Kurtlar Vadisininde Başbakan tarafından siyasete alet edilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

merhaba arkadaşlar.Geçen gazetede okudum Kurtlar Vadisinde operasyonları konu alacaklarını paralel devleti konu alacaklar diye çok şaşırdım.Ve dün izledim gerçekten de Karaların tırları durduruldu Eşref beyin evi basıldı.Ve Vahap Kuzuzaedemiydi neydi o adamda Fethullah Güleni temsil ediyor ve ona baya benziyor onu yapmışlar Muhterem Bey diyorlar.Yani Cemaat Türkiyeyi karıştırıyor yıkmaya çalışıyor dizide.Cemaate karşı psikolojik savaşda tüm meteryallerini kullanan AK Parti bu kez de devreye Kurtlar Vadisi'ni sokmasını onu siyasetine alet etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz sizce bu doğru bir şeymi milyonlar tarafından izlenilen bu dizinin AKP propogandasına dönüşmesi iyi bir şeymi.Ben bu soruyu bir siyasi grubun yandaşı olarak değil Kurtlar Vadisi dizisi hayranı olarak soyurum size.Bence bu diziye müdahele edilmemeliydi Başbakan elde ne varsa kullanıyor siyasetten spora ordan dizilere kadar herşeyi eline geçirmeye başladı.

Güncellemeler:
Zekeriya Özü bile koymuşlar bir tane kel şişman savcı var o da Zekeriya Öz.

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kendilerini öyle tatmin ediyorlar,vaktinde de çuval olayında sesini çıkarmadılar ondan sonra film çekip intikamımızı aldık :) Yalakalık yapsınlar boşver pastadan pay atarlar onlarada.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle kardeşim görecekler onlar bu arada dev Sol tarafından katledilen efsane Mitçi Hiram Abası profil fotona koymanı da beğendim.

Kızlar Ne Diyor 1

• kurtlar vadisi hep olan şeyleri çekti . zaten bu yüzden tepki topluyor.o dizide olan herşey birbir gerçektede çıktı ve çıkacakta. istediğiniz açıdan bakmak size kalmış.

0|0
    0|0
    • O dizide olan herşey gerçekten çıkmadı gerçekte olan herşey o dizide çıktı.Hatırlatırım.

• cevap veremeyeceğin polemiğe girme ozaman bir daha.

• ne izlediğini bile bilmeyen birisi için diyecek kelime yoktur

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...