Allah rahmet eylesin ölünün arkasından konuşulmaz ama gerçekleri saptıranlara da göz yumulmaz...!

KCK yandaşı bir çocuğun gösterilerde en ön saflarda polise taş atan molotof atan bir çocuğun vatanın kahramanı gibi gösterilmesi sizce de garip değil mi bu vatan üzerinde ne oyunlar oynanıyor insanlar neyin peşinde buna nasıl oluyor da bu kadar kolay inanıp göz yumuyoruz?

link

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Konuyu pek bilmiyorum ama afedersiniz sicarim boyle ise her yerde yok o bahane degil bu bahane degil cocuk oldu! Diyorlar yani tek meseleleri cocugun olmesiymis guya! Lan oc tek olen ya da oldurulen her neyse o cocuk mu lan cocuk oldu kiymete bindi aman aman o cocuk yogun bakimdayken gitseydiniz simdi ne fayda diyen olursa bu kadar ses getirilmesi ne fayda geri mi geldi cocuk yemin ederim bizim insanimiz salak islerine geldi mi o hastenin onune gidip sirf gosteris niyetine gunlerce dikilirlerdi.

Taraf falan tuttugum yok ama cok gereksiz ve haddinden fazla abartilan sacma bir olay lan biri gelip beni oldurse arkamdan tek kelime eden olmaz be neden ben olmedim mi veya o baskalarinin deyisiyle oldurulmedim mi. Yemin ederim miden bulandi su gundemden/gundemi abartip sabah aksam kendilerine dertmis gibi savunanlardan

0|0
    0|0
    • Birde o cocuk tas mas atti atmadi lan 13 yasindaki cocuk lan ne yaptiginin bile farkinda degil o eline silah ver eglence gorur onu yok yok bizim milletimiz ciddi salak

• Hala yandaslik diyor ya lan* mali bir bok oldugu belli kimin yandasi olayim bir taraflasma var belli ki acik acik soyluyorsun bir de.

Cocugun babasi gecen televizyonda basbakan katilini bulsun diyor :))) hem de adam suclaniyor :)) adamin o cocugun babasi oldugun bilmesem yuz ifadesinden hic bir s.kim anlasilmaz adamin gozleri bile dolmuyor kilicdaroglu gelmis adama yapisip opru resmen :))) kime yaranmaya calisiyorsa. Hadi her sey bir yana 13 yasindaki cocugu o olaylar varken sokaga 'SALMAK'

• Nedir? Saka gibi cocuga sorsan o an evledim ne isin var ne bu sitem herkes sokakta baktim bir bokdonuyor ben de eglenmeye ciktim derdi herhalde.

Lan o cocukşu anolmemis hala yogun bakimda olsa kac kisi berkin berkin derdi acaba olen mi kiymete biniyor anlayamadim!

Kızlar Ne Diyor 1

• Burda halay çekiyor sadece en ön safhalarda olup polise taş mı atıyor :|

0|0
    0|0
    • evet onu da yapıyor ya sonuç olarak bu kadar olayın sebebi darbe girişimi ve hükümete karşı gösteri berkinle hiçbir alakası yok kardeşi kardeşe kırdırıyorlar yazık günah bu ülkeyi böyle böyle bölücekler ukraynayı böldüler libyayı mısırı suriyeyi böldüler şimdi sıra bize geldi.

• tövbe yarabbim :|

Erkekler Ne Diyor 1

• Ukraynayla suriyeyle bir karşılaştır taşla mı olacakmış devrim :) Polis hayvan gibi saldırınca taş atıyor bazıları etki tepki işte.

0|0
    0|0
    • mesele sadece polis ile eylemciler değil kardeşi kardeşe kırdırıyorlar insanlar birbirleriyle siyaset yüzünden kavga ediyor sırf bu eylemlere katılanlar ve katılmayanlar arasında kan akıyor iç huzur iç barış şuan 0 türkiye de herkes birbirine düşman insanlar güvende hissetmiyor kendini dış siyasette başarılı olmanın önceliği iç siyasette başarılı ve istikrarlı olmak bizde insanlar iç savaş çıkarmaya çalışıyorlar.

Yükleniyor...