Giyim tarzınız genelde nasıldır?

Giyim tarzınız nasıldır? Bazılarımızın gün içinde çok değişken olur bazıları çok sık değil nadiren değişim yapar bazıları da nettir. Sizin giyim tarzınız nasıl peki?

• Spor
    A seç
  • Çok sık değişir
    B seç
  • Seksi
    C seç
  • Havalı
    D seç
  • Sokak modası
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
2950

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 49

• D: dedim.. Genelde Klasik Spor. Kendime has bir tarzım var. Beğeni görüyor hafta sonları ve tatillerde sadece hafif keten giyerim. salık ve seksy..

0|0
    0|0
  • Spor ve siyah

0|0
    0|0
  • duruma göre degisiyor ya.. bir sekilde kalamiyoruz

0|0
    0|0
  • duruma göre değişken ama gündüz daha spor akşam daha casual

bu arada resmindeki kombinasyon mükemmel.

0|0
    0|0
  • rutin değiştirmem ben kolay kolay ama bir keresinde özendiğimden saten pantolon almıştım giymiştim ama neden aldığımı bile şimdi bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • genelde spor giyerim ama sporun da klasiğini giyerim.kotun altına asla spor ayakkabı giymem timberlant türü(mühendis ayakkabısı da derler) o tarz giyerim kot pantolon pantolona uygun tshirt veya gömlek veya body kolumda kıyafetime uygun renkte saat.

0|0
    0|0
  • Giyim tarzım fotoğraflarımda görülüyor.. :)

0|0
    0|0
  • Valla şıklar arasında benim modam yok valla ben yarı spor yarı klasik ya da tam klasik giyinirim hayatta tam spor giyinmem çok çocuksu kravatım ve gömleğim değişilmezimidr özel dikim kumaş pantalonlarım var terziden galiba tarz sahibi mi oluyorum ben bak şimdi bilemedim :D

0|0
    0|0
  • tiki :>)

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • Spor giyinirim.

0|0
    0|0
  • genelde sade ve uyumludur

0|0
    0|0
  • marjinal ( alışılagelmiş olandan farklı) tarzda giyiniyorum.. tarz farklı olunca yaklaşımlar farklı oluyor ve iletişim kanalları daha kolay açılıyor.. kimi zaman tepki gelir ama diyalog olunca tepkiler olumlu yöne dönmeye başlar

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • casual forever :) yazın asla sort falan giymem, o ne öyle cocuk gibi. genelde kotu tercih ederim, gömlek (dısarda olmicak ama) ve kot iyi bir ikilidir benim icin :)

0|0
    0|0
  • millet spor yapmaz spor giyinir hayret verici biz spor yapıyoruz spor giyinmiyoruz ilginç

1|0
    0|0
  • Benim fix ya kislari halley deri ceket icime gomlek yazinda cesit cesit converseve cor ik ve polo tisort sort giyerim :D

0|0
    0|0
  • genelde spora yakın fakat değişkendir ogün kendimi hangi elbisenin içerisinde rahat hissediyorsam onu giyerim.

0|0
    0|0
  • spor giyinirim

0|0
    0|0
  • Genel spor tarzım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

Kızlar Ne Diyor 29

Yükleniyor...