Nasıl bir sevgilisiniz ?

Öncelikle kendimi anlatmam gerekirse pek ideal bir sevgili sayılmam hatta ayının tekiyimdir. Hatunu fazlaca sahiplenir, giyimine kuşamına her şeyine müdahil olurum. Gözümün tutmadığı erkek arkadaşlarıyla görüştürmem. Romantizmi ormantizm diye algılar, sevgililer gününü kutlamam. Seyahat etmeyi sever, kitap okur, anlatılmaz yaşanırım. Fakat bu ayılıklarımı ilişkiye başladığım bütün kızlara başta anlattım göze alanlarla da başladık işte..

Pekala siz nasıl bir sevgilisiniz?

0|0
26|9

En İyi Kız Görüşü

• Kıskandığımı çok belli etmem. Oysaki içten içe çok kıskanırım. Sahiplenen bir yapım vardır. Yanlışı varsa düzeltmeye çalışırım.

Doğru yola sevk etmeye çalışırım. Parasını çok harcayan bir erkekse tutumlu olmasını sağlarım. Ayrıca bunu görüştüğümüzde de uygularım.

Eğerki bazı alışkanlıkları varsa ve bunlar kötü bir alışkanlık değilse bende ona ayak uydururum. Örnegin maçı seven bir insan değilken onunla maça gidebilirim. Ayrıca yeri geldiğinde hiç düşünmeden fedakarlık yapabilen bir insanımdır.

0|1
    0|0
    • bence süper bir yorum... en iyisi bu tebrik ediyorum...sizinle sevmediğim tarzdaki bir filmi reklamını beklemeden zilerim ... hakediyorsun

Kızlar Ne Diyor 25

• Sadakatli olurum.Kıskanırım.Evi gibi olurum.Bazen anne bazen çocuk olurum.Eski aileler gibi sakin ,normal bir evlilik arıyorsa bende bulur

0|1
    1|1
    • asdasadsada eksi az geldi ama :(

• Normal evlilik deyince ekşın olmalı aradı maydonoz, eksiler artar birazdan :)

• bu devirdekilerin çoğunun anladığı dil aldatırım demek. öyle deyince herkes teklif ediyor sanki :D

• Çabuk ısınamam, ilişkinin ilk aylarında konuşacak konu sıkıntısı çekeriz. Ama hallolur tabii bu. Birbirimize tamamen alışınca da çenem kapanmaz mesela çok eğlenceli biri olurum. Çok takıntılıyım ve çok kıskanç. Gerek olmayan insanlardan bile kıskanırım -beğendiği ünlü kadınlardan felan. Bunu çoğu zaman ona hissettirmemeye çalışsam da anlar. Çok trip atmamaya çalışırım, alttan alırım. Eğer kavga edersek ve ben hatalıysam dibine kadar özür dilerim kendimi affettirmeyi bilirim. Eğer o hatalıysa da üzgün olduğunu göreyim hemen yumuşarım. Benimle anlaşamamasının imkanı yoktur aslında. İyiyim yaa :D

0|1
    0|0
    • Hep böyle diyorsunuz sonra bir evrimleşme olup godzilla ya dönüyorsunuz :)

• Bilemedim, buna ben karar veremem sanırım.

0|1
    0|0
  • Nasıl bir sevgilimin aşırı bağlı,sahiplenen sevdiğim adamla çocuğum gibi ilgilenirim örneeklendiemem gerekirse sıkı giyin,yemeğini yedin mi üşüme bak kendine dikkat et şununyaptın mı bunu ettin mi gibi gibi

Ayrıca çok da kıskancım hiç birliğiyle görüşmesini istemem erkek arkadaşlarıyla istediği zman görülebilir ama

0|1
    0|0
  • Hep alttan alan,sözden çıkmayan,ne dese yapan,yanımda sevgilim yokken bile erkekli ortamlara girmeyen,yürürken bile bakmayan vs vs bir sevgiliydim.taki son erkek arkadaşım psikolojimi bozana kadar.şuan biriyle çıkmayı düşünmüyorum ama çıkarsam çocuğa Allah kolaylık versin :)

