Bir Takım Düşününkü 2. Yarı İçerde Hep Kazansın Dışarda Hep Berabere Kalsın Bu Nedir?

Artık bu saatten sonra Fenerbahçeyi tebrik etmek düşer yapıcak bişey yok ama bu maçta Mancini Futbolcular ve Hakeme gerçekten kızdım

Mancini- Napmak istediğini anlayan varsa anlatsın sneijder solda Burak Sağda bu nedir? Tam şişirmeye başlamışız 10 dk var Drogba çıkıyo Ceyhun giriyo gel buradan yak :)

Hakem- Biz beleş penaltı istemiyoruz sadece olanı ver ama oda yok :) 2. likte giderse kimse şaşırmasın ztn şampiyonlukta FB bu saatten sonra bırakırsa takım baştan yaratılsın :)

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi mevkisinde dünyanın en iyi 3 futbolcusundan biri olan Sneijder sola hapsediliyor gerçekten anlamak zor Burak´a gelince Galatasaray seviyesinde bir forvet değil,Drogba desen ismi kalmış sadece ayrıca Drogba sürekli 4-5 futbolcunun arasına girip çalım atmaya çalışıyor ne yapmaya çalışıyor anlayabilmiş değilim

Devre arasında bu takıma yıldız oyuncular alınmalıydı 10 tane transfer yaptık sadece biri oynuyor

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• zaten ceyhun ne ayak anlamadım gitti :D evet isteksiz ve kötü oynadılar ama net penaltı verilmedi zaten kime nasıl penaltı verildiğini biliyoruz biz emek hırsızlıklarıyla kazanıp şampiyon olmakdansa varsın şampiyon olmayalım..

0|1
    0|1
  • Arenada Aslan kesilirsiniz Deplasmanda Kedi gibisiniz :)

0|3
    0|2
  • Kusura bakma da Galatasaraylı olduğunu düşünüyorum ve ne olursa olsun o şikeciler şampiyon olsa bile senin tebrik etmen büyük acizliktir bu ligde bu sezon neler döndüğünü hepimiz biliyoruz nasıl penaltıların verilip verilmediğini de biliyoruz TFFye terbiyesizlik yapıp üstünlük kurmaya çalışanları da biliyoruz şerefsiz 3 puan alanları da biliyoruz bu saatten sonrası ya da öncesi falan yok Beşiktaşta neredeyse bizle aynı durumda ama hala onlar için şampiyonluk yarışında denildiği halde bizim için neden hayal oluyor? Daha 9 maç var kimin puan kaybedip kaybetmeyeceğini bilemeyiz bu kadar umutsuz olmayın Mancini deplasmanlarda süre yemekten başka bir şey bilmiyor zaten hakem her bir şeye foul çalmaktan maç yönetemedi zaten Mancini'nin kararlarına saygı duyuyorum ama eleştirmemek gibi bir durumum da söz konusu olmaz deplasmanlarda büyük hatalar yapıyor babamı oyundan çıkarıyor

0|0
    0|1
  • Büyü yapmışlar :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bu karabük sahasında feneri resmen oyuncak edip maskara etmişti bizim elimizden zor kurtuldular hakemi hiç beğenmedim Galatasaray taraftarı olarak bazıları gibi ağlamayı istemiyoruz ama adalet olmuyor Galatasarayın maçlarında sürekli Galatasarayın aleyhine yönetiliyor penaltılarımız verilmiyor burak yılmazın %100 penaltısını verilmedi feNerasyon ve fenerbahçe formalı hakemler artık adam gibi yönetmeli maçlarını

0|1
    0|0
    • bizim klas futbolcularımız karabükte buz patenine çıkmışlardı hatırlarsan. biz juventus gibiyiz kötü zeminde yeniliyoruz.

• fbnin neyini tebrik etcen 2 tehdit savur hakemle mac al ne kadar kazanamasakta fb 2 yarı ii değildi

0|1
    0|2
  • cArsi Erken pes etmeye karsi

0|1
    1|1
  • Meloyu yerdeyken düşüren adamı görüpte birşey vermeyen hakemin Allah belasını versin. Hatta çocukları varsa elinden alsın.

Resmen ırıspıcocukları bizi biçtiler yaa. Kaç tane oyuncunun ayağına bastılar resmen bilinçli yaptıklar.Muslerayı sakatladılar.

Mancini desen şerfsizin teki. Ceyhun nedir yaa bir insan mal olurda bu kadar olamaz.

Sabriyi alıyor oyna sabri gibi birinin bu takımda işi yok yok yok.Eboue olsaydı bu maç çok farklı olurdu.

0|0
    0|0
    • Penaltı %100 penaltı bana göre ama vermez beleş penaltıda istemiyoruz olanı ver Antalya maçındada aynısı oldu.

• Bu hakem şerfsizin önde gideniydi. Kaçtane ayaklarına bastılar bizimkilerin kart bile vermedi.

• Fatih Terim'i yollayıp bu manciniyi getirdiler ya daha çok çekeriz. biz. tek şansımız italya milli takımı yoksa bu mancini başımıza kalır

0|1
    0|0
  • fatih hoca varken böyle değildi takım bir tempoda gidiyodu şimdi gecen hafta 6-1 galıp gelen takım 1 hafta sonra gol bile yok karabük gibi bir takıma karsı bide , oran yok hakemlerin tarafsız olduguna inanmak mümkün degil ya fb li ya da bjk li.

