Drogba nın verdi tepki için düşünceleriniz?

drogba nın verdi tepki için düşünceleriniz

drogba nın verdi tepki için düşünceleriniz

Güncellemeler:

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok haklı o maçta kötü oynamadı hayır o değil onun yerine Ceyhun'u alması çok saçma boşa zaman kaybettirdi babamızı da sinirlendirdi ama Drogba bu davranışıyla pek bir profesyonel davranışı göstermedi buna sebebiyet veren de ülke futboludur hep bu dünya yıldızlarını biz değiştiriyoruz Drogba ne karakter açısından ne de oyun açısından Chelsea yıllarında ki gibi değil Drogba'yı geçen sene en iyi kullanan kişi Fatih Terim'di ama şu an Mancini bile bile kötü oynaması için sistem değiştiriyor sanki Dzeko'yu alacak ya (!)

0|0
    0|2
  • Allah Drogbanın verdiği tepkiden medet umanların üstüne lanet yağdırsın

2|3
    2|3

Erkekler Ne Diyor 8

• Ssst sakin ol olgun golcü

1|1
    1|2
  • bi fenerli olarak drogbayla ne ugrasionki. önce su emre picini bir eleştirmeyi öğrenin

3|3
    0|3
    • uğraşmıyorum sadece düşüncelerini merak ettim emrede karaktersiz adam oyunda hiç birşey yapamıyor tepki veriyor.

• evet eksi verdim emre ye karaktersiz deseydin artılardım burada küfür ettin için verdim :)

• canın saolsun :)

• Drogba kendine kızdı iyi oynayamadığı için tepkisi tamamen kendine canı sağ olsun bizi hiç bir galibiyet Galatasarayın futbolcularından daha değerli değil Drogba bizi şampiyonlar liginde sırtlıyor salı günü oynasın yeter :)

0|1
    0|0
  • hahaah keyifle takip ediyorum :DD

0|1
    0|0
  • Mancini'ye "Ronaldo mu Messi mi" diye sormuşlar..Düşünmeden "Ceyhun" demiş afhkl

0|1
    0|0
  • yıldızlar kaymış kanka :/

0|1
    2|3
  • yine ne yapmış arap. link atsaydın baksaydık

0|1
    2|3
  • vay be

0|0
    0|0
Yükleniyor...