Giyim tarzınız genelde nasıldır?

Giyim tarzınız nasıldır? Bazılarımızın gün içinde çok değişken olur bazıları çok sık değil nadiren değişim yapar bazıları da nettir. Sizin giyim tarzınız nasıl peki?

• Spor
    30% (48)45% (42)36% (90)Oy Ver
  • Çok sık değişir
    22% (35)15% (14)19% (49)Oy Ver
  • Seksi
    14% (22)10% (9)12% (31)Oy Ver
  • Havalı
    19% (30)18% (17)19% (47)Oy Ver
  • Sokak modası
    15% (24)12% (11)14% (35)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
29|50

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 49

• D: dedim.. Genelde Klasik Spor. Kendime has bir tarzım var. Beğeni görüyor hafta sonları ve tatillerde sadece hafif keten giyerim. salık ve seksy..

0|0
    0|0
  • Spor ve siyah

0|0
    0|0
  • duruma göre degisiyor ya.. bir sekilde kalamiyoruz

0|0
    0|0
  • duruma göre değişken ama gündüz daha spor akşam daha casual

bu arada resmindeki kombinasyon mükemmel.

0|0
    0|0
  • rutin değiştirmem ben kolay kolay ama bir keresinde özendiğimden saten pantolon almıştım giymiştim ama neden aldığımı bile şimdi bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • tiki :>)

0|0
    0|0
  • Spor giyinirim.

0|0
    0|0
  • Giyim tarzım fotoğraflarımda görülüyor.. :)

0|0
    0|0
  • Valla şıklar arasında benim modam yok valla ben yarı spor yarı klasik ya da tam klasik giyinirim hayatta tam spor giyinmem çok çocuksu kravatım ve gömleğim değişilmezimidr özel dikim kumaş pantalonlarım var terziden galiba tarz sahibi mi oluyorum ben bak şimdi bilemedim :D

0|0
    0|0
  • marjinal ( alışılagelmiş olandan farklı) tarzda giyiniyorum.. tarz farklı olunca yaklaşımlar farklı oluyor ve iletişim kanalları daha kolay açılıyor.. kimi zaman tepki gelir ama diyalog olunca tepkiler olumlu yöne dönmeye başlar

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • millet spor yapmaz spor giyinir hayret verici biz spor yapıyoruz spor giyinmiyoruz ilginç

1|0
    0|0
  • genelde spor giyerim ama sporun da klasiğini giyerim.kotun altına asla spor ayakkabı giymem timberlant türü(mühendis ayakkabısı da derler) o tarz giyerim kot pantolon pantolona uygun tshirt veya gömlek veya body kolumda kıyafetime uygun renkte saat.

0|0
    0|0
  • genelde spora yakın fakat değişkendir ogün kendimi hangi elbisenin içerisinde rahat hissediyorsam onu giyerim.

0|0
    0|0
  • casual forever :) yazın asla sort falan giymem, o ne öyle cocuk gibi. genelde kotu tercih ederim, gömlek (dısarda olmicak ama) ve kot iyi bir ikilidir benim icin :)

0|0
    0|0
  • Genel spor tarzım.

0|0
    0|0
  • spor günlük yaşam tarzına ayak uydurmak lazım.

0|0
    0|0
  • tam olarak hangi zımbırtıya girer bilmiyorum siz kategorilere uydurun isterseniz uzun kollu tişört üstüne kısakollu tişört eğer hava soğuksa bide hırka pant.da hep kargodur ve asla şu kırmızı sarı mavi gibi renkler olmaz :D genelde gri siyah :D vs

0|0
    0|0
  • şık ve renkli ;)

0|0
    0|0
  • Klasik/Casual karışımı diyelim.

Bazen de spor.

