Hiç intiharın eşiğinden döndünüz mü?

hiç intihara kalkıştınız mı ? sizi bu yola iten sebepler nelerdi ? pişmanlıklarınız oldu mu.. ? Sadece sormak istedim sakın yanlış anlamayın allah kimseye öyle bir hata yaptırmaaz inş..

0|0
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• Valla denemeyi dusundumde bir kendime baktim bide arkaama baktim bende o g*t yok diyip vazgectim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Hayır Rabbime isyan edemem ben

ama ölümü yaşadım farklı bir sebebleerden dolayı

intihar değil ama.

0|1
    0|0
  • merak ediyorum 3 buuck kilo kalçadan ibaretmisin kadınlığını kalça olarakmı görüyosun nasıl bir profil resmidir bu.

İğrenç ve ötesi -10

0|1
    1|3
  • Denemedim.

okadar psikopata bağlamadım daha .

düşündüğüm olmuştur ama asla kalkışmaya cüret bile etmedim.

0|0
    0|0
  • evet

kaçıncı sevgilim di hatırlamıyorum ama onun yüzünden trenwayın önüne atıyodum kendimi :D

sonra dedim dur oğlum değermi lan , deymez abi dedim yoluma devam ettim :>)

0|0
    0|0
  • O raddeye henüz gelmedim. Zaten gelmem, onun yerine çok daha iyi şeyler yaparım.

0|0
    0|0
  • o zayıflığı bir kere gösterdim ergenlik yıllarımda sonra çok anlamsız geldi beni üzene üzülmek yerine düşman kesildim

0|0
    0|0
  • Evet ama saçma bir şeydi...İntiharın kendisi saçma başlı başına boğazınıza kadar borca batmış eşiniz sevgiliniz sizi bu yüzden terketmiş ailenizle bağlantınız kopmuş peşinizden ağlıyacak kimse yoksa mantıklı olabilir...

0|0
    0|0
  • hayır dönmedim

0|0
    0|0
  • ıns ama cok kotu bır psıkolojıdır bu

0|0
    0|0
  • sabah sabah bu ne kız olmekmı ıstıyorsun ne

0|0
    0|0
  • düsünmedim ama her zaman alternatiflerim arasinda vardir, hayata Hemingway gibi yeri geldiginde kursunu sikabilmek gerek..

0|0
    0|0
  • Allah'a hamd olsun hiç öyle bişey olmadı, düşünmedim bile. Zaten ahiret bilinci olan birisi kolay kolay o yola girmez.

0|0
    0|0
  • Onu yapmadım ama ruhumu bedenimden defalarca kovdum defalarca ama gitmedi neden bilmiyorum Sen biliyor musun ?

0|0
    0|0
  • ciddi anlamda şartlar oluşmuşsa intihar etmek çok kolay yasamak için sebepler varsa sadece aklımıza gelir.

0|0
    0|0
  • Aksine etrafimdakiler intihara kalkisanlar cok :/ Birini engelledim son anda yani kurtardim da ...

0|0
    0|0
  • Hiç intiharın eşiğine gelmedik ki, dönelim :)) Önce bir eşiğine geleydik, iyiydi :))

0|0
    0|0
  • Ben otobüse akbil basmadan bindim şöför az kalsın öldürüyordu beni öyle çılgınım

0|0
    0|0
  • intiahara kalkışmadım ama kalkışsaydım eşiğinden dönmezdim şuan ölmüş olurdum :)

0|0
    0|0
  • döndüğüm en büyük eşik kapı eşiğidir. intihar felan yok.

0|0
    0|0
  • çok düşündüm hala düşünürüm ama uyuyunca geçiyo ya :D

0|0
    0|0
  • 1- evet.. hatta ettim

2- sebebi bir kız

3-o kız için değmezmiş

0|0
    0|0
  • ergenlikte kötü şeyler yaşadığımda düşündüm cesaret edemedim

zaman ilerledikçe

hayatı tanıdım sevdiğim insanlar gitti düşündüm cesaret edemedim

zaman ilerledikçe

herşeyin sıkıcı olduğunu hissettim hiçbirşey tad alamaz oldum intiarı düşündüm yine cesaret edemedim

zaman ilerledikçe

tanrıyı bulmaya kalktım bulamadım tanrı yoksa ölünce hiçbirşey hatırlamıycaksak niye yaşıyayım diye düşündüm ama yine cesaret edemedim

zaman ilerledi

her gün bu düşünce kafamda dolaşıp durdu neden yaşıyordum neden neden neden adeta hergün deliye döndüm en sonunda karar verdim yapıcaktım cesaretimi topladım evde kimse yoktu ama yapmadım nedenmi yapmadım çünkü sebebini bilmiyorum sadece yapamadım

0|0
    0|0
  • kolonya içmiştim.. bu yola iten sebepler bende kalsın

0|0
    0|0
  • Çok düşündüm hala düşünüyorum plan yapıyorum ama arkamdakiler ve İnancım beni engelliyor .

0|0
    0|0
  • link Bu klibi izleyince intiharı düşünmedim değil. :)) Ben böyle bir klip çeksem ailem intihar ederdi. :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben hiç kalkışmadım şükür. Ama 6. 7. ve 8. sınıfı birlikte okuduğum bir arkadaşım vardı. 6. sınıftan beri intihar edecem ben deyip dururdu. Kimse ona inanmazdı. Hatta bir kaç kere kalkıştığı da olmuş. Sonra liseye geçtik derken baya görüşemedik. 2012'nin 12 Mart'ında 'öldü' diye haber geldi bana. Ve biz kalanlar neye uğradığımızı şaşırdık. Sebebi neydi bilmiyorum. Hiç kimse bilmiyor. Ve aklımdan hiç çıkmıyor.

0|0
    0|0
  • Her genç, ergenlik döneminde intiharı düşünmüştür. Allah fırsat vermesin. Hiç yapmadım. Allah'ın verdiği canı almak, haddimize değil

0|0
    0|0
  • Ergenlik döneminde denemiştim cok uyudum kendimdenn kustum geçti kimsenin haberi olmamştı skdjdhd

Aklımdan kurtulmak gibi düşünceler geçiyor ama

Çözümün bu yol olmadığı belli düşünmemek en iyisii

0|0
    0|0
  • Hayır öyle bir derdim hiç olmadı

0|0
    0|0
  • Denedim ama beceremedim :D hemde 2-3 kez.

0|0
    0|0
  • hayır olmadı

0|0
    0|0
  • Hayır *.**.*

0|0
    0|0
  • 2 litre süt içtim.

0|0
    2|1
  • Denedim 7 ay yoğun bakımda kaldım öldürmeyen öldürmüyo sonrada deli ilan edip pskiyatri zindanıha attılar :-(

0|0
    0|0
    • Kendimce haklı sebeplerim vardı kardeşimin yanarak ölümünü çaresiz seyrettim ardından amcamın hastalığı geldi annemih ameliyatı vs vs

• Amin düşmanıma yaşatmasın

• aminnnnnn...

• sicilim çok kalabalık zehir bile içtim ama ölmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...