Günaydın! Uykunuzu aldınız mı? Nasıl hissediyorsunuz?

Merhaba.

Bugün çok erken uyandım ve hava çok güzel.

Kendimi iyi hissediyorum.

Sırt çantasına atıştırmalık bir kaç şey ve kitap atıp, kulaklığımı takıp, bisikletimle çayırlara gidesim var.

Ama tek başıma gidesim de pek yok. Yakın bir arkadaş eşlik etse daha hoş olabilirdi. :)

Siz nasıl hissediyorsunuz bugün?

0|0
19|28

En İyi Kız Görüşü

• Dün çok hareketli bir gündü. Saat 6 civarı uyudum ve çokta fazla uyuyamadım. Mutluyum aslında ama bunu sınav stresi engelliyor. Ve çook uykum vaaaaaaaaaaar :( :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Bisiklet ile tek yolculuğa çıkmak daha eğlenceli. Bana kalırsa sen üşengeçliğinden bahane uyduruyorsun. Hadi al çantanı da çık.

2|0
    0|0
  • Günaydın ^^

Dediğin gibi hava çok güzel tabi biraz soğuk olsada harika.

Güzel,mutlu hissediyorum

1|0
    0|0
  • Sabah yedide is yerine geldim.İs yerim bir köyde oldugu icin cok güzel bir hava var biraz yürüyesim var olmazsa yürürüm diyorum.. birazdan temizlik yapasim var bilmiyorum hafta basinami biraksam diye :)

0|0
    0|0
  • Süperim her zamanki gibi (: Ben gelmek isterdim malüm, sakla başka zamana (:

0|0
    0|0
  • bugün daha iyiyim saat 11 de yattım 8 de kalktım

normalde 3 -4gbi yatar 8 de kalkardım

4 saat uyku ilen :/

0|0
    0|0
  • şaşkın

duygusal

romantik

0|0
    0|0
  • Ben de tavuk gibi erken yattım, erken kalktım. Burada da hava gayet güzel doğrusu. O dediğini ben de yapmak isterdim. Güzel fikir doğrusu.

1|0
    0|0
  • Günaydın sanada :) Merhaba,

Ben her zamanki gibi pozitif ve enerji doluyum bugün :) uykumu aldım herhalde bilmiyorum, gerçi almamış olsamda, sabah güneşini ve temiz havayı hissettiğimde pozitif oluyorum :) Birde denizi seyrederek bu güzel havada kahve içince, zorlasam içimden gekelebekler çıkacak...o derece yani :))

Ama şimdi bu güzel bahar havasında, iş yerinde olmak yerine, sahilde yürüyüş yapmak ve ormanda gezinti yapmak güzel olurdu :)

0|0
    0|0
  • Beraber gidebilirdik insan bir arar haber verir ama insanlık ölmüş.

0|0
    0|0
  • Gayet İyi hissediyorum :) dün gece i-doser yaptımda ayıptır söylemesi :))) şimdi ise müzikle kopuyorum :)

0|0
    0|0
  • Hiç alamadım uykumu. Sabah namazından sonra yatmadım :S Her zamanki gibi melankolik hissediyorum galiba...

0|0
    0|0
  • hiç uyanmadan sabaha kadar uyumuşum çok iyiyim

0|0
    0|0
  • bugün çok enerjik hissediyorum sanki bişiler olucak :D

0|0
    0|0
  • 3te uyudum 10 dakika önce uyandım birazdan tekrar uyucam 😳😳 :)

0|0
    0|0
  • sağol pampa iyiyiz sen nasılsın :D

0|0
    0|0
  • yorgun ve bitkin hissediyorum çünkü sabaha kadar çalıştım gececiyim bu hafta

0|0
    0|0
  • resimdeki kız uykumu açtı resmen

0|0
    0|0
  • hayır :S işteydim gece iş yerinde uyuduğum için uykum var :(

0|0
    0|0
  • Herkes tarafından terkedilmiş bir ayyaş gibi hissediyorum.

0|0
    0|0
    • Ben kendim için değerli falan değilim.