0|0
    0|0
  • Dean Winchester tarzı.Sana uyar mı :)

0|0
    0|0
  • genelde tarz degildir

0|0
    0|0
  • genelde sade ve uyumludur

0|0
    0|0
  • Rahat hissettirsin yeterli. Rahatıma düşkünüm :)

0|0
    0|0
  • qenelde spor qiyinirim ama ortamına qöre hafif abiyelerde giyebilirim

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • Benim fix ya kislari halley deri ceket icime gomlek yazinda cesit cesit converseve cor ik ve polo tisort sort giyerim :D

0|0
    0|0
  • Rahat hissettiğim kıyafeti giyerim,veya bazen derslerim erken oluyo elime ne alırsam geçiriyorum sabah kalkmaları sorun benim için :D Genelde spor giyiniyorum.

0|0
    0|0
  • Gömlek kot iyi duruyor zaten

0|0
    0|0
  • duruma göre normalde spor davette takım felan :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 29

• C ve D.İçinden birisini seçtim :).

0|0
    0|0
  • C-D arası.

0|0
    0|0
  • A: Spor

0|0
    0|0
  • Kışın, pantolon ve ya tayt üzerine kazak. Boynuma bazen şal. Bazen şapka. Ayağıma ya çizme bu aralar dolgu topuk ama.

Yazın ise, kapri ve ya uzun etek. Ve ya bol pantolon. Elbise vs. Ayağıma da kesinlikle babet. Yazın spor ayakkabı giyemem.

0|0
    0|0
  • hep spor

0|0
    0|0
  • Çoğunlukla spor kot pantolon vs şeyler tercih etsem de duruma göre çok değişir :)

0|0
    0|0
  • Spor ve klasik arası.

0|0
    0|0
  • Ben hergun farkli takilirim yani bigun sporsa diger gun klasik ondan sonraki gun modern daha sonra ki gun sokak tarzı degisiktir oyle tek bir tarz uzerinde durmam.Hergun ayni sey beni sıkar.

0|0
    0|0
  • her zaman zarif spor da olsa şık da olsa, sade ama havalı, belimin inceliğini gösterecek kadar vücuda oturan kıyafetler tercih ederim

0|0
    0|0
  • Spor şık salaş kombin yaparım. Spor ayakkabi hiç giymem. Kalın topuklu botları çok severim. Genelde kıyafetimi ayakkabi ve çantaya göre secerim.

0|0
    0|0
  • Ben rocker tarz begeniyor.General olarak oyle giyiyor ve seksy seyler.Ama her sey giyer:)

0|0
    0|0
  • Yerine göre. Gerektiğinde şık, klasik, seksii :)

0|0
    0|0
  • Tabikiii şık

0|0
    0|0
  • Spor giyinirim

0|0
    0|0
  • ben genelde tunik pantolon kombini yapıyorum

0|0
    0|0
  • hipster

0|0
    0|0
  • genelde gotik ve seksi arasıdır

0|0
    0|0
  • Kafama ne eserse onu giyerim, genellikle tayt ve şort tercihim.

0|0
    1|0
  • iste klasik giyinmek zorundayım zaten, hafta sonu genelde spor rahat kıyafetler

0|0
    0|0
  • O anki ruh halime göre giyinirim ama spor ağırlıklıdır genellikle.

0|0
    0|0
  • Genelde skinny Jean pantolon giyerim üstüm göğüs dekolteli olur beli açık olur

0|0
    0|0
  • Baldırlarımı açık bırakacak şekilde giyiniyorum *.*

0|0
    0|0
  • Spor genelde ama yerine göre şık

0|0
    0|0
  • kızlarda spor diyen bir benmiyim o.O

0|0
    0|0
  • Çok sık değişir.

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • Spor şık

ama beğendiğim herşeyi giyerim ya.. bana belli olmaz :D

0|0
    0|0
  • Kışın kapşonlu üst kot pantolon giyerim. Kapşonlu haricinde 2 tane gömleğim var o kadar.

Yazın spor mağazalarında satılan üstlerden altınada kapri.

0|0
    0|0
  • Çıplak Geziyorum Ben Rahat Oluyor :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...