Sizlerin fikrini alayım

geçen arkadaşlarla aramızda geçen bir tartışmada ibrahim sadrinin 3. sınıf bir şair olduğu "bu gün her gün ki gibi buzdolabının kapağını ayağımla tersten kapattım" tarzı deli saçması sözlerin fonun duygu yoğunlaştırıcı etkisi kullanılan müzik sayesinde Allahım buzdolabını kapatmış ühhüüüü tarzında etkiler yaptığı konusunda neredeyse hem fikir olduk arkadaşlar olarak ben bir ks ahalisinin bu konuda ki fikrini öğrenmek istiyorum

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• sesini çok beğendiğim biridir

0|3
    0|0
    • peki şiirlerinde etkileyicilik var mı yani kendi kendinize okuduğunuzda

• Bugün pazar ve ben seni çok özledim asjfs adamın şairşiği hakkında fikir sahibi oldum :)

Kızlar Ne Diyor 5

• ibrahim sadri kim ya o da şair mi=) akli dengesi yerinde mi bilmiyorum ama şair dediğin, Cemal Süreyya, Attila İlhan, Nazım Hikmet Ran, Özdemir Asaf... gibi olur

1|1
    0|0
  • Öyle biraz evet...

0|1
    0|0
  • Sözleri biraz saçma evet. :D

0|1
    0|0
  • Nasıl şair deniliyor ona hala anlamış değilim.

0|1
    0|0
  • Pop müzik gibi

popüler ama boş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Beş yıldızlık soru.

İbrahim Sadri olsun, Uğur ışılak olsun,

bu adamlar duygu sömürüsü üzerinden para kazanan adamlar.

Bu tarz insanlardan hiç hazzetmiyorum.

Önüne gelen şair oluyor zaten, onu da anlamış değilim.

Şiir, ayağa düştü. İki devrik cümle kuran, kendini şair sanıyor...

0|1
    0|0
  • hay sen çok yaşa arkadaşım ya.. +5

yıllardır milletten bu edebi saçmalıkları dinlemekten bıktım.. bir de "derin görünmeye çalışan" embesiller o cümlelerin saçma olduğunu söylediğimde "sen anlayamıyorsun" veya "herkes anlayamaz" demiyorlar mı, oracıkta boğasım geliyor..

0|1
    0|0
    • Keşke herkesin anlayamayacağı kadar derin olsa sözleri ve anlamasak

• İbrahim Sadri sesi de, şiirleri iyidir.

Fazla tartışılacak bir yönü varsa, iktidar yalakası olma yolunda çok fazla zaman harcamasıdır bence.

0|1
    0|0
    • siyasi uğraşlarıyla değil sanatsal yönüyle ele almak istedik biz bu arada ses te fonun etkisine giriyor

• Hece ölçüsüne uyulmadan ve kafiye aranmadan yazılan şiirleri erbabı şiirden saymıyor zaten. Biraz şiir kültürü olan bahsettiğin şiirleri yazabilir.

0|1
    0|0
  • aynen katılıyorum koyunun olmadığı yerde... gibi bir etkide var tabi

0|1
    0|0
  • Bol arabesk + ajitasyon yüklü şair kendileri...

0|1
    0|0
  • serdar ortaç bile daha yaratıcı

0|1
    0|0
Yükleniyor...