle paçayı yırtmıştım*kız halen benim sınıfımda okuyor kendimden daha sogutmuş degilim onu yaw sen bir fikir ver hatta yaw ) ha benimde ondan hoşllanıyorsam bende sürekli onla takılır her fırsatta onun yanında oturur bir bahaneyle konuşmak isterim tepkim öyle olur büyük ihtimalle

0|0
    0|0
    • la olum yat kalk dua et bu tipine bakan bir kız bulmuşun salakmısın sen :D

• la olum peki sen nerden biliyon o kişi nin ben oldugumdan he bide pişkin pişkin gülme karı gibi oluyon!1

Erkekler Ne Diyor 13

• Konuşmak İsterim Ve Durumu Sessiz Ve Sakin Bir Ortamda Kızın Duygularını İncitmeyecek Şekilde İfade Ederim Ve Saygı Duyup Saygı Göstermesinide İsterdim :)

0|0
    0|0
  • normal davranırım her zaman ki gibi konuşmasını beklerim

0|0
    0|0
  • sevdiğini anladığım oldu bir tane. sürekli mal mal gözümün içine bakıyordu :) ben sevsemde sevmesemde birşey demem. onun demesini beklerim

0|0
    0|0
  • herşeyi akışına bırak oda seviyorsa bir adımda o atsı dimi sen belli etmişsin sonuçta

0|0
    0|0
  • sevmiyorsam ilgilenmem

0|0
    0|0
    • .bir de çocuk çok rahat ondan arkadaşça mı yoksa hoşlanıyor mu anlayamıyorum.sadece beni arada kıskandırmaya çalışıyor ve bazen de onu sevdigımı itıraf ettiric tuzaklar kuruyor.ama kendisi söylemiyo

• yani bana ilgi görtermesi,ne bilim şiir falan atması,ya da ne tip birini sevebileceğımı sorması bundan yanı.yani beni sevmiyor dgl mi?

• sevse söylerdi senin onun sevdiğinin biliyormuş sen biraz yedek klübe oyuncusu gibi olmuşsun ilgin hoşuna gidiyor ama beraber olmak istemiyor hepsi bu

• Sevmekte,sevilmekte insanı mutlu eder.Mutlu olurum

0|0
    0|0
  • mümkünn mertebe görmezden gelerek

0|0
    0|0
  • çok samimi olmadım ama konuşmaya devam ettim. kendi sınırını bildiği sürece konuşurum.

0|0
    0|0
    • sevdigine de sevmedgne de aynı mı.bir de çocuk çok rahat ondan arkadaşça mı yoksa hoşlanıyor mu anlayamıyorum.sadece beni arada kıskandırmaya çalışıyor ve bazen de onu sevdigımı itıraf ettiricı tuzaklar kuruyor.ama kendisi söylemiyor

• tamam.bu arada 21 yaşım.ona göre çok çok tutucuyum bu konularda.o kadar ki kimseyle çıkmadım bıle

• belli zaten kimseyle çıkmadığın. çocuğu tanısam anlardım ama tanımıyorum. belki ego tatminidir. belki senden hoşlanıyordur ama sonra söylerim diyordur. sen hoşlandığını bariz belli ediyosan eğer büyük ihtimalle ego tatminidir

• Vur kaç taktiği yaparım:)

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsam ilgilenmem, umursamam..Seviyorsam gider konuşurum asfdghj

0|0
    0|0
  • benı sevenı bende severım çnku benı mutlu eder

0|0
    0|0
  • sevdiysem samimi davranırım. sevmediysem yapmacık davranıp bir şekilde çıkar sağlamaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Kullanip atarim

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...