Gece 1de özel numarayla arayan kim olabilir ?

1de telefonum çalıyor sürekli arıyo özelle açıyorum ses vermiyor .. eski sevgilim olabilir mi .. Ya da sesini duymak için siz böyle birşey yaparmıydınız ?

Güncellemeler:
1de telefonum çalıyor sürekli arıyo özelle açıyorum ses vermiyor .. eski sevgilim olabilir mi .. Ya da sesini duymak için siz böyle birşey yaparmıydınız ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Geçen ay ciddi astım krizi geçirmiştim ortak arkadaşlarımızdan duymuş olsa gerek tlfnum o gece hiç susmadı öksürmekten sinirlenip cevapta veremedim, ancak yüzü olmadığı için oda konuşmadı dinlemeyi tercih etti babasının şarap çananı iptiğim. Odur başka kim olucak ki o saatte sesinden iyi olup olmadığını tahmin etmeye çalışmıştır veya özlemiştir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eski sevgilin olabilir ya da bir arkadaşın seni arayıp eski sevgilin olduğunu düşünmeni istiyordur. ben hiç böyle bir şe yamadım ama arada yapsam mı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Sürekli arıyorsa odur bence :)

0|0
    0|0
  • Sana ilgisi olan biri olduğu kesin.. Ben de aradan özelden ararım tepki ölçmek için sdfkjdsf

0|0
    0|0
  • Kapat özele. Çok mu zor 2 tuşa basmak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• boşver arada yapıyorlar öyle umursama.

0|0
    0|0
  • özeli kapat sende

0|0
    0|0
  • ajan filan mısın ?

0|0
    0|0
  • geçen sene bende yaşamıştım aynı durumu sonra Litvanya'ya kaçtım. Önemli şeyler bunlar herşey gelebilir başına.

0|0
    0|0
Yükleniyor...