0|1
    0|0
  • Belirli bir yasa gelmissin, seni manupe edemem, sana neyin yakisip yakismayacagini bilir, ona gore davranirsin. Saçma sapan kiskançlik krizlerim yok diye seni sevmiyorum sanma, yalnizca kaprislerim yok. Ben senden yasça epey kucugum, beni yonlendirmek istersen yonlendirebilirsin ve ben bunu seve seve yaparim... Kisacasi kendinden emin sevgiliyim genelde, bu yuzden erkekler benden cabuk skiliyor. :)

0|2
    0|0
  • Anlatmam :) tek kelime 'her konuda vazgecilmezim'

bunu ben değil herkes söylüyor :)

0|1
    0|0
  • Erkeğin misyonunu erkeğin elinden almaya cüret edebilecek kadar diktatör bir sevgiliyim.

Buna rağmen erkeğin kadın üzerinde ki gücünü tercih ederim.

Karşı tarafta eğer baskın ise, birliktelik tutkulu bir savaşa dönüşür ve sonunda taraflardan biri harabeye döner ve beyaz bayrağı çeker.

Baş edilmesi zor ve yorucu biriyim..

0|1
    0|0
  • bıldıgın odun esıt ben

0|2
    0|1
  • cabuk kizarir yanaklatim cabuk utanirim, kiskanirim onu paylasmak istemem, oyle cok vicik vicik romantik degilimdir fazla romantism beni bayar, eglenceli biriyim :)

0|1
    0|0
  • onun her şeyi olmak isteyen, çok sahiplenici, hiç belli etmeyen

benim istediklerimi onun yapmasını bekleyen adamı maymuna çeviren bir sevgiliyim :(

1|1
    0|0
  • Önce sevgilimin olmasi lazm :D

0|1
    0|0
  • eskı sevgılımı anlatmıssın.

0|1
    0|0
  • kötü ... zor,sıkıntılı,kılı kırk yara yara kılı kırıp 41.nin içine sokan :))

0|1
    0|0
  • sevgilisini kısıtlamayan bir sevgiliyim.

gerçi buna rağmen o beni kısıtlıyor ama... :/

0|1
    0|1
  • sessiz sakin bir sevgiliyim

1|1
    0|0
  • Baldırları güzel ve çekici bir hatunum *.*

0|1
    0|0
  • Kıskanç,sevgisini belli eden,eğlenceli bir sevgiliyim

0|1
    0|1
  • sevgi arsızı, takıntılı,huysuz,kıskanç...bir çok kötü özelliği bünyesinde bulunduran katlanılması zor.

0|0
    0|0
  • onu özgüre sormam lazım :)

0|0
    0|0
  • Kafasi rahat bir sevgiliyim. Sevgilim olduğunda tabi :)

0|0
    0|0
  • çok kıskancım ben kızlara selam vermesini bile istemem faceini kapattırdım o sadece benim olsun isterim boğarım da ama kıskanınca gözüm döner kaç kez tokat attım ona kıskançlık krizine girdiğim için uyumlu bir insan değilimdir çok zordur benimle iyi geçinmek o yüzden tek bir arkadaşım bile yok zaten sevgilim de terketti gitti beni:(

0|1
    0|0
  • Şimdi bir de bana bakalım :D konuşma aşamasındayken gerçekten çok iyi biriyim,konuşunca zaten herkes bana çabuk ısınır, insanına göre muamele yaparım. Çıkmaya başlayınca tamamen aşıığız biz diyene kadar aynı devam ederim. Çıktığım kişiyi istersem kendime bağlayabilirim. Kaybetmekten korkarsam biraz fazla bunaltırım. 2mizde tamamen birbirimize alışınca çok trip atarım. Hemen alınırım ve özür dilemem. Suçlu ben olsam bile sevgilim özür dilemeye gelir :D

bunun dışında çok eğlenceli bir sevgiliyim, sevgilimle her türlü çılgınlığı saçmalığı yapabilirim :) aşkı en güzel şekilde yaşatırım. Arada kavga etsekte hep mükemmeli yaşatırım. Süprizlerle şaşırtmayı severim . Romantik sevgili sevmediğim için bende com ramantiklik yapmam adfjfh :D sevgilimin bana hediye almasını istemem :D

0|1
    0|0
    • Romantik sevgili sevmemen ve sonrası müthiş :)

• Adres ver geliyorum :)

