Günümüz kadınlarının giyim tarzları hakkında neler düşünüyorsunuz ? :)))

günümüz kadınlarının giyim tarzlarını ilişkiye empoze etmelerini nasıl karşılıyorsunuz ? :)))

lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HEPİNİZE +1 <3 ;))

• +Merve ayakların olmasa ayakkabı giyer misin? -Tabiki de hayır. +O zaman neden sütyen takıyorsun ;)))
    15% (4)42% (5)24% (9)Oy Ver
  • Kızın şortu o kadar kısa ki, alırken sanki "şort istiyorum ama gotum görünsün" demiş dersiniz :))
    15% (4)17% (2)16% (6)Oy Ver
  • Kızlar hani siz leopar desenli şeyleri seviyosunuz ya,bi boka benzemiyor işte o,hoşumuza gitse afrika'ya gider leoparla çiftleşirdik :))
    19% (5)0% (0)13% (5)Oy Ver
  • Merve 23 yaşında. Destekli sütyen, toplayıcı külot ve mavi lens vazgeçilmezi. Saçında çıtçıt var. Dürüst bir iliski arıyor :))
    38% (10)25% (3)34% (13)Oy Ver
  • Topuklu ayakkabı, dar etekle evin içinde dudaklarını büzüştürüp poz vererek fotoğraf ”çektirmeyen”hanım kızımız kaldımı? :))
    13% (3)16% (2)13% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
neden sürekli "hepinizi çok seviyorum" diye yazıyorsun salak böyle kız ayarlayamazsın diye bana mesaj üyelere sesleniyorum: öyle bir amacım olsa istekte atarım takip de ederim istekte kabul ederim sitede asıldığım tek bir kişi bile olmadı. kusura bakmayın güncelleme için gelen mesajların haddi hesabı yok bende gerek duydum güncellemeye. özür dilerim :(

Kavga ve nefret için çok bahanemiz var, Oysa sevmek için Efendimiz sav'in tek bir sözü kafi

"..Birbirinizi sevmedikce iman etmiş olmazsınız

0|0
18|6

En İyi Kız Görüşü

• hehehe yine eğlenceli bir anket daha D diyorum :)))

E'ye gelelim bırak öyle resim çekilmeyi ben resim çektirmem :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...