Daha önce hiç kız arkadaşım olmadı. Öyle ki nasıl kız arkadaş edinirim diye düşünmekten ders çalışamaz oldum. Lise 1'de IQ seviyem yüksek diye bedava dershaneye gitmiştim, Lise 3'te Türkiye zeka olimpiyatlarına katıldım yarı finale çıktım. Buna rağmen ders çalışmadığım için ilk sene barajı zor geçtim, ikinci yıl dandik bir bölümü kazandım, o bölümü de uzattım şu anda aynı kız meselesi sebebi ile. Türklere düşman birsürü adam var bölümde, dışlandım.

• Geçen yaz aşırı masturbasyon yapmam sebebi ile sağlık sorunları yaşadım. Bel bölgesindeki dokularda makat ve peniste yırtılmalar oldu. Ameliyat olmen gerekiyor dediler ama sonradan iyileştim. Bir kızda ısrarcı ol o kız senin sevgilin olur dediler. Evini de tam bilmiyordum mahallesini biliyordum o bölgede 1 gece sabahladım sonra beni rahatsız ediyor iddaası ile şikayet etmişler. Hakkımda rahatsız etme, tehdit etme gibi suçlardan soruşturma açıldı. Oysa tehdit etmemiştim. Hayarım bitik.

• Cok fena uykum var :) Ama ders çalısmam lazım birazdan basına otururum :)

0|0
    0|0
  • Uyumadım ki uykumu alayım :D

0|0
    0|0
  • spordan cıkmadan once soylesen olurduuu :(

0|0
    0|0
  • Feel it shit

0|0
    0|0
  • Çayır mı ? Bisiklet mi? :( Kız bildiğin filmlerdeki hayatı yaşıyor.

0|0
    0|0
  • iğrenç -_- bütün gün ders çalışıcam -_-

0|0
    0|0
  • günaydın on numara uyumuşum bir de kahvaltı çaktım ohhh mis :d

0|0
    0|0
  • ben eşlik edebilirim donna fiamma sana yakın oturuyorum.

0|0
    0|0
  • Aslında ben uykumu almadım,uykum beni aldı... :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Evet tabiki aldım uykumu :).

0|0
    0|0
  • Uykumu aldim evet...canafar gibi hissediyorum:)))yürüyüśyapıp toksinlerimi atmadan rahatlamam...az sonra koşu yoluna gidiceMm panpamla:))evdeki çalisan teyzemizde elma suyu sıkmış...ooooh miss gibiii:)))saglikli beslenme hayat budur...bol neseli gunler hepinizs kizlar soruyorun guzel uyeleri:)))

0|0
    0|0
  • Ben gelirim seninleeeee :D Benimde çok gidesim var ama gidecek kimsem yok:D

Uykumu aldım. Neşeli olmamı engelleyen tek şey 1 hafta sonra ygs sınavının olması. Ruhumu çürüttü ya :D

0|0
    0|0
  • Valla hiç iyi değilim.Uykumu midemi ağzıma getiren iğrenç öksürüğüm kaçırdı.Günün geri kalanınında kötü geçeceğini bildiğim içinde iyi hissedemeyeceğim..

Günaydın <3

0|0
    0|0
  • Günaydın gece 3 te uyumuştum 8 de uyandım..Uykum var benim ama uyuyamıyorum ki :/

0|0
    0|0
  • uykumu aldım . iyi hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Alamadım sanırım iki sabahtır birileri tarafından uyandırılıyorum ya :(

0|0
    0|0
  • Hava çok güzel,evde oturup dinlenmek için harika bir gün.Çalışıyoz ya biz

0|0
    0|0
  • uykumu çok alamadım halsizim ama uyuyasımda yok uyursam başım ağrır :) keşke sendeki his bende de olsa kosa kosa giderdim :D

0|0
    0|0
  • hiç bir işim olmasaydı ve dediğin gibi imkanım, kimseye ihtiyaç duymadan giderdim.

0|0
    0|0
  • uyumadım yola çıkacağım kaza haberlerinde görürseniz şaşırmayın

0|0
    0|0
  • saçlarının rengine bayıldım

0|0
    0|0
  • Çok keyifli bir sabaha uyadım *.*

0|0
    0|0
  • hayır uyuyamadım cok dişim agrıyor ve ben 3 gun berı uykumu alamıyorum.

hiç iyi degilim.

0|0
    0|0
  • günaydın canımmm :))

eşlik ederim severek ben :)

0|0
    0|0
  • Erken uyanınca çok mutlu oluyorum.

0|0
    0|0
  • Uykumu aldım enerjik hissediyorum

0|0