Bu erkekler neden boyle hayatımda hıc duzgun birisi olamayacak mı?

ben artık gercekten anlam veremiyorum anlamıyorum sorun bende mi acaba bugüne kadar hic sevgilim olmadı fakat ben mi cok şey arıyorum yoksa gercekten adam gibi adam mı kalmadı? hepsinde ayrı bir kırıklık ,gözyaşları ve umutsuzluklarım artık erkeklere olan inancım azaladı ve soğudum coğundan ardık hic güveniyorum sevemiyorum bu gidişle de hic bir zaman ısınamıcam

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• kural 1 -) her erkeğe güvenme ...

kural 2-) adam adamsa sana olan düşüncesi farklı olmamalı

kural 3-) benim gibi saf olma.. ben erkek olmama rağmen kızlara güvenmiyorum.. sen hiç erkeklere güvenme..

kural 4 -) çok sevdiğine haddinden fazla değer verme kaybeden sen olursun..

kural 5-) biri gerçekten seni seviyorsa senin için herşey yapar... ondan bir şey iste daima... yaparsa sever

kural 6-) fazla bağlanma çünkü ben bağlandım hayatım mahvoldu... kendini harap edeceksen sevme... ayrılık olursa her şeyi göze al unutmaya bak... keyfine bak..

kural -) aşkı daima dene korkma...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• İnan ki şu anda tonlarca erkek,kendisine, seninle aynı soruyor "hiç karşıma,sevgimi yaşayabileceğim,tutarlı ve sevgiyi hak edecek birisi çıkmayacak mı?" diyor.

0|0
    0|0
  • Boşversene !

Aşk mı kaldı artık sevgimi kaldı dostlukmu kaldı

Herkes gördüğünü sever olmuş.

Ne olduğuna değil, ne verdiğine bakar olmuş..

0|0
    0|0
  • bugüne kadar hiç sevgilisi olmayan biri nasıl oluyorda bu şekilde erkekleri suçlayabiliyor ve güvensiz olduğunu söylüyor anlam veremedim bana göre çok saçma sorduğun soru

0|0
    0|0
  • böylede gider zaten

0|0
    0|0
  • kesinlikle seni tanımıyorum genel konuşuyorum her boku yiyip adam gibi adam arıyor kız milleti bizdede aynı sıkıntı var vicudunu korumak yetmiyor ruhunda iffeti çok önemli bence ümidini çok kaybetme az sayıdada olsa hala güzel insanlar mevcut

0|0
    0|0
  • sorun sende hiç kimseye şans vermezsen sıfırda kalırsın risk almadan sonuç olmaz kendini rüzgara bırak o seni sürükler iyi ya da kötü oda şansa kadere kalmış düzgün erkek oranı çok az ama var olduklarından adım kadar eminim kendimden biliyorum

0|0
    0|0
  • bizde aynı şeyi kendimize söylüyoruz düzgün birisi cıkmayacakmı diye.bu sorunu cözmemenın sebebi hatayı kendimizde aramıyoruz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bizde kadınlar konusunda aynı durumu yaşıyoruz malesef :(

0|0
    0|0
  • adam gibi adam yok diyorsunuzda siz çok mu mükemmelsiniz belki senin davranışların yanlış ondan herkes çekip gidiyor

0|0
    0|0
    • ben mukemmelim diye bir kelime kullanmadım ki sayın gizli kullanıcı bir dövmediğin kaldı..

• şahsımı gizlemeden yazmak isterdim ama sözlüm bu sitede malesef uğraşamam onla oda senin gibi hayır mükemmelim demene gerek yok karşıma adam gibi biri çıkmayacakmı demişsin o kadar kişi çıkmış karşına çekip gitmiş bir de dönüp kendine bakmıyorsun neymiş adam gibi adam kalmamış tepem attı ya

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...