• hahah :D ekliyim mi seni

• Bende şahsen övünmek gibi olmasın, ne kadar kötü sevgili olunur' da master yapmış bir insanim. İlişkiye güzel başlarım ilk başlarda süperimdir bir melek olduguma inanir karsimdaki, hani o cicim ayları pardon günlerinde (benim ilişkilerde anca gün olabiliyor malesef) . Sonra karşımdakini yavaştan kiskanmaya başladığım an çirkef yüzüm ortaya çıkıyor. Ama napiyim dayanamıyorum ya hani yapmayacağım diyorum yok bu sefer ama yine aynı. O kızların hepsini mi öldürmek ister bir insan hepsinin mi cesedini dipsiz bir kuyuya atıp üstüne beton dökmek ister. Öyle işte. Severim çok severim ama çok da kiskanirim. Ilgi beklerim acayip gururluyumdur. Beynimde sadece ilk mesaji kimin attığının hesabını tutan bir bölüm vardır asla karşımdakinden fazla ilk mesaj atan olmam.. ne iğrenç bir insanmışım ben ya gizliye almak lazım bunu :D

0|1
    0|0
    • bak bak bakkk... bişey diyeyim mi...gururunuzla çıkıyorken sevgilinizede bir şans verin diyoruz... unutyorsunuz... gereksiz kıskançlıkarınızı bir kenara atın yahu... birde kıskanılınca insana gereksiz bir küstahlık geliyor bizde kendimizi bir bok sanıyoruz... sevgilisi olunca kızlar erkeklere daha çok bakıyor gibimize geliyor...

• ulan bende de beteri varmış ya :)

• Hadi ya o kadar beter miyim değilim ya kıskanmadigim zamanlarda çok tatlı olurum bak ya da çok güzel kek yaparım eklemeyi unutmuşum

• Kıskancım ve sevgilime aşırı bağımlıyım sürekli yanımda olsun istiyorum. bla bla bla :d

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben kız olsam direk beni isterdim. O kadar söyleyebilirim.

Hani anlatayım istedim ama.

"Motorun yaptığı dalga köpürtmesi" gibi olacaktı, anlayamazsınız...

0|1
    0|0
  • Salakca aptalca sacma sapan kisitlamalar kendi icinde anlamsiz abuk sabuk kurallar koymuyorum.

Sevgili nisanlanmamissak onun hayatina ve kararlarina karismam.

Saygini sevgili bile olsak dozaji ve anlamini asmamaya onem veririm.

Guvenmedigin icin veya baskalari ne der diye sevdigim birine kisitlamalar koyacak durumda ise iliski zaten guven yoktur ve baskalari ne der kaygisi icinde olmak kesinlikle istemem.

Orf adet farkliliklari filan demeyin. Guvenmek ve baskasi ne der kaygisi olmama zihniyetidir.

0|1
    0|0
  • paunladım 5 yıldız... iyi soru... kendisi gibi olması için herşeyi yaparım... yapmacık sevgilerimi anlatırım sürekli... lüx bir restorana gider ordaki garsonu aşağılarım sonunda tavrını merak ederim beni neden bırakmadığını sorarım eğer garsonun arkadşım olduğunu anlkamışssa evlilik teklif ederim...ama ne yazııkki benimle garsonu aşağılayanıda gördüm... elindeki birayı kızın üzerine dökdü aq

0|1
    0|0
  • rahat bir sevgiliyim hiç bişiye karışmama hşuma gitmeyen davranışını anlatırım makyajdan hoşlanmam zararlarını anlatır bırakmasını ssağlarım mesela bırakmazsa susarım haber versin yaptığına karışmam sahiplenmek elbbet var kıskanırım çaktırmam bir gözüm hep üzerinde olur başına bişi gelmesin diye sevdiğim kişinin tek saç teline zarar verirenin nefesini keserim

0|1
    0|0
  • Odunum ben Yontsun o beni <3

2|1
    0|0
  • daha önce terk edilmediğimi düşünürsek, fena değilim herhalde =)

0|1
    0|0
  • kendine kız mı bakıyorsun

0|1
    0|0
  • sevgilime sormak lazım ?

0|1
    0|0
  • daha ilkim ve sonumu bulamadım oyüzden bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...