En beğendiğin spor yorumcusu??

kadro takım renkler futbolcu vs hepsi binkez soruldu..ensevdiğiniz spor yorumcusu kimdir peki?sebepleriyle paylaşırsanız şahane olur...

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol konusunda en sevdiğim ve düzenli okuduğum yorumcu UĞUR MELEKE. Modern ve akılcı yorumlar yapıyor. Herkesten farklı olarak oyunun ilginç yanlarını anlatıyor. Gözümüzden kaçan ama değerli bilgileri paylaşıyor. Analiz yapıyor ve taraf tutmadan gerçek futboldan bahsediyor.

Mehmet Demirkol beğendiğim bir yorumcu yine. Altan tanrıkulu'nu da önemsiyordum ama Fenerbahçeliliği ağır basıyor. Rıdvan Dilmen'in de futbol bilgisi son derece iyi ama konu Fenerbahçe olunca farklı davranıyor.

Mert Aydın tıpkı Uğur Meleke gibi akılcı yorumlar yapıyor. Sanki futbol dersleri veriyor. Ali Ece de farklı bir karakter. Geçmişe yönelik eşsiz bir bilgi dağarcığı var. Bende kendimce bilirim bazı ekzantrik bilgileri ama Ali Ece farklı bir vaka :)

Basketbol konusunda ise Kaan Kural'ı çok takdir ediyorum. Gerçekten konuyu severek çok detaylı anlatıyor. Hem dersini çalışıyor hem de otorite olmuş.

Okay Karacan gibi güzel insanları da unutmamak gerekir. Yorumcu olmasalar da spor emekçisi olduklarını unutmamak gerekir.

0|1
    0|0
    • altına imza atıyorum...kaan yorum yaparken ağzı dolu gibi konuşuyo ya ciddiye alamıyorum adamı:))) ali ece sovmen olmaya çalışıyo ama çok antipatik bence.ama seveni çokmuş buradan onu anladım...sanırım eniyi cevap olmayı hakediyosn...

• Teşekkür ederim.

Kaan Kural'ın ciddi sağlık sorunları var(dı). Şahsen tanıdığım için söylüyorum. O kadar kiloyla konuşması bile kolay değil. Bilgisi engin bir deniz. Basketbol konusunda çok donanımlı.

Ali Ece farklı bir karakter. Sizi anlıyorum ama ben sempatik olduğunu düşünüyorum. İyi niyetli ve anlatmayı seven heyecanlı bir tip :)

• o çok belli zaten bide basketbola aşık...ama sorun kısmını demiyorum karikatür gibi adam:))

Kızlar Ne Diyor 3

• Açıkçası Ali Ece'nin Galatasaray'lı olmasını dilerdim ama asıl beğendiğim Mehmet Demirkol ki zaman zaman pek iyi yorumlar yaptığını düşünmüyorum Güntekin Onay ve Uğur Meleke derim

0|0
    0|0
    • güntekin rıdvanı bir rahat bıraksa...bazen güntekini dövcekmiş gibi sanki.rıdvan zor tutuyo kendini

• brazzersteki kel adam :)

0|0
    0|0
  • Rıdvan Dilmen tabii ki, hafiften bir erman toroğluda belkii :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• futbol yorumcusu ve taraftar futbolcuyu karıstırıyoruz biz,yorumcu ısen tarafsız olacaksın...tarafsızlıgına ınandıgım herkesı okur ve ızlerım,en ufak taraftarlıgından kıllanayım amuda kalkarak yazsa nafıle...

0|0
    0|0
  • Tarafsızlığı sayesinde Mehmet Demirkol derim. Bir de tüm yorumcular olaylı Kasımpaşa - Beşiktaş maçında neredeyse Kasımpaşa'yı haklı çıkaracakken "adamı hasta etmeyin" çıkışı sayesinde Ali Ece'yi beğendim. Tarafsız olduğunu tabi ki söyleyemem ama haksızlık karşısında susmaması dikkatimi ve ilgimi çekti

0|0
    0|0
  • Futbolda ali ece,basketbolda kaan kural

0|0
    1|1
    • bizim nesile basketi sevdiren adam ismet badem...ve tabiki murat murathanoğlu...

• Namoski neydi öyle :)

• petar namuoski-conrad mc rae-tamer oyguç-ufuk sarıca-volkan aydın... oooffff

• Uğur Meleke link

0|0
    0|0
  • Rıdvan Dilmen <3

0|0
    0|0
  • mehmet demirkol bence

0|1
    0|0
  • ali ece

0|0
    0|0
    • radyoda program yapsın ama futbol yorumlamasın.okadar dağıtıyoki konuyu...gereksiz uzatıyo saçmalıyo

• sergendi şuan hiçbirisini beğenmiyorum herbiri ayrı bir yere çalışıyor hiçbiri objektif değil

0|0
    0|0
  • Ali Ece başka..Milyonlarca Beşiktaş'lının ekrandaki tercümanı.

0|0
    0|0
    • yapmayın hocam yaa.en tahammül edemediğim adam.sözde espri yapmaya çalışıyo.komik değil bilgi vermekten uzak.anlamsız geyiğe giriyo...

• O adamın futbol bilgisi 10 tane yorucunun toplamını 2ye katlar..

Asık suratlı, menfaatçi yalaka yorumculardan sıkılmıştık..Bu adam geyikleri ve ironileriyle iyi geldi..

• Ali Ece gibi insanları çok seviyorum. Engin bilgi sahibi. Renkli karakter.

• bünyemin gezer .

0|0
    0|1
  • link nasıl klip? :))

0|1
    0|1
    • vay aq:)))) izledim sağol...tuğba ekinci bir bu iki.tam katıksız motorlar:)))

• nasıl sallıyo yaa:))) motor olmasa fantazi kurulur ama çuval gibi olduğu için çekici gelmio

• Hayatımda böyle bir klip görmemiştim. :))

Yükleniyor...