Yemek Yapmayı Bilmeyen Eş

Ben evlenince yemek yapmayı bilmeyen ya da yapıp önüme yemek diye pilav koyan kadını boşarım pilavı bende yaparım ona göre erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer=2.2=4

Eve gelince doymak istiyom ben kardeşim siz ne isterdiniz benim büyüttüğüm kadar var mı ki bu olay

Güncellemeler:
Soruda fazla aşırılığa kaçmışım kusura bakmayın gençler gece gece soruyu yanlış biçimde yazmışım affola

0|0
14|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Ben ev işlerinde sıfırım ve beni böyle kabul ettiğini söyleyen biriyle evleneceğim için mutluyum bu moral beni yemek kursuna yazılmaya itti sonbahar ayında yemek kursuna yazılacağım beni anlayışla karşılayan bir eşim olacağı için yemek yapmayı öğreneceğim.

0|0
    0|0
  • kadının görevinin yemek yapmak olduğu hangikitapta yazıyor?

ben rastlamadım da

2|1
    0|3
  • Netten tarif alır ve öğrenir :).

0|0
    0|0
  • Hayatını paylaşacak kadın mı alıyorsun yoksa evine hizmetçi mi belli değil.

1|0
    0|2
  • Babam çok güzel yemek yaparken annem bilmezmiş ama hiç kırıcı söz ya da hakaret duymamış babamdan. Her seferimde ellerine sağlık demiş kalkmış babadan, hayat kurup bozmak o kadar kolay olsaydı...

0|0
    0|0
  • Aşçilar daha ucuza geliyor emin ol

1|0
    0|1
    • Dünya tersine döndü yaw kadının güzel yemek yapması zaten klasik birşey olması gerek bide bana fırça atıyonuz

• tamam tamam atarlı kezbanlar bizler haksızız

• Haksizsin tabi

• Yemek yapmayı bilmeyen biriyle evlenip boşanmak yerine hiç evlenmesen? Zaman kaybı yani.

2|0
    0|2
    • Flört ederken sana yemek yaptım diyip annesine yaptırdığını bildiğim çok kız gördüm :(

• Evde kalırsınız o zaman bu kadar basit...

• Bizim seçeneklerimiz bol siz düşünün

• ben şahsen yemek yapmayı bilmiyorum artı yapmaktan da hoşlanmıyorum...

1|0
    2|1
  • iyisimi sen evlenme eve l aşçi al :)

1|0
    0|3
  • ben yemek yapmayi iyi biliyorum ama benim esim hep kendi yemek yapmak istiyor bayilir boyle seyler :D

0|0
    0|1
  • Gaja Restaurant aşçı seçmeleri deyil bu, insan sevmek

1|0
    0|0
  • Boşamak kısmına katılmıyorum. Ama onun dışında bir bayan bence yemek yapmasını tabi ki bilmeli, bilmiyorsa da öğrenmeli. Kim istemez çeşit çeşit yemek yapabilen bir eşi :))

0|0
    0|0
  • biliyorum sorun yok..

0|1
    0|0
  • büyük konuşuyorsun bence yemek yapmayı bilmeyen bir kıza aşık olacaksın ve evleneceksin ondan da ayrılamayacaksın abi ben büyük konuşmuşum her şey yemek değilmiş diceksin madem öyledir niye boşuyorsun söyle annene bulsun sana hamarat bir kız

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• kadın çocuğunuza bakıyor evinizi temizliyor ve size yemek yapıyorsa bu onun görevi değildir... lütfüdür...ona teşekkür edin... biz mallığa vuruyoruz bakma... eşine yardım etmek lazım... enişten yapmassa ablam bütün ev işlerini sırtlansa ne kadar hoşuna gider emtaki kur... yemek için evleneceksen git aşçı bul aq... daha uygunnn

4|1
    0|0
    • O kadarda öküz değiliz her işi yaptırcak kadar yemek yapmasını iyi bilsin yeter dedik temizlik derken çamaşır,bulaşık makinesi,süpürge,vileda her haltı var çok mu zor gerekirse fiziksel anlamda olan işleri ben yaparımda yemekte nasıl yardım etcem reiz

• Adamsın verdim şukunu

• sende başkan...saygılar

• Çok büyütmüşsün. Tamam ilk tercih güzel yemek yapan ama boşamak nedir yav.

0|1
    1|0
  • aynen guzel yemrk yapmali iyi sevismeli evden cikmam walla

0|1
    3|0
Yükleniyor...