Arkadaşınızın hoşlandığı kişi sizden hoşlansaydı ne yapardız?

Arkadaşınızın hoşlandığı kişi sizden hoşlansaydı ne yapardız?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Emin ol arkadasima ayarlixaz diye konustuk kiz 1 hafta sonra senden hoslaniyorum dedi bende cocuga soyledim dedim yaramazbu kiz dedim cocuga kizlada konustum dedim dogru kisi ben degilim o cocuk dedim geldi bana hep boyle degilmi ben birinden hoslanirim o benden hoslanmaz dedi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• en kazık soru arkadasımın ondan ne kadar hoslandıgına bağlı arkadasımı kabul ediyosa bana yakınlasmak için olabilir arkadasımıda vazgeciririm bende uzak dururum

0|0
    0|0
  • Arkadaşımın hoşlandığı kişi benden hoşlanmaz.Böyle birşey imkansız.Arkadaşım hoşlanmasa da hoşlanmaz.Öyle bir ihtimal yok yani.Apaçilerin düşük kot pantolonlarından bile daha düşük bir ihtimal.Afrika dere kurbağasına benziyorum.

0|0
    0|0
  • Kız önemli değil ama dost önemli ben dost bulana kadar canım çıkıyor ama kız ağız yapsan bile geliyor dost kusurlarını kapatıyor sana destek oluyor daha bir çok şey bunun bilincindeyken o kızla çıkılır mı birde dostumun sevdiği

0|0
    0|0
  • Kıza durumu söyleyip öyle bir şey olamayacağını belirttim. Arkadaşıma bir şey söylemedim. Bir daha olsa yine aynısını yaparım.

0|0
    0|0
  • Arkadaşının hoşlanması ne boyutta bu önemli yani bitiyorum buna boyutundaysa arkadaşın değerliyse ya da hayatına birşeyler katabilmiişse vazgeçmekte fayda var.

0|0
    0|0
  • 3lü yaparız dememizi mi bekliyorsun gizli vururum kızı da arkadaşımı da sonra gider başkasına yazarım

cayırt

0|0
    0|0
  • amkoyarım onun :)))

0|0
    0|0
  • Başıma öyle Geldi Kankamın Sevgilisi bana yazdı kıza yol verdim ve arkadaşımada belli etmedim ...

0|0
    0|0
  • olmadı bir sigara yakar mutluluklar dileriz

0|0
    0|0
  • Arkadaşıma bırakır , kendi yoluma giderim. kimseyle oynamazdım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Herşeye tamam'mım ama dostum dediğim insanın duygularını hissetmeme hayır'ım

0|0
    0|0
  • bu çok başıma gelmiştir.. direk arkadasıma söyleyip alaka kesilirdii yani baska yolu yok o adamdan bir halt olmaz çünkü..

0|0
    0|0
    • çok farklı bir bakış açısı, şaşırttın beni. 2 dakikada herifi yerin dibine soktun.. hoşlanmak sonuçta yani öyle çokta insanın elinde olan birşey değil ki

• hyrr ben öyle düşünmüyorum.. eğer arkadasım hoslandıysa o cocuktan benım kesnlıkle ilgi alanıma girmez girmedi de.. diyorum ya basıma daha önce geldi yanii direk o kişiden sogurum vee arkadasıma da yansıtırım sonucta kız üzülcek ne gerek var ?

• ben de eskiden senin gibi düşünürdüm, ama zaman ilerliyor o , arkadaşım, dostum, kardeşim dediğin insanların da kendi duraklarında inip kendi yollarına bakmasına şahit olana kadar, bilmiyorum umarım etrafındaki arkadaşların bu fedakarlıklarına karşı aynı sadakati gösterir. absürt bir durum yok ama insanız sonuçta robot değiliz, bazen duygularımıza hakim olamayabiliyoruz bu konuda hem fikiriz

• hoşlanan tek oysa eğer ben hoşlanmıyosam uzak dururdum ne gerek var şimdi üçlü belaya ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...