Ömrünüzün az kaldıgını ögrenseniz ?

Sevgilinizle ömrünüzün yettiği kadar beraber mi olursunuz ya da onun mutlu olması için bir yolunu bulup ayrılır mısınız ?

0|0
12|0

En İyi Kız Görüşü

• :Yemin ederim bugün düşündüm çünkü benim kalbimde ritim bozukluğu var nefessiz kalıyorum bazen hastanede acıyorum gözümü oksijene bağlıyken..

-Sanırım birşey yapmazdım ona söylemezdım nasılsa öyle devam ederdim..

0|0
    0|0
    • Çok gecmş olsun.. Böyle düşünmeyin iyileşeceksiniz ve kalkacaksınız o hastaneden

• Çok şükür.. dahada iyi olursunuz zamanla inş

Kızlar Ne Diyor 11

• Sırf üzülmesin diye kendimden nefret ettirip ayrılırdım.

Öldüğümde de öğrenmemesini sağlardım önceden.

0|0
    0|0
  • bencillik yapamam son kez ona sarılırım ve öperim en içten olan sevgilerimi soylerim sonrada hiçbirşey demem giderim ...

0|0
    0|0
  • Neden ayrılayım sonuna kadar onunla olurum.. son anıma kadar mutlu olurum mutlu ederim. Pişman mutsuz ölmektense arkanda seni seven birini bırakmak çok daha mantıklı

0|0
    0|0
  • Bir Aşk Hikayesi dizisi gibi desene :)

şaka bir yana çok zor bir durum ya iki türlüde üzüleceği için ne yapacağımı bilemezdim ve iyice yıpranırdım herhalde..

0|0
    0|0
    • yani zor bir durum kimse istemez böyle birşey olmasını.. Olmasında zaten .

• Allah korusun kimseye göstermesin hakkaten..

• Tabiki her anımı onunla geciririm kacar giderim...niye ayrılaym yaa

0|0
    0|0
  • ayrilmam

0|0
    0|0
  • Ömrümün yettiği kadar yaşanmamış her şeyi yaşamak isterim.

0|0
    0|0
  • onunla geciririm onu asla bırkmam bırakana da sasırırım yaa

0|0
    0|0
  • Def ederim yakışıklı ve zengin birine kaçarım *.*

0|0
    1|0
  • Ayrılmam, durumu bilse bırakmaz istemez, yanımda olmak ister. Kendimi onun yerine koyarak düşünürüm, ona göre hareket ederim. Sonuçta iyi günde olduğu kadar kötü gündede destek olmalıyız birbirimize. Beraber gülüyosak yeri geldiğinde beraber ağlamalıyız, zorluklarn üstesnden beraber gelmeliyz ...

0|0
    0|0
  • ömrüm yetene kadar mutlu olurum niye ondan ayrılıp mutsuz öleyim ki?

0|0
    0|0
    • İşte birde karsı tarafı düşünmek lazım sizin acınız onun mutsuzlugu olacak ama kacıp gidince sizden haber alamıcak ve belki mutlu olabilecek baskasıyla .

• mutlu olabilecekse öldüğüm zaman olur zaten. çifte mutsuzluğa gerek yok

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...