0|1
    0|0
  • gs ve fb aslında tek sounu kendilerine yapıldıgında hakkımız yendi diiyp rakiplerine yapıldıgında rakipleri her zaman haksız olarak göstermesi . artık türkiye ligi hiç bir şekilde zevk vermiyor bana hele ts başkanının ikide bir fb ceza gelecek demesi ve o cezann gelmemesi ayrıca gs daha büyük sorunları var artık maddi olarak .. ayrıca mancini bana kalrsa aslnda güzel ama gs futbolcuların birbiri arasındaki anlaşmazlık ve cekemmezlik kos koca drogba kendi başına dogum gunu kutluyor .. yani kısacası en güze lig ptt 1 lig

0|0
    0|1
  • En başta Mancini sorumlu sonra takım Yönetimi hiç demiyorum bile bir el atar insan. Kaybedecek ne var saldırın işte. Acımayın şut çekin baskı yapın mücadele edin. Ne o öyle uyuşuk uyuşuk. Bir değil iki değil. Saldırsalar savaşsalar kazanmak için ama atamasalar üzülmicem onuda geçtim saldırın mücadele edin baskı kurun bir kontradan gol yiyelim onada razıyım mücadele ederken kaybetmeye bile razıyım yeterki savaşın be. Biz daha bu basit deplasmanları kazanamıyorsak Chelsea bizi oyar oyar.

0|0
    0|0
  • Selçuk İnan, Sneijder'ıyla, İleride Burak Yılmaz'la, sağ kanatta Altıntopla, nerdesiniz deplasmanda:(

0|0
    0|0
  • Selçuk ve Burak' ı kesinlikle yedeğe almalı. Selçuk oyunu yavaşlatıyor, atakları kesiyor, geriye oynuyor. Burak için pek birşey söylemeye gerek yok herkes onun ne olduğunu biliyor. Onlar oynamasın bir maçta görün takım nasıl rahatlıyor.

0|0
    0|0
  • gerçekten içeride dışarıda farklı olması izah edilebilir değil çok tuhaf. bu arada hıncal uluçun yazısını okuduysan gerçekten selçuk takımı yavaşlatıyor. chelsea maçındada topu hep ayağında bekletti.

0|0
    0|0
    • Form düşüklüğü yaşadığı bir gerçek

• kötü zeminde sadece siz veya juventus oynamadı futbol iki takımın karşılıklı oynadığı bir oyun demekki rakip te kötü zeminde oynamış kötü zeminde yenen takım demekki normal zeminde neler neler yapardı kesin fark atardı

• fb büyük ihtimal şampiyon olur. gs çok değişik bir takım. bir maç çok iyi. bir maç çok kötü oynuyor. sırayı hiç bozmuyorlar :)

0|0
    0|0
    • Bi maç iyi bir maç kötü değil içerde 2 maç üst üste olsa ki oldu Bursa Eskişehir yine iyi dışarda 2 maç olsa 2 maçtada kötü oynar.

• bu mancini kafasını yaşamak istiyorum ne kullanıyorsa aynısından kullanmak istiyorum.

Bizim için gayet iyi oldu bu maçın 0 0 bitmesi :) erciyesi yenersek dahada güzel olucak...

0|0
    0|0
    • İçerde kazandığımız maçları sırf seyirci yönünden kazanıyoruz yoksa Burak sağ açık sneijder sol açık olmaz. Mancini sistem adamı ama Türkiyede sistem olmaz :)

• bu takım bu futbolla şampiyon olmasın . fanatik cimbomlu olarak istemiyorum. cünkü eğer şampiyon olsaydık ünal aysalın kredisi artardi. burak hala bu takımda oynardı ama en azından seneye forvet alırlar. umarım şampiyon olmayız . tbrikler fenerbahçe

0|0
    0|0
  • teşekkür ederim tebrik için

manciniden açıklama: kayseri erciyes Fenerbahçe maçında sahaya nasıl dizilir onu düşünüyordum :)

0|0
    0|0
    • Ztn son 10 dk Drogbayı çıkarıp Ceyhunu aldığında küfür etmeyen kalmadı ben hariç :) Al bari Emre Çolağı kazanmak istiyosun ve defansif ortasaha nerdeyse defans adamı alıyosun ve forvet çıkarıyosun Fener yarın kazandığı taktirde ilan eder artık

• burak la drogbayla olcak iş dil bu.

• Mancini deplasmanda korkak futbol oynatıyor o kesin kazanması gerekirken 4-3-1-2 taktiği gol yemeden gol atacağım demektir olmadı 1 puan 1 puandır diyor açıkcası

0|0
    0|0
    • biz 2 forvetle oynamıyoruz işin tuhaf yanı o Burak bildiğin sağ açık çizgide sneijder sol açık çizgide tm içerde taraftarın sayesinde kazanıyosun o ayrı ama böle bir taktikle deplasmanda zor spiker bile en başından beri diyoki sneijderin solda memnun olmadığı her halinden belli.

• Deplasmanda farklı sistem denemeye çalışıyor sanırım kağıt üzerinde maça çıktığı taktik 4-3-1-2 ama futbolcuların oynadığı sistem daha farklı drogba desen zaten birmiş ilk 11e burak ve umutla başlasa maçın gidişatına göre drogbayı oyuna olsa takım belki birşeyler yapacak ama oda yok eğer galatasaray bu sistemle fenerbahçeye karşı oynarsa o maçı zor alır çünkü fenerbahçe en kötü futbol oynadığı maçlarda bile gol atabilen bir takım

• Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim şimdi :)

0|0
    0|0
  • this is mancini dostum

0|0
    0|0
  • Fenerbahce Sampıyon Olur

Beşiktaş 2.

Galatasaray 3. ;)

0|1
    0|1
Yükleniyor...