Bazı hatunların aşırı taş olması uzaylıların var olduğunun kanıtı olabilir mi?

ya bazen rastlıyorum vallahi insan bir garip oluyor. saatlerce inceliyorum suratını tipini vs bir tane bile kusur yok .lan kadın taş işte. bildiğin taş. evrende anlam veremediğim sayılı şeylerden biri de budur. ya nasıl oluyor da öyle mükemmel bir şey çıkıyor ortaya. hadi geçtim bunu ya o kadınlar varken tüm bu dudak kalemleri, farlar, lensler, damla gözlükler, çıt çıtlı bodyler, falan hep boş ya. vallahi hayatının anlamsızlığını yüzüme yüzüme vuruyor bu hatunlar.

resmen bana başka bir dünya olabilirmiş lan bizimki de dünyamı tarznda arabesk şeyler düşündürtüyolar. olacak iş değil. her şey bu kadar tam olamaz .

lütfen alakasız cevaplar verin. bu kederden kurtulmama imkan yok.

not: eli yüzü düzgün sayılır kategorisindeyim.

Güncellemeler:
erkekler aşırı abazanlıktan görme duyularını kaybetmişler :/

estetik zevk sıfır.
estetik algımı * size bişe olmasın.
soru kendi kendini imha etsin .

0|0
719

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle sorular artık "kabak" tadı verdi :))))

1|0
    0|0
    • bir kabağa evrilip mutlu mesut yaşamak istiyorum çok mu.

bilim neden bu kadar gelişmedi?

• yaz beni yaz

• böyle en iyi ceevapmı olur

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Onlari alio saklayin sokaga cikmasinlar. Standartlari yukseltiyorlar. Hedeflerimizi, citayi yukseltiyorlar ve sonra da normal guzellikte kizlar cirkinmis gibi geliyor. Ama erkek olmama ragmen tarif ettigin kizlari gorunce ben bile bosuna yasiyoruz, bununla ayni oksijeni soluyoruz, ikimize de insan diyorlar yazik kizcagiza dedigim olmuyor degil yani :(

1|0
    0|0
    • aynens jack

• :/

• ya üzülmesene onlar uzaylı en güzel insan sensin bir gül artık :/

• "Taş" anlamı bir kere ona sadece dış görünüşü yüzünden değer verildiğini gösterir ki bu iğrenç bir bakış açısıdır insanın karaktersizliğini gösterir. İkincisi o da insan sen de insansın. Onun da 2 gözü 2 kolu 2 bacağı var. Ha birisi yamuk olmuş ha birisi düzgün. Ha birisi şişman diğeri zayıf ne fark eder? Bu onu senden üstün kılmaz. Tam tersine karaktersiz pis huylu insanları üzerine çeker. Dört dörtlük bir erkek olsam mesela ben kızlar peşimi bırakmaz düzgün bir ilişkim olmaz. Çünkü gözüm hep dışarıda kalır. Başka kadınlar beni sürekli etkileme içerisinde olacağı için. Güzel bir kadın olsa sürekli peşinde erkekler dolaştığı için egosu tavan yapacak yatmadığı yakışıklı kalmayacak adı o... çıkacak. İyi bir yanı var mı sence bir düşün ve haline şükret ki normalsin...

0|0
    0|0
    • en alakasız cevap tebrikler

• Hayır gayet de alakalı kusura bakma. Demek ki sen de karaktersiz olduğundan okuma zahmetinde bulunmadan direk ön yargılı cevap yapıştırmışsın. Verdiğim cevap gayet mantıklı ve çok doğru. Gerçekler acıdır ister inan ister inanma. Ha bir de şunu söyleyeyim kızlar istedikleri kadar manken olsunlar umurumda değiller. Güzellik geçici. Güzelse kendine güzel.

• o dediğin kızlarda türkyede pek yokki.hatta mankenler bile okadar güzel değil.ama tatil beldesine gittiğimde ruslar ukraynalılar polonyalılarfa falan dehşet vucut oluyor.sanki kalıptan çıkmış gibi.bizim türk kızları yanlarında çocuk gibi kalıo.çok komik oluo:)

0|0
    0|0
  • o taşlardan bir tane atsanızda şoyle doyasıya kafamızı gozumuzu yarsak:)

0|0
    0|0
  • link mükemmelliğin son noktası kusursuz bir melek...

