Bir film arıyorum.Gören söylesin :)

arkadaşlar iletişim dil ve konuşma bozukluğu adlı bir sunumum var.buna brde film eklemek istiyorum bildiğiniz bir film varmı?kekemelik gibi konuşmasıyla ilgili problemi olan birinin hayatını anltan bir film olabilir.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• hint yapımı black filmi.

hatta bu filmi beren saat ve uğur yücel türk versiyonunu yaptı benim dünyam diye.

0|0
    0|0
  • Her çocuk özeldir(amir khann)

Çocuk anlamaada ve iletişimde sorunlar yaşıyor ama süper resim çiziyor felan.güzel filmdir ama uzun

0|0
    0|0
    • izlemiştim.orada konu öğrenme güçlüğü ama.çocuğun konuşmada sıkıntı vardı diye hatırlamıyorum

• Iletişimde sıkıntı vardı.konuşmuyordu sonra felan

• Zoraki kral olmasın?..

0|0
    0|0
  • Kings speech.

0|0
    0|0
  • "zoraki kral" filmini izle o zamna çok yardımı dokunur sana

0|0
    0|0
  • My Name Is Khan

0|0
    0|0
  • bir türk filmi var başka dilde aşk diye bence onu bir izlemelisin

0|0
    0|0
  • Kekemelikle ilgili film yapacaklarını sanmıyorum çünkü kekeme bir karakter izleyiciyi sıkar..

0|0
    0|0
    • zoraki kral var.ama onuda sınıfta daha önce izlettirmişti hoca o yüzden kullanamıyorum.film boyunca kekeme insan konuşmaz ki zaten ona gre yaparlar filmi.illki kekemelik olacak değil zaten ben örnek verdim

• O zaman sana iletişim bozukluğu olan iki karakteri önereyim.

Biri Forrest Gump'taki Forrest, diğeri de Fareler ve İnsanlar'daki iki esas karakterden aptal olanı..

İkisi de aptal olduğu için iletişim güçlüğü çekiyor, onları kullanabilirsin.

• forest gump ıda kullandık.diğerine hemen bakıyorum

• zoraki kıral

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kore yapımı "boş ev" olabilir dialog sıfır denecek kadar azdır filmde fakat ödev içinse, ne bileyim.. gene bir bak istersen.

0|0
    0|0
    • herhangi bir film olabilir sorun değil.çok cinsel içerikli değilse.bakıyorum hemen

• Türk filmi var " başka dilde aşk" baş rol sağır ve dilsiz bir adamı oynuyordu..

• onuda buldum son çare o olacak gibi.her ne kadar işitme engeli konusu daha baskın gibi olsada

• The King's Speech?

0|0
    0|0
Yükleniyor...