1|2
    0|0
  • Normal olan onlar diğer kızlar güzel olmasada dahi kezbanlık sıfatını almasının nedeni yaptıkları mallıklardır yoksa bizler bir kişinin tipiyle dalga geçmeye meraklı değiliz bize sorulmadan ALLAH dan gelen birşey zekada öyle ama kullanımı insanlara bırakılmış kullanmayınca kezbanaryuslukta mastır yapmış oluyorlar

0|0
    0|0
  • down sendromu olan kişilerin birbirine benzemesi gibi genetik bişey bence neden olmasın fakat bu olumlu genetik süreç allah vergisi

1|0
    0|0
  • senin varlığın beni bu dünyadan başka dünyaların oldğuna inancımı köreltiyor beyb.. eşin benzerin olmaz öptüm bye

0|0
    0|0
  • Herkesin bir güzelliği var iyi kötü :) sonuçta ona bakarak birşey değişmez elinde ne varsa onu kullanmaya devam edeceğiz :)

0|0
    0|0
  • "Güzelim deme bir sivilce yeter, zenginim deme bir kıvılcım yeter." derler geçici şeyler bunlar yaşlanınca sonu hep aynı noktaya varıyor sonuçta

0|0
    0|0
  • soru kendi kendini imha etsin

0|0
    0|0
  • bazı kızlara bakınca gerçekten yaşama sevinci geliyor insana

0|0
    0|0
  • Gecen burada bir tanesi diyordu yolda bir kiz gördüm hayran oldum çok güzeldi Nasii bulur tanisirim falan diye ,nooluyo arkadaş size birakin herkes isini yapsin ,bizim bölgeden uzaklasin hiimmina...

0|0
    0|0
  • Şiir gibi kızlar var da işte.. :)

0|0
    0|1
  • Sana katılıyorum hatta ben o kızları kıskanıyorum :((

0|0
    0|3
  • Spor salonlarının etkisi yok sayılmaz

0|0
    0|0
  • elin yüzün vücudun düzgünse sende taşsın o zaman baby. görelim bakalım taş mısın?

0|0
    0|0
  • 50 sine gelmis bir tas varmi ,onlar hepsi aldatma bir gecis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bizim uzaylı tiplemelerimiz çok çirkin şimdi onları karıştırmayalım kjfnkjvhkş göbeği kocaman memesiz onu geçtim saçları bile yok . Daha güzel varlıklarla melezlenmiş olalım .

Eskiden 2. cevbı gizli verdiğim dönemleri özledim anısına 2. cevap insanı güzel hissettirendir. Al işte bak hayyama bak.

Cennette huriler varmış, kara gözlü

İçkinin de ordaymış en güzeli

Desene biz çoktan cennetlik olmuşuz

Bak bir yanda şarap, bir yanda sevgili..

0|0
    1|0
  • anlam verilmesi asıl zor olan birbirinden farklı milyonlarca algı olması.. ben kızların güzelliğine hiç bakmam mesela dünya güzeli bile olsa ilgimi çekmez

0|0
    0|1
  • Doğru diyorsun valla. Ne hatunlar var.

Türkiye de pek rastlamadım gerçi.

0|0
    0|2
    • twitterda rastlıyom fake hesap gbi de durmuyolar.

• ay o kadar abartmayın diyorum hep ya öf zor iş kardeş zor ^ ^

1|0
    0|1
    • yok memeleri görene kadar ben de abartma diyodum kendime ama onları görünce tüm fikrim değişti.

• Bi tarz güçlerle falan anlaşma yaptıkları teorilerimden biri. Bknz: cinler

0|0
    0|0
  • Evet bende uzaylı olabilecekleri konusunda çok düşündüm

0|0
    0|0
  • Allah öyle yaratmış. Sonuçta bu dünya geçici. güzellikte geçici

0|0
    0|0
Yükleniyor...